wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Life begins at Night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Life begins at Night Szer. Jan. 25, 2017 8:07 pm

Olivia & Dave
Life begins at Night
Meg sem tudnám tippelni, hányadik éjszaka tengődök ugyanebben a lepukkadt, belvárosi klubban, amelynek kizárólagos előnye a lehetőség, hogy önjelölt művészek taccs részeg állapotukban kornyikálhassanak egy roskadozó színpadon. Na meg a tequila, a tequilájuk minden pénzt megér…
Az utóbbi időben minden estém ugyanúgy kezdődik s végződik, avagy eljövök ide, leiszom magamat a sárga földig, közben angyali hangommal szórakoztatom a véleményemen kevésbé osztozó, lelkes tömeget, majd miután összeszedtem egy csinos macát, vagy nála, vagy a bár melletti motelban töltöm el a maradék órákat hajnalig. Aztán jön a másnap, és kezdődik minden elölről.
A mai éjjelt sem terveztem másképp, pedig lassacskán be kellene húznom a kéziféket. A Pokolban tett legutóbbi látogatásomon felbuzdulva ismét a nyakamba vettem a várost, hogy huszadrangú démonkákkal fogócskázhassak, remélve, odalent szépen elfelejtik apró-cseprő ballépéseimet, de a bánat gondolta volna, hogy évszázadok óta most először jut eszébe egy angyalnak a seggembe ragadni. Valljuk be, igazából a fejvadászosdi sem tesz a kedvemre, meg úgy semmi. Ha nem ismerném magamat jobban, és nem tudnám biztosra, leszálltak a golyóim, azt hinném, hogy a változó korba léptem. Minden rohadtul bosszant, és a problémáimat ezúttal gőzöm sincs, miképpen oldjam meg. Marad tehát a jó öreg ivászat és szórakozás.
- I’m too sexy for my love - kezdek bele a szokásos kornyikába, egyik kezemben a mikrofonnal, másikban egy öblös korsónyi sörrel, amely pusztán alapozásként szolgál a komolyabb ivászathoz. Egyelőre becsípve sem érzem magamat, ez lehet az oka annak, hogy kivételesen tökéletesen átlátom a bárban ténfergőket, és bizonyára arról is józanságom tehet, rögvest kiszúrok egy igazán csinos szöszit. Mármint komolyan, rég nem láttam ilyen mesterien megszerkesztett létformát, talán nem is halandóval van dolgom. Csak ne angyal legyen…
Amennyiben felveszi velem a szemkontaktust, nem átallok egy bájos mosolyt küldeni felé, na meg egy pajkos kacsintást, nehogy félreértse az indítékaimat. Ezt a számot már eldalolászom, megszakítva egy-egy kortynyi sörrel, s mikor végre a dal végére érünk, nem csupán a közönségemet éri megkönnyebbülés, én is boldogan konstatálom, a szépségnek nem veszett nyoma idő közben.
A mikrofont léhán elejtem, a sörből pedig újabb adagnyit tudok le a torkomon, mialatt lesétálva a színpadról, megközelítem a szöszi asztalát. Természetes magabiztossággal huppanok le elé, miután végre átverekedtem magamat a kisebb tömegen.
- Helló szépségem, a nevem Dave. Nem láttalak még itt - húzom ajkaimat féloldalas mosolyra, arra az őrülten szexi verzióra, amelynek általában a béna szöveg mellett sem szoktak tudni ellenállni a nők. Főleg egy ilyen nyomorult bárban, ahol a vendégség háromnegyede egy kiadós éjszakai, erotikával fűtött testedzésre keres magának partnert. Remélem ezúttal sem lőttem mellé, ugyanis be kell valljam, roppant mód vonz valami a nőszemélyben. Persze csinos, az arca szép, a haja meg épp olyan, amibe szívesen belemarkol az emb- démon, de sok ilyen nővel volt már dolgom, nála mégis van valami különbség. Meglehet, csak én kerítek nagy feneket az egésznek, és tényleg menthetetlenül ki vagyok már éhezve egy tíz per tízes lepedő-partnerre.

Szószám: 470 | I'm too sexy
Vissza az elejére Go down

Life begins at Night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» the night is dark and full of... - Lio & Gwen
» Crystal and Ricky ~ The life is suck ~