wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Niké & Szeléné - Hollandia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Niké & Szeléné - Hollandia Vas. Feb. 12, 2017 5:04 pm

to;; onyx szívecskee
Istenekre mondom, hogy elszánt vagyok, és bármit megteszek azért, hogy egyről eljussak az áhított kettőre. De nehéz, hiszen az egyik lépés arról szól, hogy megtaláljam Zeuszt, onnan pedig még ki kell harcolnom, hogy belássa, eleget éltem úgy, mint a Csipkerózsikában a herceg, és nálam még a szerelmes csók sem segített. A másik viszont az, amit most próbálok, mégpedig Hollandia macskaköves útjain, Nikével. Nem tudom mi ösztönzi annyira arra, hogy megváltoztassa az életem, és elengedjem azt, ami pusztít. Fogalmam sincs miért teszi, de adok neki esélyt, elvégre győzni akar, velejáró dolog, és nekem is nyereség lenne az ő diadala. Akkor máshogy élnék, teljesen, és talán jobb lenne, mint így.
- Innen merre? - pillantok körbe, mintha várnák egy jelet, hogy merre kellene mennünk. Én csak sodródom az árral, Niké mondja meg mit és hogyan, elvégre ő szervezte ezt is, nekem pedig halvány gőzöm sincs arról, hogy merre szerezhetnénk marihuánás süteményeket, akármennyire ragozta, hogy az lesz nekünk a jó. Én hiszek neki, ő tudja a legjobban mit csinál, de még mindig képtelen vagyok teljes mértékben megérteni a szándékait. Lehet nem is kellene tudnom, lehet az lenne a legbölcsebb döntés, hogy tudatlan maradok. Nem tudom melyik lenne a jobb, és ez bosszant belül. - Elvileg kávéházakban lehet venni olyan sütit, amit keresünk. De csak a holland állampolgároknak adják ki gond nélkül. Drága lesz - közlöm, hogy sokba fog fájni, bár nem mintha ez gondot okozna neki, vagy nekem. Ha kell nekünk, akkor megszerezzük, ezzel nem lesz baj, de minden testre más hatással van, s kicsit felcsigáz, de egyben megrémít, hogy rám milyennel lesz.
Senki sem mondhatja, hogy nem igyekszem új fejezetet nyitni életem hosszadalmas könyvében, ráadásul most az emberek között. De nehéz, és ezt Nikének is meg kell értenie, hogy nem megy majd egy csapásra minden, nem törölheti az akaratom egy csettintéssel. Bárcsak úgy lenne, akkor már rég jobban érezném magam, és kevésbé lenne kényelmetlen minden helyzet, mikor belekényszerít valamibe, amit nem támogatok, és úgy érzem ma is ez fog történni. Ez pedig rossz érzéssel tölt el, annyira akaratos, hogy kikészít ezzel.
- Ha meg is szereztük a sütit, mi a terved? - ez is érdekelne, mert oké, sütike, szeretem, ő is szereti, sőt, még füves is, de onnan csak hazamegyünk, és viszlát? Ennyi lett volna a nagy szórakozás?
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Niké & Szeléné - Hollandia Vas. Feb. 12, 2017 9:07 pm

I only wanna do bad things to you
Selene && Nike

El sem hiszem, hogy tényleg belement ebbe, mármint azt hittem, hogy az egyezség feltétele nem fog tetszeni neki, és bevallom nekem jobb is lett volna, mert így a saját fejemmel játszom. Nem azért, mert ha nem győzök felette, nem nyerem meg az egyezséget, akkor magamat emésztem fel. Nem. Most Zeusz az, aki a fejemet veszi, ha vesztek, és el kell mondanom a lánynak, hol találja őt. Persze, nem azért ajánlottam fel neki, hogy a nagy főisten továbbra is mereszthesse a seggét, és ne kelljen semmilyen következménnyel sem szembenéznie, azért tettem, mert ez nem élet. Zeuszt semmiről sem egyszerű meggyőzni, és szerencsétlen lány kikönyörögheti neki a lelkét, lehet akkor sem enyhül meg a főisten. Ezért akarom felnyitni a szemét, hogy ez nem élet, az üres szerelem nem lehet az, amiért mindent feláldoz. Ne mondja nekem senki, hogy olyan jó lehet valakit csak azért szeretni, mert jól néz ki, nem szabad a külsőségek alapján ítélkezni, és szerelembe esni sem, mert aztán jön a pofára esés, mikor maga Mickey egér szólal fel belőle.
- Arra amerre a sütik vannak - nem is értem a kérdést, azért jöttünk ide, hogy füves sütit vegyünk neki, meg persze magamnak is, hogy végre kicsit kiengedje a gőzt, és nem mellesleg el is engedje magát, mert amibe a saját testét kényszeríti, és a lelkét az valami borzasztó. Meg kell tanulnia elengednie magát, és hagyni, hogy sodorja az ár, élvezze kicsit az életet, és ne azon aggodalmaskodjon, hogy vajon ma csókjával képes lesz-e felébreszteni, mert erre egyszerű a válasz. Nem, no, nein, non, nej, ei, niet, nei, és még jó pár nyelven sorolhatnám, a válaszon nem változtat. Ezt pedig tudja, nagyon jól tudom, hogy tudja, de képtelen elfogadni, ezen fogok most segíteni, kicsit meg kell ismernie önmagát, azt a Szelénét, aki nem szerelmes pusztulásáig, és nem fogja feladni az egész életét, - ami valljuk be baromi hosszú - egy olyan emberért, aki soha nem fogja már viszonozni a dolgot, mivel alszik. Mint egy nyakatekert mese, és neki kellene megmenteni, pedig nem, ezt a sorsot választotta, tudta mibe megy bele, ezt neki el kellene csak fogadnia. - Akkor fizetünk, ha kell természetben is -részben ezért is vagyunk itt, nem csak el kell engednie magát, hanem át is kell adnia magát annak, amit okozhat neki más. Se Zeusz, de Csipkerózsika, de még Pán sem fogja mostanában kielégíteni, de nőből van, a testének pedig vannak szükségletei, amit valakinek ki kell elégíteni, mert az, hogy magának csinálja, - már ha csinálja - nem elegendő, én amondó vagyok.
- A sütikék után bevetjük magunkat az éjszakai életbe, megyünk szórakozunk egy kicsit, vagy elmegyünk táncolni, vagy a piros lámpás negyedet megnézzük, ebben választhatsz - haza nem megyünk még ez ezer százalék, ha ő nem szórakozik, mert túl prűd hozzá, akkor majd én előhozom azt az énjét, a lényeg, hogy ma szórakozni fog, muszáj lesz neki, nem adom ezt olyan könnyen, szóval készüljön csak fel. - Gyere, ott egy kávézó, ott indul a szép közös esténk - vigyorgok rá, majd el is indulok a korábban említett kávézó felé, vagy jön, vagy én fogom berángatni, miután szépen átkaroltam, ebből nem engedek, ha pedig noszogatni kell, noszogatni fogom.

520neöljmeg || bad things || <3
Vissza az elejére Go down

Niké & Szeléné - Hollandia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal