HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Tristan Thorne
írta: Tristan Thorne
Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

Share | 

The MacFarlane Family

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: The MacFarlane Family   Hétf. Feb. 06, 2017 6:55 pm

to: Mom & Dad

Ez a nap a folyamatos rohangálásról szólt nálam, szinte mindenhová egy-két perc késéssel értem oda, ami nem jellemző reám egyébként, de most valahogy mégis. Az éjszakámat az egyik kórházban töltöttem, mégpedig a sürgősségire kísértem be az egyik évfolyamtársamat, aki bevett a szerelmi csalódása miatt vagy tizenöt darab altatót... Nem szóltam erről senkinek, hanem cselekedtem, és az ilyet túl lehet élni, nem tudom, miért gondolta azt, hogy ez a legjobb megoldás, a legjobb kiút ebből a rosszból.
A telefonom kijelzőjére nézek, és az órát látva, ismételten kések. Hogy honnan? Mégpedig anyával beszéltünk meg egy találkozót, mert már rég nem ültünk le úgy, hogy több időt tudjunk együtt lenni. Szedem a lábaimat, és gyorsan a metróállomásig sietek, mert azzal lesz a legegyszerűbb eljutnom anya lakásáig, habár az a körülbelül tíz-tizenöt perces késésemet tán megbocsájtja anya, ő tudja jól, sosem kések, csak ha valami nagyon fontos dolgom volt. Ahogyan feljövök metrótól, a hűvös szél arcul csap, de mégsem borzongok, mert túl hideg sincs. Nem kell sokat gyalogolnom innen a lakásig, így ez nem esik nehezemre, meg amúgy sem fog megártani a friss levegő szippantása mellett. Kellemes hely, fákkal díszített övezetek... Ezek megnyugtatóak a sok betontömb mellett.
Van kulcsom, így csak beengedem magam a lakásba, és ledobom szokás szerint a legelső helyre, ahová tudom, és a kabátomból is kibújok rögtön.
- Anya... Megjöttem! - nem válaszol, így továbbmegyek a konyha felé, és a konyhapultnál megállok, a kezeimet rásimítom a pultra. - Bocsánat, amiért később jöttem, de... - ezután megakad a szavam, és nem azért, mert nem tudtam, hogy mit mondjak neki először, de addigra a sziluettje feltűnt a nappali felől. - Azt hittem, csak magamba fogok beszélni itt - elvigyorodtam, és megöleltem őt, viszont feltűnt, hogy nagyon izgatott, és a három poharat látok előkészítve a pulton, mert a figyelmemet ez sem kerülte el, éppen ezért nem vártam sokat, és kérdésemet fel is tettem. - Várunk valakit?

remélem jó lesz cuki vagyok • épp annyi •
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal