wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

Muse
⌲ Kor :
30
⌲ Foglalkozás :
Hostes
⌲ Tartózkodási hely :
NYC
⌲ Humor :
sweetsugarcandyman

Tárgy: Kalliopé Szer. Márc. 01, 2017 10:42 am

Kalliopé

Kortalan ▬ Inna ▬ Muse▬ Szingli ▬

Pici idézet eleje Személyiség
folytatása!

Kalliopé a görög mitológiában Zeusz és Mnémoszüné lánya, az epikus költészet múzsája. Hésziodosz szerint Kalliopé volt a múzsák karának legidősebb és legelőkelőbb tagja.

idézet eleje Történet
folytatása.

Mit kapunk mi? Elismerést? Esténként hosszan tartó imákat? Nem, semmit! Mi csak a hús vagyunk a csábító pultban, akiket nem lehet megvásárolni, csak becsábítjuk a népet. Bár tévedés, hogy mindenkinek van egy ára, nekünk nincs. Hiba a szép pofi és vonzó külső, sosem veheted meg a díszletet.
- Toldd vissza a feneked, ha hozzád beszélek! – dörrent fel Zeusz miközben már éppen az ajtón léptem volna kifelé. Az állandó csatározás az Istenekkel kezdett fárasztani és egyre veszélyesebb lenni, tekintve arra, hogy egy kósza villám a falba csapódott hangos robajjal és füsttel fűszerezve.
- Nem!- füstölögve álltam ott, hiszen a hajam enyhén megpörkölődött, amiért még inkább csak paprikásabb lett a hangulatom és azt hiszem egy hisztis nőnél nincs rosszabb. Miért ne lennék hisztis, hiszen leégették a hajam! Még ha az egész emberi szemmel fel sem tűnik.
- Senki nem beszélhet velem így! – morgolódik és érzem a statikus kisüléseket a levegőben, az utolsó pillanatban húzom magam után az ajtót, hogy csak a robajt halljam, ami bentről jön. Majd a hullám, ami enyhén megingat a járdán.Tipikus apa-lánya beszélgetésben volt részünk. A szél bele kap a fürtökbe, ami szabadon hullámzik a hátamon. Bár még mindig érzem, az éget haj szagát, próbálom kiverni a fejemből az előző heves csatánkat. Az istenek istenével.
A telefonom szüntelenül csörög, majd unottan előveszem azt, végül pedig a hívás fogadása gombot elhúzva emelem a fülemhez. Az ügynökség.
- Lenne egy munka. Harley, ne szúrd el!- a hang feszes volt és pontosan tudtam, hogy megint a kezemben van az irányítás. Széles mosolyra húzódtak tűzpiros ajkaim és letettem a telefont. Nem válaszoltam semmit, hiszen üzenetben kapom meg a címet.
Haza sietve úgy gondoltam, hogy kicsit felfrissítem magam, hogy még is üdén menjek a klienshez. Mikor a cipőm hangosan kopogott az öreg padlón és a lépcső minden lépésnél nyikorogva adta meg magát elértem a lakásomhoz, ami nyitva volt. Mérgesen fújtam ki a levegőt!
- Zeusz! – morogtam az ég felé emelve szemeimet, majd belépve láttam, ami minden nő rémálma. A ruháim a nappali közepén már csak hamu kupacban volt. Tudja jól, hogy mással nem tud megbántani, mint a ruhákkal. Nem foglalkozva az ép ruháimmal, amik talán annak köszönhetően úszták meg a támadást, hogy rajtam voltak. Letérdeltem, hogy összetakarítsam a maradványokat. A Dior ruha, már csak a címkéje őrizte az örök klasszikusát. Mérgesen dobtam a szemetesbe a ruhák maradványait, és mit sem törődve a kinézettemmel, kaptam fel a telefont, amin már ott várt a bizonyos üzenet. Megviselten indultam el a címre. A taxis úgy méregetett, mint aki nem tudja eldönteni, hogy egyáltalán van pénzem kifizetni az utat, vagy a pénzben dúskálás miatt nézek ki ennyire viharverten. Amit vehetünk is szó szerint. Az arcomon egy hamu csíkkal küszködve szálltam ki a járműből kifizetve és jókora borravalót hagyva ezzel biztosítva, hogy nem valami csóró vagyok.
Majd elindultam a kávézóba, ahol egy öltönyös fickó ült az asztalnál, amihez irányítottak. Kihúzva a széket ültem le.
- Üdv. – köszöntem semlegesen, miközben tovább dörzsölve az arcomat próbáltam eltüntetni a csata nyomait. Borzalmasan festhetek, itt már a smink sem segít.
A fickó undorodva fordult felém és végig mérve olyan arcot vágott, mint, akinek pont most kell hánynia. Oké, ilyen reakciót nem sikerül minden férfiból kiváltanom. Megforgatva a szemeimet szólaltam meg végül.
- Tehát, miben segíthetek? – hiszen utasítást nem kaptam, hogy miért kell felkeresnem a férfit. Egyszerűen csak találkozzam vele. A sors biztosan gúnyolódik rajtam, hiszen, feldühítettem Zeuszt.

User kora ide, Tapasztalat ide keresett vagy saját ide

Š Halloween de Never Utopia

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

it's my own design

God
⌲ Tartózkodási hely :
✕ Itt, ott, amott
⌲ Humor :
✕ Mások szerint eléggé kiakasztó

Tárgy: Re: Kalliopé Szer. Márc. 01, 2017 8:50 pm

Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Nem akarok szokás szerint ódákat zengeni az írásodról, mert úgyis tudod, mit gondolok róluk. nagymosoly De be kell vallanom, egy ilyen et-re nem számítottam, ahol Zeusz és az ő egyik, picike és kissé talán hisztis lánykája épp egy villámokkal és pörkölődéssel tarkított veszekedés közepében lesznek.  Tetszett, tetszett, és hát hogyan ne fogadnálak el? nagymosoly És elnézést, a rövidke és semmis elfogadóért, de jelenleg nem vagyok annyira elememben. Szóval inkább utadra is engedlek, foglald be a játékteret, hadd lássak még pár ilyen hisztit. Razz  <3 
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kalliopé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal