wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

Human
⌲ Kor :
18
⌲ Foglalkozás :
✒ student
⌲ Tartózkodási hely :
✒ nyc
⌲ Humor :
✒ sweet

Tárgy: Heather Keeser Kedd Feb. 07, 2017 1:28 pm

Heather Keeser
shape of you

Heather
17
Ember
-
Lili Reinhart
Kérdéses
Bi
Kedves naplóm! Ma van, ma van, hogy kettő éve nincs velem. Hogy nem ébredek a mosolyára, ahogy védelmező karja körülölel, és a szuszogása nem duruzsol a fülembe. Ashleigh szerint túl kéne lépnem rajta. De kérdezem én, hogy? Miért nem tudsz feléledni, mint az összes mesében és tippet adni, hogy éljek nélküle? Mikor az ágyamra nézek, csak őt látom, ahogy álmosan rám pillant, majd a fényképezővel babrál. Segítségre lenne szűkségem, barátaim szerint. Teljesen kiakadt, mikor meglátta a tisztasággyűrűmet. Még, hogy nekem kell doki. Viszont én nem akarok agyturkászhoz menni. Normális vagyok, csak gyászolok. Ő volt életem szerelme. De most mennem kell, ma a fesztiválon fotózok. Nem akarok emberek közé menni, de kell a pénz. A lakás nem fizeti ki önmagát.

Hömpölygött a tömeg, mindenhol éneklő, táncoló emberek. A sör szinte folyóként zúdult előttem és csak egy mosolyt sikerül kipréselnem magamból, mikor az egyik seggfej majdnem leönt az említett büdös itallal. Valami idegen nyelven beszél, és csak reménykedem, hogy épp mentegetőzik, de csak legyintek és megyek is tovább. Azért fizetnek, hogy megörökítsem a legjobb történéseket, szerencsére nem volt kőbe vésve, hogy miket kell. Ezért is hol a tömeget, hol a színpadot, vagy épp a semmit kattintottam meg. Igyekeztem megadni azt, amit a fesztivál üzenne. Bár még életembe nem voltam résztvevője úgy érzem egészen ügyesen vettem az akadályokat. Hol azt sikerült lefényképezni, mikor a tömeg egy emberként üvölti a népszerű slágereket, hol pedig, ahogy az énekes kacérkodik a lencsével. Reménykedtem benne, hogy a gép imponál neki. Kicsit megpihenni igyekeztem, mikor a telefonom jelzet, hogy randim van a közelben. Az a hülye app, amit még Kensi telepítet. Hangokat hallottam az egyik eldugott részről. Ahogy közelebb sunnyogtam, megláttam, ahogy két férfi áll egymással szemben, majd egy harmadik is bekerül a képbe és szemmel láthatólag nem arról beszélgettek, hogy feltámadt a szél. A fickó, aki háttal volt nekem, úgy remeget, mint egy nyárfalevél. Nem értettem szinte semmit, csak annyit, hogy nincs meg a pénz. A gépemet elhúzva fényképezni kezdtem, és az utolsó képen megragadtam a pillanatot, a harmadik férfi odalépet hozzá és elvágta a torkát. Pont, mint Brian. Felsikítva rohanni kezdtem. Az emlékek és a látottak mindent felkavartak. Tudtam, hogy nem szabadott volna nekem eljönni ide. Úgy szaladtam, mint akinek elment az esze, de tudtam, hogy az életembe kerülhet, ha lassítok, vagy ha visszanézek. De aztán egy Héj! Megtörte a csendet, nem bírtam ki, látnom kellet, hogy mennyire vannak közel hozzám. De a zihálás és a harc a hajammal annyira elvonta a figyelmemet, hogy a következő dolog, amit éreztem, hogy nekiszaladtam valakinek teljes erőmből, először egy kemény mellkasnak ütköztem, és csak reménykedtem, hogy nem tagja a bandának, akik üldöznek. De a következő pillanatban megláttam, hogy biztonságis. Felpattantam a földről és porolva a fenekemet kezdtem bele. - Ne haragudj, segítened kell, láttam valamit, üldöznek. Nem akarok meghalni.. – kezdtem bele, de ekkor egy kéz megragadott és éreztem még a vér fémes illatát a mellettem állóról. A szó belém fagyot, hogy mer idejönni, ilyen közel egy biztonsági szolgálatoshoz? - Segíts.. – suttogtam a férfinak, aki előttem és a fényképezőt dobtam oda, ennyi elég is volt, a fickó megrémült, és csak a felsőm bánta a kés érintését, az oldalamon egy piros csík maradt a nyomán. De nem lett bajom. Bár egy piti tolvaj, aki abból él, hogy másokat megrövidít, most rendőrért kiállt.

user neve || kora || tapasztalata || multik
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Heather Keeser Szer. Feb. 08, 2017 8:52 pm

Elfogadva
do not enter this game if you're under 18

Menj, és heverd ki a történéseket. Egy hétvége valami szállóban csodákra képes. De tényleg, megszabadulsz a rossz dolgoktól, nem azt mondom, hogy örökre, csak egy kis ideig. Aztán majd idővel könnyebb lesz az elviselése is.
Vissza az elejére Go down

Heather Keeser

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal