wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

Amazon
⌲ Kor :
21
⌲ Foglalkozás :
Tetováló művész
⌲ Humor :
???

Tárgy: Szabó Éva Szer. Feb. 15, 2017 10:56 pm

Éva + Szabó
Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.

Calisto
20
Amazon
Magyar révén, remekül ért az ijakhoz, és a karddal is ügyesen bánik, valamint lovagolni is tud, valamint nagyon jó rajzoló művész. A főzés ellenben nem erőssége, de azért egy rántottát még össze tud hozni magának, illetve még a tea főzés, és ennyiben kimerűl a tudománya.A férfiak lenézése, családjának női oldaláról gyökerezik.
Egyedül álló
Starfucked
lezbikus
A Szalon csak pang az ürességtől, és a csendet is csak a rádió monoton zenéje töri meg. Kinyílik az ajtó, és megszólal a csengettyű, ami fel lett szerelve. Felkapom a fejem, és meglátok egy nőt, belépni ide. Csodás vöröslő göndőr hajától eláll a lélegzetem, és mikor megszólit csak hebegni tudok.
- Szia. Nyítva vagytok? - Kérdi mire én csak hebegni kezdek.
- Szia. I... igen most nyitottunk. - Hebegem, mire a nő csak kedvesen elmosolyodik, majd egy lapot vesz elő, és szét hajtva mutatja nekem.
- Ezt szeretném fel varratni. Megcsinálod? - Kérdi, én pedig bájos mosolyának nem tudok ellen állni, és bele megyek, hogy megcsinálom neki.
- P... Persze, Csak pár percet kérek, hogy lemásoljam, és elkészüljek. - Kérek tőle némi kis időt, hogy felkészül hessek a tetoválása elkészitésére. A nö helyeslően bólint, majd leül egy székre, és a tetkós újságot kezdi el lapozgatni. A munkámból, néha fel-fel pillantok, és figyelem gyönyörű nöies alakját, és kicsit elfantáziálok róla, hogy mit tennék vele, majd megrázom a fejem, és visszatérek az alkotáshoz. Mikor végzek, leteszem a tóllat, majd a nő felé indulok, kezemben a másolattal.
- Kész. Akkor, hova lesz? - Kérdem, és átadom neki a papírt. a nő elmosolyodik, majd leveszi a felsőjét, és a bal melle fölé mutat, hogy oda lesz. A nő észre veszi, hogy elpirulok, és kuncog is egy sort, majd át küldetem egy másik székbe, a tetkót készitő cuccomhoz. Míg a tetoválást csinálom, közben beszélgetni kezdünk mindenről, főleg a hobbinkról, ami nagyon úgy fest, hogy egyezik az izlésünk, de mint kiderül van valakije, és nem épp az a bi jelleg, ő inkább hetero, így esélyem sincs nálla. Egy-két óraval késöbb, végzek az alkotással, majd hagyom, hogy megcsodálja a művemet a tükörben. Elégedetten nézi az alkotást, és köszönet képpen kifizeti a tetkót. Majd az is kiderül, hogy érdekelné őt az egyik állás, úgyan is ő piercing ben utazik, és cserébe kapok tőle hármat is. Másnapra vissza vártam, hogy egy jelképes interjút csináljak vele, ami jól is sikerül. Az nap délután, hazafelé tartok, mikor is mögöttem egy kétségbe eset hang szólal meg, egy öreg hölgy a hang gazdája, és egy férfi épp a táskáját lovasította meg. Kiteszem direkt a lábam, mire a fickó eltaknyól, és a földön köt ki. Állna is fel, csak az egyik lábamat a férfi hátára teszem, hogy nemozduljon, és a táska is vissza kerül a tulajdonosához, majd a férfit el engedem, aki fel áll, de a helyett, hogy elfutna, egy késsel támad rám, amit sikeresen hárítok, és a kés kiesik a férfi kezéből. A pasas még mond valamit, arról miszerint, hogy még nincs vége, és hogy eztt még megbánom. Erre én csak annyit tudok mondani, hogy állok elébe, majd a férfi elfut, és én is indulhatok végre hazafelé.

user neve || kora || tapasztalata || multik

A hozzászólást Szabó Éva összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 16, 2017 11:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Szabó Éva Szer. Feb. 15, 2017 11:10 pm

Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Ó, mint tetovált user és kegyetlenül tetovált elnök karakter, mindig meglengeti a szívem egy igazi művész! Akár te lelked a kis vörös! ;) Azok akik meg ártatlan néniket bántanak... azok megérdemlik azt amit te is csináltál. Légy rossz!
Vissza az elejére Go down

Szabó Éva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal