wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

damien walsh ⟳

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: damien walsh ⟳ Hétf. Feb. 06, 2017 4:54 pm

Damien Walsh
The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return.

Erósz
Ki számolja?
Isten
Én vagyok a szexuális vágy és a szerelem istene – a tévhitekkel ellentétben azonban a nyilaim nem csak örök szerelmet hozhatnak, hanem minden lehetséges érzelmet kiolthatok valaki szívéből. Nem vétetlenül kaptam meg a keserűen édes jelzőt, elvégre lássuk be, én voltam – és vagyok is – a valaha élt legszebb és legvonzóbb férfi, mégis én tudom okozni a legnagyobb fájdalmat, amit mindenki csak elképzelni tud – és be kell vallanom, élvezem is, ha összetörhetem néhány ostoba halandó – vagy éppen isten - szívét. Szóval vigyázzatok, ha nem az arany, hanem az ólom nyilakat látjátok a kezemben, mert ha eltalállak, nem fogsz tudni ellenállni az erejének.
Matthew Daddario
Kérlek
Pánszexuális
Az Olümposz az utóbbi időben annyira… unalmas!
Lehet, hogy az érzéseim azért változtak meg most a lakhelyemmel kapcsolatban, mert már túl régóta élek és mindig ugyanazokat kell bámulnom napról-napra. Már a lövöldözés sem köt le annyira, mint régen, ráadásul Zeusz is gyakran morgolódik, ha túlzásba viszem a szórakozást. Bár esküszöm, nem értem az öreget, elvégre ez a dolgom – vagy mi. Talán mindezek miatt döntöttem úgy első sorban, hogy követem Isten-társaimat a halandók közé, mert egyre inkább kezd érdekelni, mégis mit művelnek odalent. Arról nem is beszélve, hogy ez a kis kirándulás végre színt visz az életembe – bár az aranyszínű szárnyaim hiányozni fognak -, és kedvem szerint szórakozhatok anélkül, hogy bárkinél túlfeszíteném a húrt a hobbimmal - elvégre a nyilaimat és az íjamat mégsem hagyhattam otthon. Ettől függetlenül persze kiélvezem, hogy most elvegyülhetek a halandók között és a kis játékszereim nélkül is feszegethetem a határaimat úgy, hogy még csak következménye se legyen – legalábbis rám nézve, mert senkinek sem fogom összeragasztgatni a törött kis szívét. Amúgy is, annak mi értelme lenne?
Jó, jó, nem vagyok én ennyire kegyetlen, elvégre még mindig a szerelmet képviselem és tartanom kell a reményt mindenkiben, hogy a szerelem mindenek felett áll, vagy hogy a legfontosabb dolog az életben, hogy szeressünk, és viszontszeressenek minket bla bla. De évszázadok óta az én feladatom, hogy összehozzam az embereket, akik már teljesen reményvesztettek, vagy épp megfosszam őket a boldogság kulcsától azzal, hogy kiirtom minden érzelmüket, ha úgy gondolom, hogy ezt érdemlik. Mindezt viszont már olyan régóta csinálom, hogy egy cseppet sem hoz lázba. Ráadásul úgy tűnik, a halandók az utóbbi időben túlságosan hálátlanok, így talán megengedhetem magamnak, hogy szabadságot vegyek ki és kiélhessem a hozzám köthető fogalmak adottságait.
Dionüszosznak mondani sem kellett, miben mesterkedik, nem tartott sokáig, hogy utána tudjak járni a dolgoknak. Na, meg mi föntről úgyis mindent látunk. Egy ilyen helyről pedig bűn lenne lemaradnom, tehát, ha választanom kell, egyértelműen New York városa mellett döntök egy időre az Olümposz helyett, ahol attól félek, előbb-utóbb csak halálra unnám magam. Meg az öreg is egyre jobban idegesít.
Még egy utolsó körbepillantás a városra az egyik hatalmas épület tetejéről. Még egy utolsó láblóbálás gyerek módjára, ahogy elveszek a város fényeit fürkészve. Egy utolsó pillantás – azt hiszem, sosem unom meg ezt a látványt -, s végül egy utolsó repülés, mielőtt földet érek lemondva a szárnyaimról és minden isteni adottságomról, amíg kiélvezem a város nyújtotta lehetőségeket.
New York készülj, Erósz megérkezett!

meow || xx || 6 years || nope

A hozzászólást Damien Walsh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 20, 2017 6:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: damien walsh ⟳ Hétf. Feb. 06, 2017 5:43 pm

Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Ez egy csodálatos lap, és nagyon örülök, hogy visszatértél hozzánk. Úgyhogy nem is húznám az időt, menj és foglald vissza az arcocskádat. Hódítsd meg a játékteret, és a szíveket is. Vagy törj össze párat, amihez kedved van. nagymosoly
Vissza az elejére Go down

damien walsh ⟳

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Action - Judith & Damien