HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Winter Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Winter Thompson   Szer. Feb. 08, 2017 12:50 am
Winter Thompson
The cold never bothered me anyway

Drífa
1620
Demigod
A jégboszorkány, akinek a nevét is félve ejtették ki, azokban az időkben, amikor még hittek a halandók a mágia létezésében. A vikingek is tisztelték, hisz mindenki tartott a rettenetes erejű boszorkánytól, aki egy szempillantás alatt változtatott át bárkit jégszoborrá. Ha ez nem lenne elég menő, akkor az apja Tartarosz, a nagyanyja pedig Khióné a hó, és tél istennője. Viszont, ha még mindig nem dobtál hátast, akkor majd most fogsz. Két alakja is van ennek a nőnek, a rendes humán, illetve a hófehér, ezüst szemű boszorkány alakja, akkor az ereje is sokkal hatalmasabb, ne bosszantsd fel, s nem kapsz a nyakadba lavinát.
Emily Blunt
Van egy agyérgörcsöm
Hetero
Már akkor sejtettem, hogy ez nap rosszabb lesz, mint az előzőek, amikor kimásztam az ágyamból. Ahogy beértem az irodámba rohantak is hozzám azzal a felkiáltással, hogy a nagy a baj, és ezt nekem is látnom kell. Robbantás történt egy kisebb bankban. A mocskos terroristák nem bírnak nyugodni, a francba is. De miért pont egy bank? Főleg, hogy nem is egy hatalmas névvel rendelkezőt céloztak meg, nincs ennek semmi értelme, jelenleg.
Kiérek a helyszínre, a kevlárt felveszem a biztonsági előírások miatt, nem mintha a kedvenc tárgyam lenne, de muszáj a viselése, itt nem menthetem meg magam a képeségemmel. Régen volt már, amikor szabadon mászkálhattam jégboszorkányként. Nekem is be kellett illeszkednem a halandók közé. Meglepettséget látok néhány közrendőr szemében, azt hiszik az igazgatóhelyettes csupán a székben ül és onnan nézi mi történik a városban? Lehet azt kéne tennem ezentúl, viszont ez az eset pont nem olyan, hogy másra bízzam még akkor sem, ha van elég dolgom.
- Valaki mesélje el mi az, amit tudhatunk. – pillantok az egyik suhancra, jegyzettömb van nála, remélem nemcsak amőbázott rajta, mert citerázni fogok a fején.
- Asszonyom, nincs halálos áldozat, csak pár könnyebb sérült. Viszont nem találtunk semmi féle robbanószert. -
- Értem, köszönöm. Még valami? – nyugtalanító amit mondott, körbe kell néznem nekem is.
- Nem vittek el egy vasat sem, már, ha egyáltalán elkövetőkről beszélünk, s nemcsak egy ember tervezte ki ezt az egészet. – feleli készségesen, mire csak bólintok. Halandó létére nagyon is beletrafált a dologba, mert ez isteni mű lesz.

Végre beléphetek a területre, be is igazolódik, amit gondoltam. Káosz hamarosan felébred, már nincs sok hátra. Ez az ő műve, ezen a helyen sok a varázslat, és a szenvedés is. A szemem sarkából egy árnyat pillantok meg.
- Most még békén hagyja az élőket, de nem sokáig. -
- Kösz, apa, ezt én is tudom. – ingatom meg a fejem egy bosszús sóhajjal. Beszélnem kell a főbossal. Talán tud rám szánni öt percet az elnök is. Visszaszállok a kocsiba, mire az anyósülésen lévő agyérgörcsöm megszólal.
- Winter, a hajad.. – kérdőn tekintek rá, majd belenézek a tükörbe, hófehér.
- A picsába. – sóhajtok fel, majd a telefonért nyúlok, hogy időpontot kérjek a Sasnál.

Bloody Ice Cream
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Winter Thompson   Szer. Feb. 08, 2017 1:20 pm
Elfogadva!
Langt síđan viđ höfum sést

Jó látni valakit a régi szomszédságból. Mondjuk mondhattál is volna valamit arról, hogy mi vagyok és nem csak furcsán nézni rám, de semmi gond. Viszont még mindig tökösebb vagy, mint pár kollégád, viszont a robbanás engem is aggodalommal tölt el. Megkapod az öt perced, Drífa. De az agyérgörcsöd nehogy szoborrá változtasd, mert külön papíron rúglak ki.
Csók, Hrothgar.
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal