wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

Demon
⌲ Foglalkozás :
♠️ Bártulajdonos. ♠️
⌲ Humor :
♠️ Ördögi. ♠️

Tárgy: Lucifer Szer. Feb. 01, 2017 1:40 am

Lucifer
Tell me... What are your deepest darkest desires?

Lucifer
Sosem számoltam...
Démon
Nos, azon kívül hogy én vagyok az ördög, hogy is jellemezhetném magam... Megnyerő modorommal és külsőmmel meg van az a tehetségem hogy a női halandók egy mosoly után az ágyamban kössenek ki. Vagyis, jobb esetben. Félre ne érts, nem vagyok válogatós. Jó nekem a nyílvános WC, de akár a parkban a padon. Úgy vélem a szexet ne kössük helyhez hogy hol lehet csinálni, és hol nem. Jedi nem vagyok, de van egy trükköm amitől az emberek örömmel elmondják a vágyaikat. Ami lehet undorító, sötét, vagy akár vicces is. Van amelyiken jókat mulatok, hisz a halandók elég viccesek tudnak lenni. Ezt a pokolban megtapasztaltam, javarészt ezért is jöttem fel onnan habzsolni a földi életet.
Tom Ellis
Letaszított
Az élvezetnek élek.
Még csak pár napja érkeztem a földre a halandók közé, de energia gyűjtés miatt egy bizonyos kórházban voltam. Furcsa ellátásban részesültem, hisz amint jobban lettem, néhány nővérrel szexuális kapcsolatot kellett létesítenem. Ez a világ nekem való! Hozzám való! Jó ideje nem jártam a halandók közt, de sok minden változott itt fent. Persze jó irányban, így adok egy esélyt, és itt maradok! Mondjuk belegondolva amúgy sem szeretnék visszatérni a pokolba, az már-már taszító életstílus! Na meg itt nem olyan komor, sötét mint ott lent. Na de milyen is lehetne a pokol... Atyám tudta hogy büntessen meg engem, és még én vagyok az aki büntet mi? Hát persze... Na mindegyis, arra gondoltam hogy körbenézek a halandók álomvárosában, itt New York-ban. Sokat meséltek nekem a lentiek erről, szóval elindultam felfedező utamra. Amit egyből észrevettem azok a nők mosolya és szemkontaktusa. Felvettem egy halandó alakját, kinek tesi hüvelye használhatatlanná vált számára, de úgy tűnik jól jártam vele. Belenézve a tükörbe magas, sármos, igazi karizmatikus halandót fogtam ki. Illik hozzám! Tetszik a mosolya! Illetve már a mosolyom. Megtartom! Első gondolatom noha emberi, de az a helyzet hogy éhes vagyok! Ahol elláttak, eléggé sajnálták az ételt. Mondjuk nem is baj, hisz ha pokolban étekkel lehetne büntetni, ezt ajánlanám! - Üdv halandó! Kérek némi ételt, és tégy rá olyan piros krémet, és sárga krémet! A fehérből ne tegyél! - Mondtam a kint álló embernek ki virslit árult és kiflit. - Ketchup, mustár? Ember, én találkoztam már erre beteg emberekkel, de ezzel a dumával még senki nem jött ide... Hát beszarok, piros és sárga krém... - Közölte szórakozottan. Nem tudom mi volt ilyen vicces számára, de mutatok neki én vicceset... - Oh, én nem ember vagyok. Az te vagy, és ha nem tünteted el azt az otromba vigyort az arcodról, én tépem le onnan! - Közöltem nagy vigyorral arcomon, és megmutattam neki szemeim valódi kinézetét. Ordítva távozott a standtól, így kiszolgálhattam magam étellel. - Halandók... - Mondtam ki hangosan vigyorral a hangomon. Evés közben viszont arra lettem figyelmes hogy belassult az idő. Körbenézve hirtelen Amenadiel-be botlottam. - Az atyánkat! Tudtam hogy valahol itt bujkálsz, de ne ijesztegess! Csak nemrég óta jöttem fel a halandók közé, de nem szeretnék szívinfarktus által visszakerülni a pokolba! Mit keresel itt? Drága atyánk kiengedett játszani? - Kérdeztem nevetve. - Luci! Mit keresel itt? Neked a pokolban a helyed! Térj vissza vagy elsz.. - Hirtelen beleszólok a mondatába. - Szabadul a pokol? Nem Bátyám, én szabadultam ki onnan! Na és eszem ágában sincs visszatérni oda! Nézd ezt a testet! Mintha rám tervezték volna! Na meg remek érzés az embereket megbortánkoztatni, és ezáltal most is ételhez jutottam, ami szintén "isteni"! - Emelem ki a szó végét neki gúnyosan. - Na de tényleg. Vedd úgy hogy szabadságot vettem ki! Megjárt az már... Meg így találkozhatunk és pótolhatjuk azt a sok időt amit egymás nélkül töltöttünk! Itt jó bulik vannak úgy értesültem! Ez az! Csinálok egy szórakozó helyet! Nyugi tesókám, meg vagy hívva! - Vigyorodom el. Mindenképp itt fogok maradni. Hiába jött le ő, hiába jön le más... Nem fogok visszatérni. - Lucifer! Nem érted meg ha te nem vagy ott, felborul minden?! Nem hiába vagy te az ördög! Neked kell fenntartani ott a rendet! A gonosz nem szabadulhat el, egyensúlyt kell teremteni! Ezt holmi halandó élvezetért nem cserélheted le! Ha kell, én magam viszlek vissza! - Jött felém a fenyegetés. - Bátyókám, már rég nem az van hogy te vagy az erősebb és pórázon tartasz minket! Ahogy említetted, én vagyok az ördög. Sosem hallottad hogy ne húzz újjat az ördöggel? Itt a földön elég népszerű. Nos, van alapja, ebben biztosíthatlak! Na de testvér, örülök hogy találkoztunk. Megyek és megépítem a birodalmam! - Szóltam felé miközben elkezdtem megindulni. - Ilyen Luxust nem engedhetsz meg magadnak! - Szólt a hátam mögött, majd sarkon fordultam és felé néztem. - Imádlak! Lux! Ez lesz a neve a helynek ahol majd mulatom az időt. Ne aggódj, jó bulik lesznek. Még mindig megvagy invitálva, és persze mégszívesebben látlak ha nem a baromságaiddal jössz! Atyánknak meg add át üdvözletem! - Közöltem, majd elindultam a belváros felé, hisz egy bizonyos bankba kell eljutnom. Van egy kulcsom egy fiókhoz, ami meglepetést okozhat számomra a jövőt nézve. Betérve a bankba, egyből odamentem egy bizonyos Annie-hez aki segített eljutotnom a hátsó trezorig. - Annie! Köszönöm a segítségét, de most nézzük meg mit is rejteget számomra eme fiók! - Szóltam felé némi izgalommal. Ahogy húztam magam felé a fiókot megláttam azt a rengeteg dollárt, és aranyat. - Az istenit! Na most kezdődik csak az életem igazán! - Kiáltottam fel, majd megcsókoltam örömömben Annie-t. - Halandók! Megjött Lucifer! - Vigyorodtam el.

user neve || kora || tapasztalata || multik
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Lucifer Szer. Feb. 01, 2017 1:57 am

Elfogadva, te ördögfajzat!
We can show you fifty shades more worse.

Áh, szóval te vagy az a muki, akiről a Bibliában írnak. Bár az csak fikció... Az utolsó, akit ennyire szociálisan problémásnak láttam az nem más volt, mint Kronosz. Bár ő szereti a Ninja Sex Party-t. A földi élet szórakoztató, te pedig éppen egy még nagyobb buli előtt jöttél fel. Igyál, mulass, keserítsd meg a halandók életét, mert a nejem úgy se kedveli őket túlzottan. Foglalózz és hajrá!
Vissza az elejére Go down

Lucifer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal