wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Vera Kincaid Szer. Jan. 18, 2017 7:16 pm

Vera Kincaid
"A leghalkabb suttogás is áthallik akár seregeken, ha az igazat mondja."

Diké
ne akard tudni
god
Az igazságosság istennője. Mellékneve: Asztraia vagyis csillagszűz.
Rose Leslie
kapcsolatban
heteroszexuális
"Tisztelt esküdtszék..." - Hányszor elhangzott ez már tőlem a bíróság termeiben. Nem próbálom el sosem a szövegemet, hiszen annak nem sok értelme van. Főpróba nélkül is megy. Tudom, hogy nem mindig én nyerhetek, nem lehet mindig az enyém a dicsőség, mégis soha se futamodtam meg, nem álltam emiatt még a sajnálat vagy a depresszió határán sem. Az igazság a szememben mindig fontos volt, értékkel bírt az őszinteség, a szavak mélysége és a szemkontaktus folyamatos megléte, én ezekből is megtudtam, amit kellett. Az ártatlanságot vagy épp bűnösséget.
Egy olyan embert kell megvédenem a börtöntől, akinek én az elejétől fogva hittem, míg mások a gyilkos szóval illették őt. Láttam benne valamit, ami megadta nekem azt, hogy harcoljak érte. A szívem legmélyén megérintettek a vele való beszélgetéseim, és egyre csak azt erősítette meg bennem, hogy ártatlanul vádolták meg a saját felesége és a gyermeke megölésével. Láttam a férfi szemében a gyászt, mely annyira felemésztette már őt, hogy képtelen lenne tovább küzdeni. Én azonban pont ettől lettem még harciasabb jellem. Mindenáron be akarom bizonyítani az ártatlanságát, és győzelmet aratni. Ez az életem, ezt szeretem csinálni. Az igazságért harcolok.
- Jó reggelt, szívem! - csókot lehelt az arcomra Daniel, miközben én belegyömöszöltem a cseppet sem vékony aktát a táskámba.
- Neked is! Nem... nem azt mondtad, hogy ma szabadnapos leszel? - kérdeztem rá tőle enyhe pimaszsággal.
- Nem tudnak nélkülem élni a rendőrségen - elnevettem magam a picit egoista beszólásától. - A főnök egy rablógyilkosságot sózott rám, és a helyszínre kell mennem - kortyolt bele a forró kávéba, ami kissé megégethette a nyelvét, pedig akartam szólni, hogy még túl forró. - Ma lesz annak a férfinak a tárgyalása? - bökött rá a táskában lapuló aktára.
- Igen. Tudom, hogy nem ő tette. Ezt be is fogom bizonyítani - mosolyogtam el magamat magabiztosan, hiszen tudom, hogy ő rendőrként másképp gondolja ezt, de majd meglátja, hogy nekem van igazam, ahogy mindig.

"Ha valaki belép az otthona ajtaján, melegség és idilli képvilág fogadja. Viszont, ha egy tárgyalóterem ajtaján lép be, ridegség és kegyetlen valóság képe várja."

nela || 26 || pár év || Livia
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Vera Kincaid Csüt. Jan. 19, 2017 7:28 pm

Elfogadva!
hát felteszlek a tombolára, kincsem!

Mindig boldogsággal tölt el, ha látom, hogy miként viszed az igazságot diadalra. A szenvedélyed a munkád iránt pedig csodálatos, remélem, hogy Daniel is (akit egyébként be is mutathatnál majd) értékeli. Anyai ámen és pacsi neked! Adj poklot az ügyészeknek!
Vissza az elejére Go down

Vera Kincaid

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal