wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Aphrodité & Lucifer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

Demon
⌲ Foglalkozás :
♠️ Bártulajdonos. ♠️
⌲ Humor :
♠️ Ördögi. ♠️

Tárgy: Aphrodité & Lucifer Kedd Feb. 07, 2017 1:32 am

Aphrodité & Lucifer

Nem is tudom mióta mentem el egy meghívós eseményre már, így megnéztem a heti adagot. Rengeteg meghívást kapok, rengeteg helyről. Így hát hamar megtudtam unni ezeket. De volt idő mikor majdhogynem mindegyiken részt vettem. Ez két okból volt jó. Megismertek engem, ezáltal boldogabb életük lett. Na és lefeküdhettek velem. Ennél jobb két okot senki sem tudna elmondani magáról. Természetesen ezáltal lett mostanra mindig tele a Lux. Hát, igazi luxus Lucifer Morningstar-ral bulizni manapság, de egyefene! Ma kivételt teszek! Mostanság úgy is unalmas az életem. Hahaha. Nekem unalmas? Ugyan már. A pokolban volt unalmas, itt nem! Az biztos! De mostanra sem nekem, sem a szexuális partneremnek nincs bent a szótárában hogy unalmas. Illetve ha végeztünk, onnantól a másik félnek lehet hogy ott van... Oh, ebbe még nem gondoltam bele. Szegény emberi lélek. Visszatér a mókuskerékbe. Hm... Na mindegy. Nézzük csak a felhozatalt. "Isteni buli". Ez komoly? Na erre nem megyek el, és még csak poénnak is rossz. "Vad análparty". Hm... Most nincs hozzá kedvem, majd talán legközelebb. Az a baj az ilyen bulikkal hogy sok a néger. Nem vagyok én rasszista, vagy előitéletes, csak hát atyám valamiért őket nagyon kárpótolta a múlt sérelmei miatt. Manapság meg... Hát na. Inkább szolídabbat. "Álarcos prédák". Hm... Ez tetszik! Vadító, és egyben meghagyja a titokzatosságot! Ez az ami kell nekem! Miután felmentem átöltözni, és kerestem egy jó kis alárcot beugrottam a Chevimbe, és elindultam a a party-ra. Kiszállva, 100 dollárosban átnyújtottam a kocsikulcsot, és be is léptem a meghívóval. Nagy tömeg volt, így először is a bárt kerestem, de nem láttam, így hát elindultam balra. Miért mindig a bal oldalunkon van a bár? Ezt nem értem, de nem is baj. A lényeg hogy megvan. - Tripla Whiskyt! Meg ne lássak benne jégkockát, mert ma forró lesz a hangulat! - Szólok oda a bárpultos hölgynek, amikor meglátok egy másikat a tömegben táncolni, ami számomra kitűnik onnan. Lucifer, ezért már megérte eljönni! Megfogtam a poharam, és odasétáltam hozzá. - Hellóka! Ne haragudjon kegyed hogy megszólítom, de feledtébb kitűnt számomra a tömegből, így arra gondoltam idejövök megszólítani! - Szólok felé egy kisebb mosollyal. - Nincs kedve meginni valamit velem? Nem bánja, meg! Eddig senki sem panaszkodott! - Húzom le a Whiskym. - Most bemutatkoznék, de ez egy álarcos party! Nem lenne jó poén ha elmondanám a nevem! Legyünk Brad és Angelina! Jaj az nem jó! Most vállnak! Legyünk titokzatosak! Mármint ennél is jobban! A keresztnevünk első betüjét mondjuk csak el! Az enyém L! - Mosolyodok el. - Menjünk inkább oda inni egyet! - Közlöm felé, majd elindulok a bárpulthoz. Remek préda! Ahogy a party címe is mutatja. Tetszik!

Remélem tetszik! • 430 •
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Aphrodité & Lucifer Szer. Feb. 08, 2017 9:00 pm

Luci & Liv

Sokat gondolkodtam azon, hogy elmenjek-e erre a bulira vagy sem. Nem azért mert nem élvezem a bulikat, hiszen ha valaki az istenek közül tudja hogyan kell jól szórakozni az én vagyok. Ez azt hiszem világos mindenki számára. A héten már három ilyen kisebb partit rendeztem ahol jól laktam, de lássuk be, én nem vagyok semmi rossznak elrontója. Az, hogy ma nem akartam menni sehova sem, még nem jelenti azt, hogy olyan kegyetlennek kell lennem, hogy másoktól megvonjam ragyogó és ellenállhatatlan társaságomat. Na meg amúgy is imádom a veszélyes és titokzatos dolgokat, habár azt is ha imádnak, körül rajonganak, és áldoznak nekem. Itt egy ilyen partin pont az a lényeg, hogy ne tudják, hogy ki vagy, és igen a külvilág számára én most Olivia Nott vagyok, egy igen jó hírű fotós, nem csoda, hogy minden elit eseményre meghívnak amit ebben a városban rendeznek. Gondolkodtam azon, hogy vigyek-e magammal kísérőt, és ha igen akkor ugyan kit is kéne. De úgy döntöttem, hogy ezen az estén csupán a sofőröm szolgálatát veszem igénybe, a fiúkat kik a szórakoztatásomért fizetek… búsásan most szabadságolom őket. Úgy is találok magamnak valakit az éjszakára akivel eljátszadozhatok, ami azt illeti mindig találok magam mellé valakit. Nőt, férfit, mindegy, csak el dolgot kell tudnia, ha mellettem akar lenni az éjszaka folyamán: ne unatkozzak! És általában úgy válogatom meg azokat akik a közvetlen közelembe kerülhetnek, hogy egyik se legen unalmas. A bejárónőm, Rose, ő egyáltalán nem uncsi, arról van szó, hogy megsajnáltam amikor megláttam. Az utcán állt a házamtól nem messze, egész éjszaka kóborolt. A szülei kidobták, még csak alig húsz éves. Ha tudná, hogy igazából nem egy fiatal, piszok gazdag fényképésznek dolgozik, hanem maga a szerelem istennőjének, nem is tudom mit tenne. Illetve dehogynem tudom. Már nem hisznek az emberek bennünk, már régóta, ami azt illeti sajnálatos módon nem is gondolják, hogy létezünk. Mostanában ez az egy isten baromságot űzik, és egyre inkább csak háborúkat indítanak, annak a bizonyos Istennek a nevében. cöhh… mintha bármelyik is valóban tisztelné őt. vagy ami azt illeti tudnák mi a tisztelet, ugyan már ezt a mai világban nem ismerik. Legalább Arésznek, az én drágámnak van munkája, a háború istenének ez csak jó lehet, hiszen ameddig háború dúl a földön, addig ő csak élvezkedik és jól lakik. annyira hiányzik, oly régen, hosszú évek óta nem láttam, még senki nem csókolt vagy érintett úgy ahogy ő tud, azzal a vággyal és szenvedéllyel amire nekem szükségem van. Csak tőle kapom meg azt amire igazán szüksége van a testemnek és a lelkemnek. Ami elég irracionális és beteges, ha azt nézzük, hogy félig a bátyám, és teljesen ellentétes oldalt képviselünk. Zeusznak, az apámnak igen csak érdekes humora van, de ez a mi világunkban teljesen megszokott. Ami máshol beteges és perverz dolognak számít az itt az olümposziak körében teljesen hétköznapi dolog. Elég az elmélkedésből, ha nem igyekszem akkor csak a buli végére érek oda, és ha nem is elsőnek akarok érkezni, de a jó partikról nem szeretnék lemaradni. minden olyan lehetőséget magammal kell ragadnom amivel megszerezhetem azt az érzést amit egykoron maguktól adtak, áldoztak az emberek. Most is arra a világra vágyom, ahol még imádtak minket.
Egy alapos fürdés után hófehér csipke fehérneműben állva gondolkodom azon mit is kellene felvennem. Végül egy ezüst színű ruha mellett döntök, hozzá egy szintén ezüstösen csillogó platform cipőt választok. A ruha leér egészen a földig, kiemelve dekoltázsom, spagetti pántjainak köszönhetően kecses vállaimat. Hosszú, szőke fürtjeim hullámosan omlanak a hátamra, arcom elé egy szintén ezüstben ragyogó álarcot helyezek, ami alól szinte csak hosszú, sűrű pilláim, illetve meggypirosra rúzsozott telt ajkaim látszanak. Carlos hamar a parti helyére fuvarozz, adok neki pénzt búsásan, majd megparancsolom, hogy kövessen. Ő néha amolyan testőr féle is, egész este az lesz a dolga, hogy a háttérbe húzódjon, de ha olyan helyzetbe kerülnék azonnal siessen a segítségemre. Egy pohár pezsgővel a kezemben indulok el a táncoló tömegbe, valami ringató zenét választott a dj, amit nem is bánok, imádom az ilyen muzsikát. Éppen, hogy csak kezdem élvezni a ritmust, amikor a hátam mögül megszólal egy hang. nem tudom hová tenni, talán… ismerem őt, igazán sármos, még sem vagyok biztos benne.
Megfordulok, ejha, hát nagyon magabiztos a dolgában, ha nem tudnám, hogy Arész éppen valami hülye háborúban harcol azt hinném ő az… a magabiztossága és a fellépése erre enged következtetni, de tudom ő nem lehet.
-Sajnos kedves uram elkésett,- varázslatos mosolyt varázsolok ajkaimra, és felemelem a kristálypoharam, amiben megcsillan az arany színű pezsgő.- lehet Brad nem tudott úgy teljesíteni ahogy kell…- kacagok fel, sőt biztos vagyok benne, kipróbáltam, a pali egy nulla az ágyban, nekem sem kéne ilyen, szegény nővel csak együtt érzek. De tetszik a pasinak a kisugárzása, viszont téved ha azt hiszi, hogy ilyen könnyen beadom a derekam még egy italra is. Drágám azért is meg kell küzdened, hogy egyáltalán bele egyezzek ebbe! Elgondolkodom, hogy a valódi nevem vagy pedig az álnevemet közöljem vele, végül az Olivia mellett döntök, biztosan tudom a másikat úgy sem ismeri.
-O.- közlöm sejtelmes hangon, majd mielőtt elsietne elkapom a kezét és finoman vissza húzom, játszunk egy kicsit. Azt akarom, hogy rajongjon értem, hogy ismét jól lakhassak az imádatával, de meg akarom fűszerezni ezt.
-Miből gondolja, hogy egyedül jöttem, hogy nincs férjem,- az elsiető pincér kezébe nyomom az üres poharam, majd egészen közel hajolok a füléhez.
-hogy nem az a férfi a férjem aki annyira bámul minket, lehet, hogy féltékeny típus, és már csak azért el akarja látni a baját, hogy rám pillant. Maga szerint megérek ennyit?- suttogom, majd egyik ujjammal finoman végig húzom az alsó ajkán, végül hátrébb lépek, nem hagyva neki időt belépek a tömegbe, biztos vagyok benne, hogy követni fog.

Remélem tetszik. cuki vagyok • xxx •

it's my own design

Demon
⌲ Foglalkozás :
♠️ Bártulajdonos. ♠️
⌲ Humor :
♠️ Ördögi. ♠️

Tárgy: Re: Aphrodité & Lucifer Csüt. Feb. 09, 2017 1:09 am

Aphrodité & Lucifer

Már nem is tudom mióta nem voltam egy igazán jó party-n, így hát muszáj volt a felhozatalból valamit kiválasztanom. Miután áttekintettem párat, meg is leltem azt ami nekem kell. Egy álarcos party! Már jó rég voltam még hasonlón, így hát ideje pótolni. Elindultam hát a címre, és beléptem oda ahova a meghívó szólt. Egyetlen bajom az ilyen party-kkal hogy nem látom az emberek arcát. Persze, ez a lényege, de mivan ha valami igazán ronda fenevad próbálkozik be nálam? A mosdóban menet közben meg nem mondom onnan lentről hogy tűrhető-e. De mindegy is, hisz az anonimitásról kell szóljon eme est. Első dolgom volt megkeresni a pultot ahol ki tudom kérni az italom. Miközben az italomra vártam, megláttam egy hölgyet a tömegben ami számomra valami oknál fogva tetszést mutatott. Habozás nélkül emeltem fel a Whisky-m, és sétáltam oda a szőke hölgyeményhez. - Inkább pont jókor jöttem, hisz a következőre már nem lesz gondja! - Vigyorodtam el. - Az ilyen party-kat csak alkohollal lehet elviselni! - Közöltem felé. Nagyon nehezen hat rám az alkohol, de épp az benne a jó, hisz imádom. - Halandó létére nem csodálom! - Nevetem el magam. Az ilyen rivaldafénybe lőtt emberek, sokszor csak dísz. Sok embert segítettem a csillogásba, na meg persze a gyönyörbe is, most hogy melyik volt több, azt jó magam sem tudom már. - O? Vagy ez egy Oh volt? - Kérdezem vissza némi pimasz hangnemmel kísérve. Hirtelen indulásból visszarándulok amikor megfogja a kezem ezzel ott tartva. Nocsak. Úgy tűnik itt akar maradni? Mindenesetre jól tudom hogy meg kell érte küzdeni, de ezt szeretem! Ezért is iszom a szavát, ha a Whiskym már nem tudom, mert nem engedett oda a pulthoz. - Onnan hogy... - Megakad a szavam amikor jön el a pincér, majd a poharamat nekiadva közlöm felé hogy hozzon még egy triplát. - Ne haragudjon! Csak már kezdtem kiszáradni. Nos... - Akad el a szavam amikor végigsimít az ajkaimon, és bemegy a tömegbe. Ez miféle invitálás? Legalább hagyott volna szóhoz jutni. Most oda menjek a fószerhez hogy felőlem aki lehet hogy a férje, és invitáljam egy hármasba? Nem értem ezeket a nőket... Először bemegyek a tömegbe, és ha jön a térfigyelő akkor invitálom be. Ez jó ötlet. Feleslegesen nem akarom, nem mintha ellenemre lenne, csak a tekintete elég lankasztó. De ettől függetlenül felállok, nem arról van szó. Amíg ott álltam a pincér megérkezett a whiskym-mel, így nagy vigyorral a hölgyemény, azaz O után indultam. Megtaláltam hát a tömeg közepén, így hát magamhoz húztam érzékien. - Figyeljen, én benne vagyok a hármasban is! Egyáltalán nem zavar hogy van-e valakije vagy nincs, az sosem zavart, hisz a nők nem rabszolgák! - Közlöm elvigyorodva. - De ha búvalbaszott kapitánnyal csináljuk, legyen rajta szemkötő, vagy maszk. A tekintete a faszikámnak elég aggasztó. Mint akit minden órában tökön rúgnak! - Szólok felé megvető hangon. Nem tudom hogy konkrétan miért vonzott be ide, de biztos volt neki valami célja vele. Már csak arra várok hogy megtudjam hogy mi is az. Van egy olyan érzésem hogy most hogy itt vagyok, erre választ kapok, így inkább nem is kérdezem meg. Hisz a titokzatosságról szól ez a party.

Remélem tetszik! • 586 •
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Aphrodité & Lucifer Csüt. Feb. 16, 2017 5:23 pm

Luci & Liv

Akár unalmas is lehetne ez számomra, ezek a partik, de egyáltalán nem azok. Hiszen régen még amikor istenként tiszteltek minket, amikor még istenként ismertek minket, áldoztak nekünk, áldozatokat mutattak be. De most mit kapunk? Semmit! Vagyis, maximum annyit kapunk, hogy a történelem könyvekben megemlítenek minket egy féloldalon, de ott is csak annyit és csak azért, hogy az emberek tisztában legyenek: ezek is léteztek valamikor, de nem túl sok értelmük van. Miért baj az, ha azt akarjuk, hogy imádjanak? hiszen annak idején ezt annyira, de annyira magának értetődőnek gondolta a világ. manapság meg az az igazság, hogy ezek a bugyuta emberek annyira okosnak gondolják magukat, és leszólják azt az időt ahonnan én is származom, csak mert abban az időben az emberek még tudták mit jelent embernek lenni, és mert akkor még élvezték az életet. De tudod mit? Most is azt csinálják, azzal a különbséggel, hogy semmiben sem hisznek még önmagukban sem. Nincs önérzetük vagy bármi olyan dolog ami a becsületességhez van köze, és mind álszent. Úgy tesz mintha mindegyik olyan nagyon hűséges lenne, de elég hacsak megjelenek egy teremtem. És máris mindegyik ugrik, még csak csettintenem sem kell, de máris úgy ugrálnak ahogy én fütyülök. természetesen igazából nem tudnak ellenállni ennek az érzésnek, hiszen én vagyok a szerelem istennője, mindig megkapom amit akarok és úgy kapom meg ahogyan akarom. De ők ezzel nincsenek tisztában, hogyan is lennének hiszen még csak felfogni sem tudnák a jelentését annak amit én képviselek. ha bemutatnám, hogy én vagyok az, még akkor sem hinnék el, ha magukon tapasztalnák, mert ez a legfőbb gond a mai halandókkal, képtelenek a hitre. és miattuk éhezünk, mi istenek, mert csak sok munkával tudjuk elérni, hogy végre valahára ne maradjunk éhesek. Várom azt a pillanatot amikor végre eljön a mi időnk, amikor minden olyan lesz, mint régen, amikor nem kell az ilyen alapvető dolgokért harcolnunk, hanem egyszerűen megkapjuk, mert jár nekünk, mert mindig is járt nekünk.
A bulin nem gondoltam volna, hogy olyan hamar társaságom lesz aki alig várja, hogy a kegyeimben járhasson. na jó, természetesen tisztában voltam azzal, hogy bármelyik pillanatban bekövetkezhet ez. Hiszen ha akarom, ha nem vonzóm a férfiakat… és a nőket, alig várják, hogy csettintsek nekik, hogy élvezhessem a társaságukat, hogy kielégíthessenek. Nem tehetnek róla, ez olyan mint az ösztön, képtelennek ennek ellenállni. Én pedig kiélvezek minden egyes pillanatot, de melyik isten nem teszi ezt? na rajta mutass valakit aki nem élvezi ki azt amit amúgy is meg kell kapjunk. na ugye?
-Lehet, hogy olyan ehhez hasonló partikon volt, ahol én nem voltam jelen, azért bírta csak alkohollal elviselni, de most azt hiszem szerencséje van azzal, hogy itt vagyok.- lágy mosollyal tompítom magabiztos szavaim élét, majd a mondatom befejeztével játékosan rá is kacsintok a maszkom mögül. Hmm, nocsak halandót mondott, akkor ez azt jelenti, hogy ő sem lehet egyszerű ember. Ami annyit tesz, hogy a természetfeletti világhoz tartozik, ahogy bele szagolok a levegőbe érzem is rajta csak nem tudom pontosan betájolni mi lehet. Abban viszont biztos vagyok, hogy nem isten, az isteneknek más az illatuk… talán angyal lehet….? Az az igazság, hogy nem érzem tisztán, valószínűleg ez azt jelenti, hogy rég találkoztam már angyallal.
-Talán ismer valakit aki jobb lenne nála?- kérdezem tőle ártatlan hangon, ahogy szemeimmel látszólag végig pásztázom a tömeget, de biztos vagyok abban, hogy majd önmagát fogja ajánlani, már abból kiindulva, hogy mennyire dicsérte saját magát az imént.
-Ez csak O volt és semmi sóhajtozás, azért néhány szónál többe fog az kerülni, hogy tőlem ehhez hasonló sóhajokat halljon.- jelentem ki bájos hangon. Látom ahogy elindul a pult felé, várva, hogy én is kövessem. vagyis inkább csak indulna mert elkapom a csuklóját ezzel is megakadályozva. Aki itt a játékszabályokat fel fogja állítani az nem ő lesz, hanem én. Mégis csak hogyan nézne ki ha a szerelem istennője követne egy férfit, cöhh, ugyan már ez csak fordítva történhet meg.
-Semmi gond, megértem, ha az ember találkozik egy igazi nővel az mindig ilyen hatással van rá,- hajolok közel hozzá, még az ujjamat is bevetve a játékba simítom végig húsos, alsó ajkát, miközben beszívom vágyának illatát. Óh imádom, amikor rám vágynak, amikor bármit képesek lennének megtenni, hogy megkapják a figyelmemet és én az utolsó cseppig ki akarom élvezni ezt. Ami azt illeti ki is fogom ezt élvezni, még csak most kezdődik, és mire végzek vele annyira jól lakok, hogy egy ideig nem kell ezzel foglalkoznom majd.
Tudtam, hogy követni fog, mire újból táncolni kezdhetett volna a testem magához húzott, érzem a mozdulatában a kéjnek a varázsát, tudom, hogy arra vágyik, hogy megkapja a testem… de ezt akárki nem kaphatja meg. Megfordulok, és egyik kezem a vállára csúszik, míg másikkal sötét fürtjeibe kapaszkodva kezdem magam a zene ütemére ringatni.
-Szóval szereti a vad, perverz dolgokat,- mosolygok el,- én is imádom.- Ez jobb játéknak tűnik, mint hittem, -találkozunk fent húsz perc múlva az egyik szobában.- nyomok egy sejtelmes, pille könnyű csókot az arcára. majd ellibbenek. Amikor követ engem egy luxus szobában találja magát egy hatalmas baldachinos ággyal. A szobában pár ember tartózkodik, hölgyek urak, mind meztelenek, álarc nélkül. Ez jó móka lesz, előre élvezem majd a dolgot. Amikor meghallom a halk kopogást ajtót nyitok, de még nem engedem be.
-szeret játszani? ha azon az ajtón belép oly élvezetben lesz része amire emlékezni fog, de van egy szabály, teljesen meztelennek kell lennie. És ezt a kendőt fel kell kötnöm a szemére,- lóbálom meg előtte, ő rajta múlik, hogy mit választ. Ha felköti azt fogja hinni, hogy többek között… engem is megkapott, de én nem leszek része, én csak nézni fogom hogyan elégítik ki egymást és így az én éhségemet is.

Remélem tetszik. cuki vagyok • xxx •

Sponsored content
it's my own design

Tárgy: Re: Aphrodité & Lucifer

Aphrodité & Lucifer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal