wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

The MacFarlane Family

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: The MacFarlane Family Hétf. Feb. 06, 2017 6:55 pm

to: Mom & Dad

Ez a nap a folyamatos rohangálásról szólt nálam, szinte mindenhová egy-két perc késéssel értem oda, ami nem jellemző reám egyébként, de most valahogy mégis. Az éjszakámat az egyik kórházban töltöttem, mégpedig a sürgősségire kísértem be az egyik évfolyamtársamat, aki bevett a szerelmi csalódása miatt vagy tizenöt darab altatót... Nem szóltam erről senkinek, hanem cselekedtem, és az ilyet túl lehet élni, nem tudom, miért gondolta azt, hogy ez a legjobb megoldás, a legjobb kiút ebből a rosszból.
A telefonom kijelzőjére nézek, és az órát látva, ismételten kések. Hogy honnan? Mégpedig anyával beszéltünk meg egy találkozót, mert már rég nem ültünk le úgy, hogy több időt tudjunk együtt lenni. Szedem a lábaimat, és gyorsan a metróállomásig sietek, mert azzal lesz a legegyszerűbb eljutnom anya lakásáig, habár az a körülbelül tíz-tizenöt perces késésemet tán megbocsájtja anya, ő tudja jól, sosem kések, csak ha valami nagyon fontos dolgom volt. Ahogyan feljövök metrótól, a hűvös szél arcul csap, de mégsem borzongok, mert túl hideg sincs. Nem kell sokat gyalogolnom innen a lakásig, így ez nem esik nehezemre, meg amúgy sem fog megártani a friss levegő szippantása mellett. Kellemes hely, fákkal díszített övezetek... Ezek megnyugtatóak a sok betontömb mellett.
Van kulcsom, így csak beengedem magam a lakásba, és ledobom szokás szerint a legelső helyre, ahová tudom, és a kabátomból is kibújok rögtön.
- Anya... Megjöttem! - nem válaszol, így továbbmegyek a konyha felé, és a konyhapultnál megállok, a kezeimet rásimítom a pultra. - Bocsánat, amiért később jöttem, de... - ezután megakad a szavam, és nem azért, mert nem tudtam, hogy mit mondjak neki először, de addigra a sziluettje feltűnt a nappali felől. - Azt hittem, csak magamba fogok beszélni itt - elvigyorodtam, és megöleltem őt, viszont feltűnt, hogy nagyon izgatott, és a három poharat látok előkészítve a pulton, mert a figyelmemet ez sem kerülte el, éppen ezért nem vártam sokat, és kérdésemet fel is tettem. - Várunk valakit?

remélem jó lesz cuki vagyok • épp annyi •
Vissza az elejére Go down

The MacFarlane Family

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal