wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

Human
⌲ Kor :
30
⌲ Foglalkozás :
Kardiológus
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Humor :
kac

Tárgy: Emmett Sharp Vas. Feb. 19, 2017 5:12 pm

Emmett Sharp

30 ▬ Adam Gallagheri ▬ Human ▬ Szingli ▬

Pici idézet eleje Személyiség
folytatása!

IMagas, szikár testalkat, edzeni nincs ideje, de attól még jó formában tartja magát, kék szemei szinte világítanak és sötét haja, ezt pontosan jól kiemeli. Korához képest fiatalos külseje van, szeret divatosan öltözni és megjelenni minden fontos eseményen.
Belsőleg pedig teljesen romlott, állandóan a nők után szaladgál, a húgát teljes szívéből szereti, de azért egészségesen piszkálódnak és egymás agyára mennek. Barátnőt soha nem is akart, egy éjszakás kalandok híve, amit próbál titokban tartani a testvére előtt, nem akarja, hogy ezt a példát kövesse.

idézet eleje Történet
folytatása.

Minden egyes nap ugyan úgy zajlik, jönnek az emberek.Natalie pedig egésznap sms-ekkel bombáz, hogy unatkozik, nincsenek barátai, és a többi lányos hülyeségei. Nem értem, miért jó nekem nyafogni a telefonban, mint sem letenni, és az emberekkel beszélgetni, akik körül veszik. Mióta apáék elutaztak úgy érzem, mintha az én lányom lenne. Tőlem kéretőzik buliba, nekem kell felvenni az iskola után. Én vásárolok neki be. Segítek a házijában. Nem is kell nekem gyerek, annyi, hogy a sírós, nyálas, és minden féle maszatos korszakát én kihagytam és egyből egy hormontúltengéses tinivel lettem gazdagabb. Vagy is nem is lettem gazdagabb, mert lassan leapasztja a bankszámlámat. Most egy új cipő, most egy ruha. Ilyen bál lesz, olyan megemlékezés. Most a focicsapatba akarok belépni, most pompomlány akarok lenni. Ha egyszer az egyik nő, akivel életem során kalandba elegyedtem, közölné velem, hogy terhes. Azonnal egy valag pénzt utalnék neki, hogy vetesse el. Nekem elég Nat, nem kell, hogy legyen saját gyerekem.
Az asszisztensemmel, ma mindenkivel hamar végeztünk, furcsa volt, hogy mindenki javulást eredményeztünk. De nem mindig ilyen csuda szép az élet. Mert mikor meg kell mondanod a páciensnek, hogy ne is reménykedjen, mert a szíve nem bírja, vagy egy újszülött kerül a kezeidben, mert nyitott szívvel születet. Ezt a részét az orvostudománynak utálom. Megmondani bárkinek is, hogy a teste motorja, ami mindent irányít már nem olyan, mint régen, vagy sosem lesz olyan, ami hosszú távon jól működne, képtelenség. Talán ezért is lettem ennyire elfuserált. Próbálok lelketlennek tűnni, mintha nem lenne szívem. Bár, ha jobban belegondolok nincs is. Natalie elvette az utolsó darabjait is. Mert az, az átkozott nőszemély már az agyamra megy. Tudom már párszor felhoztam, de ismerni kellene a kisboszorkányt.
- Van még kint valaki? – túrok fáradtan a hajamban és az órára pillantok. Natnak még órája van, de ha meg akarom lepni egy vacsorával, akkor sietnem, kellene.
- Doktor úr, legyen szíves, ugye nem felejtette el a maratont, idén önt is beszavazták a felügyelők közé, hátha valaki szívrohamot kap.. – magyarázta Amanda és összevissza mutogatott egy naptárat. Ha akartam volna se tudtam volna elolvasni, mert egyszer erre, másszor arra legyezett vele. De még jó, hogy nem ezt kérdeztem tőle. Aztán rájöttem, hogy miért mondja. Mert következő héten valószínűleg tele lesz a rendelő olyan emberekkel, akiknek kell az orvosi igazolás, hogy részt vehetnek azon az átkozott versenyen. Nincs vele bajom, de minden évben meghülyülnek az emberek és türelmetlenül be akarnak jutni. Persze nem megy olyan gyorsan ez a sok vizsgálat, mert valakinél a szívhang nem jó, akkor ultrahang, van, akinek elsőre minden jó. Ez emberfüggő és, hogy szed-e valami gyógyszert. Sok mindenen múlik, ki hogyan halad idebent.
- Igen, van még egy hölgy. – mondta végül mikor kilesett az ajtón. Végül is legalább nem kell a kérdésemet megismételni. Intettem neki, hogy hívja be a nőszemélyt és essünk túl rajta. Aztán megláttam, hogy a maratoni papír van rajta. Remélem ma csak ő lesz, aki ezzel jön.
Ránézésre egészséges, mint a makk.
- Jó napot, Dr.Sharp vagyok. – mutatkoztam be és elvettem tőle a papírt. Van, amit ránézésből meglehet állapítani, azokat már most kitöltöttem. Testalkat, egyenes hát.
- Kérem, üljön le és húzza fel a felsőjét. – kértem, és szinte azonnal meg is történt a kérésem. Aztán feltéve a sztetoszkópot figyelmesen hallgatóztam, elsőre nem is tűnt fel semmit. Aztán a harmadik dobbanás. Olyan más volt. Felnéztem rá és megingattam a fejem.
- Sajnálom, nem vehet részt a versenyen. Kizárt. Szeretném, ha jövő héten bejönne egy kicsivel pontosabb kivizsgálásra. Mondjuk kedden kettőre, szívultrahang lesz. – írtam közben meg is a papírt. Nem volt valami kecsegtető ez a hang, amit hallottam, remélem, csak tévedek, mert túl fiatal és túl szép ahhoz, hogy már most szívproblémái legyenek. De sajnos a betegségek nem válogatnak.

User kora ide, Tapasztalat ide keresett vagy saját ide

Š Halloween de Never Utopia

A hozzászólást Emmett Sharp összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 19, 2017 5:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

it's my own design

Demigod
⌲ Foglalkozás :
✕ Óvónő, szárnyát bontogató gyermekkönyv író
⌲ Tartózkodási hely :
✕ Now? NY
⌲ Humor :
✕ Sweet, but spicy

Tárgy: Re: Emmett Sharp Vas. Feb. 19, 2017 5:29 pm

Elfogadva, te szépfiú!
hát hogyan ne fogadnálak el?!

Látom, szaporodsz, mint a nyuszikák és most egy nagyon csábos fiatalembert hoztál nekünk, hogy megkaphassuk a napi eyecandy-nkat. nagymosoly De nem elég, hogy csábos, hanem nagyon okos és menő doktorbácsi is, ami már csak hab a tortán, nem is tudok belekötni. nagymosoly (Hm, remélem nem lesz gond, ha ezentúl a Szívek Dokijának becézlek, ugye? Razz ) Nem koptatom tovább a billentyűzetet, felesleges, mert tudod, hogy szeretem az írásaidat, hibát pedig aligha találok bennük; szóval csak annyit mondok, hogy legyél apucija a húgodnak hódítsd meg a női szíveket és gyógyíts meg minél több kedves kis beteget. Szóval sipirc játszani. cuki vagyok  
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Emmett Sharp

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal