HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

David Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: David Miller   Vas. Feb. 12, 2017 7:59 pm
David Miller
Jó vadász kezében a faág is fegyver.

David
20
vadász

Nem vagyok egy átlagos ember. Van egy képességem. Tudom manipulálni a vizet. Nem tudok vizet teremteni, csak irányítani. Képes vagyok megfagyasztani is a vizet. Bármilyen alakot fel tud venni a víz, amit irányítok. Legyen az kard vagy ostor vagy bármi.
Vadász létem miatt sok más dologban is jobb vagyok, mint az átlag emberek. Erősebb vagyok. Nem tépek ki egy kézzel fákat meg ilyenek, de egy átlagos embertől erősebb vagyok a sok vadász edzés miatt. Azonban vannak olyan sima emberek, akik többet edzettek és simán lenyomnak. Sok fajta fegyverhez értek és egész nagy gyűjteményem van.  
K. J. Apa
egyedülálló
biszexuális?
Sötét éjszaka volt. Nem szerettem New York-nak ezt a részét. Mindig is a külvárosban éltünk, de át kellett költöznöm ide, hogy a családunknak nagyobb lefedettsége legyen. Amint úgy gondolta apám, hogy már egyedül is képes vagyok a vadászatra, vett nekem egy lakást itt. Ez nem olyan rég történt. A lakásomtól nem volt messze az a klub, ahová ezen az estén mentem. Egész jó kis hely volt. Nem először mentem oda. Volt egy pár szoba ott, ahová vihettem a lányokat. Ezen az estén azonban nem szórakozni akartam. Volt egy célpontom, akit már régóta követtem. Gyakran járt erre a helyre és reméltem, hogy ezen az estén is itt lesz. Amint beléptem a bárba, több tekintetet is megéreztem magamon. végignéztem a tömegen. Sokan voltak, mint mindig. Volt egy pár lány, akitől mérges tekintetet kaptam, gondolom amiért szó nélkül otthagytam őket a kis kalandunk után. Mit gondolt? Hogy egy ilyen helyen majd valami tartós kapcsolatot fog találni magának? Az elég ritka volt. Leültem a bárpulthoz és kértem magamnak egy italt. Nem is telt el sok idő és már le is ült mellém egy lány. Amint visszatettem az asztalra a poharam, ránéztem a lányra. Egész jó példány volt. Kissé feltűnően néztem végig rajta, de ő is rajtam. Váltottunk pár szót és nagy flörtölésbe kezdtünk. Még pár kör után el is csattant egy csók is köztünk. A munka várhatott, szóval felálltam és megfogtam a lány kezét. Elindultam vele a hátsó szobák felé. Megálltunk az egyik ajtónál. Neki döntöttem és heves csókolózásba kezdtünk. Elkezdte kigombolni az ingem és a nadrágom. Közben kinyitottam az ajtót és én sem lustálkodtam, hanem megszabadítottam a pólójától, amit egy kis szekrényre dobtam egy váza mellé. Egész szépen voltak berendezve ezek a szobák. Gyorsan lekerült rólunk az összes ruha, már csak a fehérneműnk maradt rajtunk. Rádöntött az ágyra én meg hosszan elnyúltam, hogy csak nyugodtan csinálja azt velem, amit szeretne. Felém mászott és ismét összetapadtak az ajkaink. Közben a keze a végigcsúszott a mellkasomon majd a hasamon és lent állt meg. Amint elváltak az ajkaink megláttam valamit. A szeme feketévé változott. Hála a gyors reflexeimnek hamar levágtam a szitut és átfordultam a lánnyal, hogy ő legyen alul.
- Miért mindig szex előtt kell felfednetek magatokat? Nem bírjátok megvárni, míg kiszórakozom magam. - a kezét az ágyhoz szorítottam, hogy ne tudjon megmozdulni, de az én emberi erőm kevés egy démonhoz. Egy mozdulattal eldobott. A falnak csapódtam és a földre estem. Fájt, de nem hagyhattam, hogy ez meggátoljon. Ettől már fájdalmasabb dolgok is történtek velem. Megtanultam elviselni a fájdalmat és felhasználni, hogy erősebbé tegyen.
- El is felejtkeztem a védekezésről. - tereltem el a figyelmet és a nadrágomban kezdtem kutatni. A démon eléggé meglepett arcot vágott. A nadrágom zsebéből elővettem egy gumit, amit felé dobtam, szintén elterelésként, közben pedig egy fegyvert is elővettem és leadtam pár lövést.    

user neve || kora || tapasztalata || multik
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal