HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Tristan Thorne
írta: Tristan Thorne
Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

Share | 

Alicia & Skye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Alicia & Skye   Kedd Feb. 07, 2017 5:30 pm

Alicia & Skye

Nagyon várom már, hogy gyakornokként a kórházban járjak-keljek, és minél több tudást tudjak magaménak az orvoslást illetően. Még hátra van ugyan egy kis idő, de már nem sokat kell erre várnom. Jelenleg, amikor épp nincsenek óráim vagy úgy esik, akkor is bejárok a kórházba. Hivatalosan és önállóan ugyan még nem gyakorolhatom a hivatásomat, de ettől függetlenül én is be tudok segíteni olykor, ha másban nem is, akkor legalább néhány apróságban.  
Elrettenthetne engem az orvosi hivatástól a képességem, hiszen ami ezzel jár, az sokszor megnehezíti az életemet. Olyanokat tudok meg másokról, amik csöppet sem teszik könnyűvé a mindennapjaimat, de megtanultam élni velük.
Bepillantok mindenhová, mindenhol szinte érzem és látom a szüntelenül jelentkező fájdalmat és félelmet. Nézem, ahogy minden orvos és ápoló hogyan küzdenek meg a lelkükben összegyűlt rossz és jó élményekkel, én viszont mindenképp segíteni szeretnék. Erre születtem.
- Jó estét, Marcia! Úgy látom, elkél egy kis plusz segítség, nemde? - kérdeztem meg a nővérpultnál ücsörgő és a számítógépet püfölő főnővért, aki jól ismer engem igazából, meg anyát is, nem vagyok idegen a számára.
- Szervusz, Skye... Lassan többet vagy itt, mint én - mosolyával leplez valamit, de most nem szeretném felbolygatni őt, van elég munkája, úgy látom. - Fogadod a hívásokat, míg én ezt elintézem? - hevesen bólintottam erre, és ő pedig a számítógépen bütykölt valamit.
Már eltelt vagy két óra, pár hívás volt csak, én pedig az elmacskásodott lábaimat akartam megmozgatni végre, így szünetet tartottam. Elmentem az édességautomatáig, ahol az apró fémpénzekkel csörömpöltem. Megkaptam végül azt a finom mogyorós csokoládét, amire fájt a fogam. Valaki közelít az automaták felé, vagy ehhez vagy a kávéshoz, ami szintén itt van. Felnéztem, miután kivettem a csokimat, és akkor láttam meg, hogy ki az, aki idejött. Dr. Alicia Fuller, aki szintén jól ismer már engem.
- Dr. Fuller, hosszú nap? - sosem tudom, hogy mivel kellene kezdenem a vele való beszélgetést, így hát csak rögtönzés áll fenn.

remélem jó lesz cuki vagyok • épp annyi •
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal