wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: God & Siren Szer. Márc. 01, 2017 9:19 pm

Jace x Savannah

Itt ülök az íróasztal előtt, a laptop előtt, és csak bámulom a képernyőjét, miközben még mindig az jár a fejemben, hogy ugyan hogyan kerülök ide? Miért? Mert apu haverja jó fej akar lenni, nem akarja, hogy munkanélküli legyek. nem azért mert nem tudnék megélni, vagy mert nem tudnák finanszírozni azt az időt ami kiesik. Sokkal inkább azért mert muszáj valamit csinálnom. Utálok a hátsómon ücsörögni egész nap. És habár imádok fotózni, ebben a pillanatban itt nem tudok ilyen munkát csinálni. Azért egyelőre megteszi, hogy addig is ne apám nyakán élősködjek… még ha New York egyik tehetősebb családja közé is tartozunk. Bár ami azt illeti, igen csak furcsa család vagyunk mi. Mármint, a külvilág felé egy szerető, normális családnak mondhatom magunkat. De a napokban tudtam meg, hogy a szüleim… nem is a szüleim. Örökbe fogadtak! Gondoltad volna? Hát én nem, azt hittem, hogy az apám, az egyetlen férfi akit imádok nem az ő vére, vagyok, és anyám… na ő meg aztán végképp nem. egész életemben úgy nevelt, hogy olyan legyek, mint ő. természetesen egyáltalán nem jött össze neki a dolog. Szöges ellentéte lettem neki, míg ő maga csupa báj, türelem és alázat, addig én inkább dacos, makacs és lázadó vagyok. Próbáltam józan ember módjára leültetni őket a nappaliba, és értelmesen elbeszélgetni velük erről a dologról. Én naiv, azt hittem, hogy ismervén apám okos eszét és anyám végtelen türelmét össze is fog jönni a dolog. csak sajnos nem egészen úgy sikerült ahogyan én azt elképzeltem. Mi több, kudarcba fulladt az egész, csak annyit értem el, hogy tíz éves taknyosként kezeltek… és a vita végére én voltam a hülye. Lassan már kezdtem úgy érezni, hogy szívtam valamit és hallucinálok, de a bizonyíték ott volt a kezemben, ugyan is lekértem az az örökbefogadó szervektől a papírokat. És apám erre mit mondott? naná, hogy biztosan tévedés, vagy valaki be akarja feketíteni, kezdem azt hinni, hogy sok szappanoperát vagy ilyen nyálas filmeket néz. Hiszen csak ott fordulhatnak elő ilyen banális sztorik. Az eredményen természetesen mit sem segít a tudat, hogy nekem van igazam de ők semmit se akarnak elárulni. ha azt hiszik, hogy nem fogom kideríteni, akkor… nos akkor nagyon is tévednek és nem annyira ismernek. ha kell felfogadok egy magánnyomozót vagy valakit aki kideríti a múltamat, ha ők képtelenek erre. pedig azt hittem, hogy ők a családom… Nem baj majd össze házasodom a sótlan, ám sokkal inkább biztonságot nyújtó Ezra. majd vele alapítok családot, és akkor az apámékkal megszakítom a kapcsolatot…
Amit amúgy biztosan nem tennék meg, de hát sose tudni, azóta is azon agyalok mi a fenéért nem képesek elmondani ezt a dolgot nekem. Miért? Az este sikerült emiatt még Ezrával is össze kapnom, aminek az lett a vége, hogy külön aludtunk, én a nagy franciaágyunkon… ő meg az amúgy baromi kényelmes, de nem alvásra kialakított kanapénkon a nappalinkban. Aztán reggel jött volna pitizni, tudhatná, hogy egy férfiban ezt utálom a legjobban…. inkább gyalogoltam volna be ide, de mivel van saját kocsim ezért ezt nem kellett megtennem.
Most is ezerrel hivógat, meg üzenget, hogy vegyem már fel azt a hülye telefont.
-Ezra, nem érted, hogy dolgozom, hagyj most békén… jajj jön valaki le kell tennem.- sziszegem majd kinyomom. Mire a fiatalember oda ér, gyorsan felállok, megigazítom a szürke színű felsőmet, kisimítom a fekete rövid szoknyámat ahogy bájos mosolyt varázsolok az arcomra, egy csokoládé színű tincset eltűrök az arcomból.
-Üdvözlöm, Uram, sajnos Mr. Milton nem ér rá, jelenleg megbeszélése van, maguk megbeszélték?- sietek elé gyors léptekkel, ahogy végig siklik sötét íriszem szőkés fürtjein, igéző szemein, és a ruha alatt jól látható kidolgozott testén, biztos vagyok benne, hogy minden ujjára jut három nő… legalább.

remélem megfelelő Crazy love Crazy love • xxx •
Vissza az elejére Go down

God & Siren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal