HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Ray Dempsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Ray Dempsey   Szer. Jan. 25, 2017 7:02 pm
Raymond Jonathan Dempsey
"Keep your friends close... and your enemies closer."

Ray, Mr. Dempsey
116
demigod
Röviden, amit tudni kell rólam: Nüx csodálatos dédunokája, Erisz imádnivaló unokája és Até édes kisfia vagyok. Az apám pedig bűnöző volt, ő tőle tanultam ezt-azt-amazt. Szép családi kör.
Andrew Scott
nőtlen
heteroszexuális

2016. december 8., New York

- Ray vagyok - mutatkoztam be a közel két tucat ember előtt félmosollyal és elbűvölően, és egy pár másodperc után a kitalált szövegemmel jöttem. - Sok évig rabja voltam az alkoholnak, nem mondhatom, hogy nem gondolok rá, mert mindig a fejemben jár az a gondolat, hogy nekem innom kell - határozottan megtévesztő vagyok, hiszen úgy adom elő ezt, ahogyan azt kell, színpadiasan és drámai hatással.
Csak úgy beszéltem és beszéltem marhaságokat, amiket mind-mind elhittek nekem. Jó vagyok, nemde? A függőség mindenkinél jelen van valamilyen formájában. A pénz uralja őket, én pedig kínálom nekik. Tálcán, előkészítve. Igaz, ez a trükk. A valódi cél teljesen más. Romokban látni őket, amikor már amúgy sincs sok támaszuk vagy kapaszkodójuk.
Szeretek tervezni, belemélyülni a hivatásomba. Igen, a bűnözők, mint apám vagy én, teljesen annak szenteljük életünket. Minden egyes áldott nap, apám előszeretettel hajtott végre valamit, amit egy érző ember elítélne egy pillanat alatt. Én tudtam, miféle alak. Se lelke, se szíve. Elhagyta őket valahol, valamikor nagyon régen. Én pedig követtem őt ezen az úton. Mennyire hasonlítok rá? Nagyon, de az anyám felőli rokonságom se mondható pozitív iránymutatónak. Até fia vagyok, igen kellemes élmény egyébként az egész családfa, de mivel elég tágas, ezért szinte lehetetlenség lenne a végére érnem, azt hiszem.
Kiszáradtam a sok mondanivalótól, ezért elindultam az egyik asztal felé, ahol ki volt készítve tea, ásványvíz meg valamilyen üdítő is. Én vízért nyúltam, amikor mellém lépett valaki. Mégpedig az a hölgy, aki nem tud arról, hogy én nem véletlenül járok ide. Fontos információja van arról, amit szeretnék évek óta tudni. Nos, ő neki pedig az alkohol a gyenge pontja, amit próbál elfelejteni.
- Ray, nagyon megható volt a beszéd - kortyoltam bele a vízbe, de nem szólaltam meg mindaddig, míg meg nem villant a nő nyakában egy nyaklánc, ami nem valami gagyi bizsutermék, ami minden üzletben megtalálható már, hanem igazi ezüst-gyémánt nyaklánc, ez pedig azt jelenti, ez a nő gazdag, vagy a férje, ha van.
- Az öné elragadó volt, főleg, amikor a gyógyulási szakaszról beszélt - ez a nő küllemre épp olyan gyönyörűség, mint Eurus Archer volt, de ő már nem létezik, a fejemben sem.
Ez a nő lehetne az új partnerem, könnyen belopnám a szívébe magam, hiszen már most úgy néz rám, mint aki követne a világ legvégére is. Csettintenék, és már ott teremne, s bármit megtenne nekem. Csalás, ámítás, hazugság, bűnelkövetés. Ezek mögé látva, mit láthatnánk? Aligha lenne változás, vagy mégis?!

n. || 26 || van || van
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Ray Dempsey   Szomb. Jan. 28, 2017 11:18 pm
Elfogadva!
Are you Genius?

Jaj drágaságom, Eurus Archer a mai napig a fejedben van, sosem fogod onnan kitörölni. De szépen viszed a családi vonást, nekem is majdnem negyven évembe telt elfogadnom, hogy szerelmes vagyok. Majd a te eszed is helyrebillen, hidd el. Még a nagy-nagybácsidnak a Végzetnek is benőtt a feje lágya. Szóval csak türelmesen várok, és nézlek titeket a messzi távolból.
Csók, dédi.
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal