wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Alicia & Skye Kedd Feb. 07, 2017 5:30 pm

Alicia & Skye

Nagyon várom már, hogy gyakornokként a kórházban járjak-keljek, és minél több tudást tudjak magaménak az orvoslást illetően. Még hátra van ugyan egy kis idő, de már nem sokat kell erre várnom. Jelenleg, amikor épp nincsenek óráim vagy úgy esik, akkor is bejárok a kórházba. Hivatalosan és önállóan ugyan még nem gyakorolhatom a hivatásomat, de ettől függetlenül én is be tudok segíteni olykor, ha másban nem is, akkor legalább néhány apróságban.  
Elrettenthetne engem az orvosi hivatástól a képességem, hiszen ami ezzel jár, az sokszor megnehezíti az életemet. Olyanokat tudok meg másokról, amik csöppet sem teszik könnyűvé a mindennapjaimat, de megtanultam élni velük.
Bepillantok mindenhová, mindenhol szinte érzem és látom a szüntelenül jelentkező fájdalmat és félelmet. Nézem, ahogy minden orvos és ápoló hogyan küzdenek meg a lelkükben összegyűlt rossz és jó élményekkel, én viszont mindenképp segíteni szeretnék. Erre születtem.
- Jó estét, Marcia! Úgy látom, elkél egy kis plusz segítség, nemde? - kérdeztem meg a nővérpultnál ücsörgő és a számítógépet püfölő főnővért, aki jól ismer engem igazából, meg anyát is, nem vagyok idegen a számára.
- Szervusz, Skye... Lassan többet vagy itt, mint én - mosolyával leplez valamit, de most nem szeretném felbolygatni őt, van elég munkája, úgy látom. - Fogadod a hívásokat, míg én ezt elintézem? - hevesen bólintottam erre, és ő pedig a számítógépen bütykölt valamit.
Már eltelt vagy két óra, pár hívás volt csak, én pedig az elmacskásodott lábaimat akartam megmozgatni végre, így szünetet tartottam. Elmentem az édességautomatáig, ahol az apró fémpénzekkel csörömpöltem. Megkaptam végül azt a finom mogyorós csokoládét, amire fájt a fogam. Valaki közelít az automaták felé, vagy ehhez vagy a kávéshoz, ami szintén itt van. Felnéztem, miután kivettem a csokimat, és akkor láttam meg, hogy ki az, aki idejött. Dr. Alicia Fuller, aki szintén jól ismer már engem.
- Dr. Fuller, hosszú nap? - sosem tudom, hogy mivel kellene kezdenem a vele való beszélgetést, így hát csak rögtönzés áll fenn.

remélem jó lesz cuki vagyok • épp annyi •
Vissza az elejére Go down

Alicia & Skye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal