HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Athena x Penthesileia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Athena x Penthesileia   Hétf. Feb. 13, 2017 8:52 pm

Athena x Penthesileia

Két napja már, hogy itt vagyok újra, hogy Hádész felengedett a földre az alkunak köszönhetően amit kötöttem vele. De a neheze még csak most jön, vissza kell szereznem a trónomat Antiopétól. Mert abban teljesen biztos vagyok, hogy nem fogja nekem oda adni harc nélkül. Ugyan miért is adná? Milyen amazon lenne az, aki lemondana valamiről, ráadásul ilyen nagy dologról harc nélkül? Biztosan tudom, hogy két legyet üthetett egy csapásra a halálommal. Hiszen ki másnak származna előnye belőle? Annak ellenére, hogy mindig is ő volt a legfontosabb az életemben, annak ellenére, hogy mindig is ő volt az akit megakartam védeni, tudom jól, hogy nem tetszett neki az ahogy az életünk alakult. hiszen igazából először őt illette volna meg az uralkodásnak a joga, elsőszülöttként. De mindannyian kaptunk valami ajándékot, őt a sötétség istene érintette meg, és így ő maga is gonosz, mocskos lett. Olyan dolgokat tett ami nem volt ínyemre, ami veszélyeztette a fajunkat, őt. nekem az uralkodás dicsősége jutott, nálam jobban aligha uralkodhatna felettük. és most, hogy én nem vagyok, hosszú évszázada… mint kiderült, félek romlásba fogja dönteni az amazonokat. olyan vizekre parancsolja őket amiket nem akartam, lábjegyzetként jegyezném meg, hogy nem véletlenül. De ez már nem csak erről szól, hatalmi harcról, hogy kinek a fején kéne lennie annak a bizonyos koronának. Ez többről fog szólni, a visszatérésem, a bosszúról. amiért megöletett, honnan vagyok olyan biztos abban, hogy a nő kiért életemet adtam volna, megtette ezt? Más nem tehette, másnak sem lehetősége, sem alkalma nem volt, hogy megtegye. Az egész olyan volt, mint egy rossz rémálom, és ahogy lent az alvilágban végig gondoltam. Hidd el, volt időm, minden nap más elméleteken agyaltam, hogy találjak egy kibúvót nővérem számára, egy mondvacsinált okot, hogy nem így történt a dolog. De az az igazság, hogy minden alkalommal ide lyukadtam ki, és minden alkalommal egyre dühösebb lettem a tudattól, hogy ezt tette velem. Annyira elkeseredtem attól, hogy véletlenül öltem meg Hüppit egy közös vadászat során( bár bele gondolva, azon se csodálkoznék, ha Antiopé maga szervezte volna az egészet így), hogy száműzetésre küldtem önmagam, minden egyes csatát, harcot keményen küzdöttem végig. le akartam mosni az önmarcangolást, ami emiatt fűtötte az elmémet. Abban a bizonyos háborúban is vakon, mérgesen küzdöttem, egy pillanatra nem figyeltem oda, és Achillesnek máris megadtam az esélyt, a pillanatot, hogy végezhessen velem. Azonnal meghaltam, biztos voltam abban, hogy nővérem nem sokat várt azzal, hogy elfoglalja az engem megillető helyet és jogot. talán még fel sem száradt a vértócsa mozdulatlan testem alatt. De most itt vagyok, hogy igazságot szolgáltassak, és nem fogom kétszer kérni… vagyis ami azt illeti egyszer sem fogom kérni, mert egy amazon nem könyörög, legfőképpen a királynő nem. Véres és kegyetlen lesz a bosszúm, és ajánlom neki, remélem nem fertőzte meg a baromságaival a katonáimat, mert ha ez történt, atyámra, Arészra esküszöm, hogy azért is meg fog fizetni, annyi csepp vére fog folyni, mint nekem! De én nem fogom megölni, csak kínozni, lassan fogom lehámozni őt, rétegről, rétegre, míg a végén azt fogja kérni, hogy kegyelmezzek, hagyjam abba, de tudod mit kedves nővérem, a kegyelem döfést hiába fogod várni, ha kell oda szögezlek a pincébe, hogy ott tengesd örökké tartó életed, míg már azt hiszed nincs rosszabb, megkaphatod, mert halállal fogsz fizetni, de előbb végig nézed hogyan szenvednek azok, kik közel állnak hozzád. Már amennyire ez nálad lehetséges egyáltalán. lelkem mélyén úgy érzem ez nem méltó hozzám, ezek a mocskos, bosszúszomjas érzések, de sajnos nem tudok tenni ellene, és az a legrosszabb, hogy úgy érzem ez nekem jár. De őszintén szólva, ki lenne az, aki a helyemben nem ezt érezné, nem így érezne, vagy nem így tenne? na ugye, hogy nincs senki, hiszen az amazon törvényeket mi alkottuk. A vér, vért kíván… Így szolgáltatunk igazságot, az elszenvedő végzi el, és az elítélt olyan bánásmódban részesül, amilyet ő adott az áldozatnak.

Remélem tetszik. <3 • szószám •
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal