wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Lucas Dubinsky Vas. Feb. 12, 2017 1:53 pm

Lucas Elliot Dubinsky
I don't have any stars of invincibility, my princess is in another castle

Lucas
34
Hunter
Ex-katona vagyok, Titkosszolgálatos, kondiban kell magam tartanom. Meg van két csodásan kék szemem. Elég spéci, mi?
Chris Pine
Egyedülálló
Heteroszexuális
Nem láttam a füsttől semmit sem. Csak az ösztöneim vitték előre a lábam és az adrenalin. Mint a vadászat közben érzett vérforrás, olyan volt az egész. Követtem a nő segélykiáltásait. Már majdnem ráomlott a lángoktól megroskadt könyvespolc, mikor sikerült őt kihúznom onnan. Nem gondolkodtam. Csak felkaptam őt és vittem magammal kifelé. A levegőre érve a tüdőm szinte újult erővel szippant magába az éltető oxigénből. Az idő mintha lelassult volna. A szemem sarkából pedig megpillantom a legszebb nőt, akit valaha láttam.
Felpattanok az ágyból és a fürdőszobába evickélek, hogy megmossam az arcom. Miért álmodom vele állandóan? Teljesen helytelen az egész. De kedvelem Liviát. Talán túlzottan is.

Becsekkolok a rendszerbe a szokottnál hamarabb. Tudom, hogy ma nagyon sűrű napja lesz az elnöknek és Liviának is. Nekem pedig csúcson kell lennem éberségben a társaimmal együtt. Az eligazítás is korábban van a szokottnál. Attól, hogy személyi őr lettem, ez nem változtat azon, hogy tudnom kell arról mi fog ma a menetrend lenni. Hálás vagyok a Sasnak amiért elfogadta a kérésem, hogy hadd őrizzem én Liviát. Persze a tekintetéből sütött, hogy átlát a szitán. Azóta Moira is másként áll hozzám. Pedig nem azzal akarnám a főnököm agyát felhúzni, hogy a testvérét őrzöm. Már-már klisés, hogy több, mint testőr lennék, mi? Tizenkét éve volt, hogy először láttam Liviát, de még a kiküldetéseim során is eszembe jutott. Vagy akkor, mikor hárpiát kínoztam. Azt is gyanítom, hogy Holly sem ember, hanem valamiféle lény.

Felsietek az alagsorból a kabinetfőnöki iroda felé, mikor megcsörren a telefonom. Általában nem veszem fel. De nyelek egyet, mikor meglátom, hogy a kórház száma van a kijelzőn. Vonakodva bár, de mégis felveszem.
A húgom úgy 12 éve szorul állandó ellátásra. Egy démon tönkretette. Nincs már kómában, de olyan, mintha a lelke is odaveszett volna. Csak egy üres test, fénytelen tekintette, aki nem beszél. Nem nevet, nem énekel ha jó a kedve. Nem hív fel hajnal kettőkor, hogy vigyem haza. Talán már nem is csak őt akarom életben tartani, hanem az emlékét.

Némán folytatom az utam az iroda felé és mosolyogva nézek be Liviára.
- Miss Oswald, kezdhetjük a napot?

Starbomb
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Lucas Dubinsky Hétf. Feb. 13, 2017 12:24 pm

Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Azt kell mondjam, hogy örülök amiért te vigyázol a lányomra, nem mintha szükséges lenne, képes magát megvédeni. Sőt még az se zavar, hogy egyszerű humán vagy, azt viszont sajnálom, ami a húgoddal történt. A démonok sokkal rosszabbak, mint mi istenek, viszont, ha tehetek érte valamit ne habozz.
Vissza az elejére Go down

Lucas Dubinsky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal