wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

God

Tárgy: Kelsey Hard Vas. Feb. 12, 2017 2:35 pm

Kelsey Hard
the hunt is on, everyone's chasing everyone's chasing a shot

Hébé
kortalan
Csoport
Hébé az ifjúság istennője. Zeusz és Héra gyermeke.

Az ifjúság istennőjeként eredetileg az ő feladata volt a fiatalságot és örök életet biztosító nektár őrzése és annak felszolgálása az Olümposzon, ám ezt a szerepet Ganümédész hamarosan átvette tőle.
Elle Fanning
házas
pán

- Ez nem az, aminek látszik! – egy mesterkélt kézfejmozdulattal egy kicsit jobban elkentem a szemhéjtusom. Mosómedve szemek. Harci festék. Kamuflázs. Egy vagyok a sok hülye gyerek közül. Mindennapos esemény, aztán meg valahogy mégsem az.  
Hajnali három van, én pedig valami lerobbanó félben lévő buszra vártam, hátha az majd lerak valami ennél jobb helyen. Remegés a metsző hidegben. Összekoccanó fogak. Nem múló térd rángás.
- Hol laksz, kölyök?
- Hát… - kerek, könnybe lábadt szemek. Még kerekebb pupillák.
Hajnali három van, és Kenough biztosúr megvakarja a szakállát. Hatalmas hasa ráfolyt az ágyékára.
A csatornafedelekből vékony pamacsokban tört fel a szaros párafelhő. A levegőben keringő szmogot narancssárgára színezték az utcalámpák fényei.
- Ha nem mondod meg, hova vihetlek haza, be kell, hogy vigyelek az őrsre. Majd oda érted jöhetnek a szüleid.
- De nem fognak!
A háttérben neonvillogás. A pub ajtaján keresztül átszűrődik a minimal. Dübörög a basszus… vagy ez biztos basszus? A minimalban van egyáltalán basszus?
- Hogyan?
- Nem… nem fognak. Ni… nincsenek igazán a városban.
- Elutaztak?
A fejemet rázom. Még egyet dörzsölök a szememen, mielőtt az első könnycsepp kibuggyan. Élőshow – csak hadd szálljak fel arra a kibaszott buszra!
- Hol vannak a szüleid?
- Nem tudom. De…
- Mikor mentek el?
- Öhm, elég régen, de…
Esetlenül hátráltam a tűsarkúban. Még egyszer ránézett a személyimre, vagyis hát Kelsey Hard személyijére. Tizenhét éves, ittas, be van állva, túl mély a dekoltázsa és nincs rajta sál, pedig tél van, kurva hideg tél van. Akárhogy nézzük, nem jó ez a kép. Kelsey Hard könnyei patakokban folynak, de hangtalanul.
- Haza… haza tudok menni, bezárkózom a házba és majd ott megvárom őket. Nem… nem lesz baj! Sosincs baj!
Nem mondhatni, hogy figyelt rám. Belemorgott a rádiójába. Rövid volt és kódokban beszélt.
- Most velem jössz, oké?
- Haza akarok menni!
- Velem jössz az őrsre, ott majd bemutatlak valakinek, aki vigyázni fog rád. Gondoskodik rólad!
- De… de én…
- Nem maradhatsz egyedül, Kelsey!
- Nincs szükségem a segítségére.
- Ebben nem te döntesz.
Mintha egy csapot zárnál el, úgy apadtak el a könnyeim. Fekete csíkokban folyt végig a smink az arcomon, mint valami mexikói sorozat főhősnőjének. Megszállott, túl széles, vigyorgó mosoly ült az arcomra. Még egy lépést hátráltam.
- Fogadunk?
Kenough biztosúr nem fut olyan gyorsan, mint én tűsarkúban. A következő sikátorban sikerült leráznom.
Találnom kell egy rohadt buszt.

spektor || 18+ || 3 év || -
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

it's my own design

Human
⌲ Kor :
18
⌲ Foglalkozás :
✒ student
⌲ Tartózkodási hely :
✒ nyc
⌲ Humor :
✒ sweet

Tárgy: Re: Kelsey Hard Szer. Feb. 15, 2017 11:43 am

Elfogadva!
Gratulálunk!

Kedves Kelsey, hát, hogy a vihara ne fogadnálak el? nagymosoly  Bár megbeszéltük, hogy lehet kapocs a karaktereink között, úgy vélem, hogy nagyon jól választottál így is! csillogószemek A történeted szépen volt megfogalmazva és azt hiszem még vár rád pár izgalmas kaland! cuki vagyok Nem is tartalak fel tovább, foglald le az arcod és irány a játéktér, kíváncsian várom mi fog ebből kisülni! nagymosoly
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kelsey Hard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal