HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Leana MacFarlane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Leana MacFarlane   Csüt. Feb. 02, 2017 3:53 pm
Dr. Leana Jasmine MacFarlane
ide valami idézet, vagy valami olyasmi

Verina
700
Demigod
Erebosz lányaként boszorkány lett, eléggé sötét, és véres dolgokra képes. Bár nem nagyon használja már az erejét, mivel pár évvel ezelőtt az anyósának hála az egyik képessége ellene fordult. A hallucináció keltés ugyanis őt kezdte el az őrületbe kergetni. Mára már nagyon ritkán jelentkezik nála.  
Katie McGrath
Házas
Hetero
Az irodámban ülök, az két órára érkező páciens lemondta, így nyugodtan tudtam teázás közben válogatni a postámat. Mármint ezt terveztem, de egy várandós munkatárs vörös hurrikánként ront be hozzám.
- A kopogás még mindig nem megy, Aria? – vonom fel a szemöldököm, aztán csak sóhajtok, amikor meglátom a durcás arckifejezését. El is felejtettem, hogy ő a dacos várandós, illetve a mindent most azonnal akarok típus.
- Dehogynem, csak most elfelejtettem, amúgy sem zavarlak, vagy igen? Mindegy. Elmondom, és megyek. Konferencia lesz, de nem akarom a Kopaszt ugrasztani, van elég dolga, szóval elvinnél engem? –
- Nem is akarok elmenni rá. – pillantok fel a levélből, nemzetközi konferencia régi ismerősökbe is futhatok, akikkel nem akarok találkozni.
- Csak vigyél el, nem kötelező bejönnöd, de ha már ott vagy, meg is hallgathatnád a többieket. Talán mondanak valami újat. Meg egyébként is, legalább tudnál rám vigyázni. –
- Jól van, legyen, de nem maradunk végig, ugye? – teszem fel óvatosan a kérdést, remélem, hogy megunja a felénél, mert a hormonok játszanak vele.
- Majd meglátjuk. Viszont rohanok, éhesek vagyunk.
- Jó étvágyat. – köszönök el egy mosollyal, végül felbontom a konferenciáról szóló levelet. Legalább tudjam, hogy mi is lesz ott, valahogy mindig sikerült magam kihúzni az ilyenek alól, de hála a walesi törpesárkánynak most nem. Pedig lehet Skye is szabaddá tudta volna tenni a napját  a kedvemért, ritkán látom mostanában, viszont büszke vagyok rá, amiért az orvosi pályát választotta. Annak külön örülnék, ha Iaszó a szárnya alá venné, nem mintha nem bíznék a halandó orvosok tudásában, azért az orvoslás istennője mégis csak jobb lenne egy fokkal.

Arianrhodot várom a ház előtt, közben ütemesen dobolok a kormányon. Ha már elérte, hogy eljöjjek érte, kicsit csipkedhetné magát. Aphrodité lányaként nem kell sokat foglalkoznia a külsejével, és várandósan még gyönyörűbb.
- Bocsánat, még akadt egy kis dolgom. – huppan be mellém, amint beköti magát már indulok is.
- Jól van Hercegnő, képes vagyok elnézni ezt a kis késést. – szerencse, hogy negyed órával előbbi időpontot mondtam, így legalább kényelmesen odaérünk. Viszont valami rossz előérzetem van, szokatlanul csendes, s mintha nem is ebben a világban lenne jelenleg. Nem azért, mert van egy pocaklakója, valamit tud, amit én nem. Lehet túl paranoiás vagyok.

A terembe lépve keresem a számomra kijelölt helyet, s sápadok is pár árnyalatot, ami elég nehéz az én esetemben, mert hófehér vagyok alapból.
- Te átkozott szerelemfigyelő. – nézek a mellettem lévő apróságra.
- Huszonkét okom volt szívességet kérni a szervező ismerősömtől. Ha nem érezném a szerelmed Evan iránt nem csináltam volna semmit, de így.. Rajtad, és rajta a sor. – el is sétál, én pedig bosszúsan sóhajtva lépdelek a helyemhez. Most kéne feltennem azt a kérdést, hogy jön-e ennél rosszabb.. De nem teszem, mert mindig jön. Az sem segít, hogy egyetlen gyermekem apja már a helyén ül.  

Predator || 20+ || 10+ || A multi egy idegen lény?
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Leana MacFarlane   Szomb. Feb. 04, 2017 12:24 am
Elfogadva!
Diagnózis: U9990 Sine morbo; de szerelmes

Soha senki nem hiszi el nekem, hogy a konferenciák igenis jó bulik. Vagy csak én vagyok ennyire unalmas alak. Te és Evan tipikusan az a házaspár vagytok, akiknek a kezében van egy dinamit meg egy öngyújtó, csak a baj az, hogy volt egy robbanás és még nem mostátok le a kormot. De mindig is tudtam, hogy minden walesi titokban egy sárkány, úgyhogy megkaptátok a kezdőlökést. A feleségem bízd rám. A tiéd az Őrző.
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal