wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Skye MacFarlane Csüt. Feb. 02, 2017 10:39 pm

Skye Audrina MacFarlane
"Amit elvesztettünk a tűzben, megleljük a hamuban."

Skye
22
demigod
Lelkek őrzője vagyok. Képes vagyok mások lelkét látni, kapcsolatba tudok velük lépni. Képes vagyok manipulálni, módosítani és törölni az emlékeket, ugyanakkor vissza is tudom hozni azokat, amennyiben nem én tettem azt.  
Alexis Bledel
hajadon
heteroszexuális
Az utolsó évemet töltöm az orvosi egyetemen, utána hamarosan már a gyakornoki év kezdődik, ami egy újabb felnőttkor elérésével egyenlő. Anya büszke rá, hogy én sem távolodtam el a családi hagyományoktól, és ezt a hivatást választottam, amellyel emberek életét menthetem meg a tudomásommal. Izgultam folyton, hogy sikerül -e vajon ez, de mindvégig bíztam magamban, és jól tettem, hogy nem hagytam eluralkodni a rosszat felettem.  
Éppen az egyik kedvenc órámon ülök, amely nem más, mint az idegtudománnyal foglalkozó tanóra. Félelmetes, hogy ennyire magába tud szippantani a neurológia. Figyelmesen jegyzetelek, és próbálom elkülöníteni a képességem hatásait, ám bárhogy is akarom ezt, nem tudok elhatárolódni ettől. Látom az oktató egyik emlékét, ami felkavarja az állóvizet.
Véget ér az óra nem sokkal később, én pedig bent maradok a teremben, Dr. Holloway-jel egyetemben. Amióta átléptem az orvosi kar kapuját, rengeteg személlyel találkoztam, a legkülönfélébb emlékekkel a múltjukból. Néhányuk olyan fájdalmat élt át, amelyet felfogni is képtelenség, és a szív összeszorul, ha csak rágondol valaki. Viszont van, akit kell segíteni a vele történteken, de megtörtént, hogy beleláttam egy gyilkos lelkébe is, ami majdhogynem össze tudná törni egy egyszerű ember lelki világát. A képességem nagyon erős, én pedig mindennap megbirkózom eme dologgal, ami átkozottul nehéz, de nem tudok ellene tenni. Nem szeretem látni az áldozatokat, a halál pillanataitól nem lehet könnyen megszabadulni.
- Dr. Holloway! - sétáltam le a padok közt a pódiumig, miközben ő pakolni kezdte a dolgait.
- Igen, Skye? - apró mosolyt hint el, amit nehéz lehetett számára megtenni, nekidőlt az asztalnak, és engem figyelt.
- Csak.. csak visszahoztam a könyvet, amit két hete adott nekem - úrrá lett rajtam is némi mosolygás, de csak, mert nem akartam azt, hogy közénk álljon valami mozdulatlanság az arcunk részéről legalábbis.
Egy igazi tehetség ez a férfi, talán az egyik legjobb neurológus-kutatóorvos, akivel valaha is találkoztam, mégis egyre lejjebb süllyed. Ezt pedig nem más okozza, mint az, amit láttam az emlékben, hogy egy autóbaleset során szörnyethalt a menyasszonya, akivel hamarosan összeköthették volna az életüket. A nőnek viszont nem élt senkije sem, ezért az egyetlen ember, aki azonosíthatta a roncsokból kiszedett halottat, az Dr. Holloway volt. Örökre belevésődött az elméjébe a látvány. Orvos, sok holttestet látott már, ám erre nem volt felkészülve.
Túlságosan megkedveltem, és nem tudnám elviselni, ha ő valamilyen függőségbe - alkohol vagy drog - kergesse magát emiatt. Nem hagyhatom, hogy megmérgezze őt a belülről mardosó és fojtogató furcsa érzés. Nem helyes az, hogy kész állok megállítani őt, ha bármit tenne, de nekem fontossá vált ez a férfi.
Néhány órával később elmentem a baleset helyszínére, és még mindig virágok meg gyertyák kövezik ki a helyet. Pedig már egy évvel ezelőtt történt, mindig friss virág van itt, amelyet Dr. Holloway hoz ide. Hazamennék anyához, de még vár rám egy kis tanulás, meg néhány dolgot el kell intéznem, de majd rám férne egy találkozó vele. Szerintem tudja ő, hogy miről is szeretnék vele már egy ideje beszélgetni. Talán megelőz engem, és ő lesz az, aki megteszi a lépést...

e || 26 || van || van

A hozzászólást Skye MacFarlane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 06, 2017 7:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Skye MacFarlane Szomb. Feb. 04, 2017 7:45 pm

Elfogadva!
hello there, little watcher

Kétélű a penge a kezedben, viszont örülök, hogy a jó utat választottad, mostoha unokám. A gyógyítása a lelkeknek sokkal nehezebb lehet, mint összeroppantani őket, de hol a kihívás abban? Gyógyíts, váltsd meg a világot és mentsd meg a tanárod önmagától. Lehet könnyebb kimondani, mint megtenni, de most, hogy az idősebbik Őrző is a városban van, talán tud segíteni. Ismered már a járást erre, hajrá!
Vissza az elejére Go down

Skye MacFarlane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal