HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Alicia Fuller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Alicia Fuller   Szer. Jan. 18, 2017 12:37 am
Alicia Kathleen Fuller
ide valami idézet, vagy valami olyasmi

Iaszó
Kortalan
Gods
A gyógyítás, és az orvostan istennője. Szent állata; kígyó
Elizabeth Olsen
Hajadon
Hetero
Már megint ugyanaz a jelenet. Újra itt van, pedig a betegem elindult a gyógyulás útján. Mi a francért kell velem szórakozni? Mindig akkor időzít, amikor végre elhiszem, hogy az ágyon fekvő hamarosan újra a családjával lesz. Nem mintha képes lennék megállítani, de akkor is elé állok. A hobbim a pofára esés.
- Felépülne. Tudod te is. – szinte kérlelem, süket fülekre találok, a rideg tekintetéhez meg rég hozzászoktam, nem fog ezzel kikergetni innen. A szüleim, és a testvéreim is ragaszkodnak egy-egy élethez, én is ezt tanultam, szóval nem érdekel, hogy ez a pöcs mit akar.
- Nem vagyok futóbolond, te szerencsétlen. Ez a halandó többet érdemelne, még nem is élt szinte. Erre itt vagy, és tönkreteszed a munkámat. – az se érdekel, hogy megmutatja merre van a kijárat, amúgy is tudom, szinte itt lakom, vakon megtalálok bármit. Inkább dacosan, és mereven állok továbbra is. Akkor rándul meg az arcom, amikor a falnak nyom. Csak szusszanok egyet, ettől azért több kell, hogy megijedjek, és elfussak innen.
- Akkor ne foglalkozz velem, ennyire egyszerű a dolog. Igenis jól végzem a dolgom, évezredek óta. Lehet, hogy senkinek érzed magad, de én nem. Káosszal fenyegetőzől? Ennél jobb ötleted nincs, mindenki sejti, hogy így is, úgy is felébred. – fél szemmel pislogok a keze felé, akkor sem fogom azt mutatni, hogy félek tőle. Annyira gyorsan tűnik el a szemem elől, hogy reagálni se tudok a következő szavaira. Pedig legszívesebben lesikoltanám a fejét. Helyette Thanatosz szárnyas alakja jelenik meg a teremben. Kissé fújtatva pillantok az istenség felé, de fel se veszi.
- Rossz istennel szórakozol, Iaszó. – ingatja meg a fejét, mielőtt elvinné a betegem lelkét. Csalódottan pillantok az élettelen testre, egyszer biztos megtanulom, hogy az van, amit ő akar, és nem az, amit én.. Miután jelzek a megfelelő embereknek, az irodámba indulok, értesíteni szeretném a családot. Más is megcsinálná, de az én betegeimnél ne intézkedjen más.

Leteszem a telefont, a kígyó alakú karperecem már az asztalon van, és Ónix lustán nyújtózkodik felém. Halvány mosollyal simogat meg a fejét. A legjobb barátom egy fekete mamba, a halandók sikoltoznának miatta, főleg, ha beszélni is hallanák, vagy énekelni, mert az a kedvenc hobbija, ha nem a csuklómat díszíti. De most még neki sincs kedve szónokolni, hogy mekkora szerencsétlenség vagyok.

Snake Queen
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Alicia Fuller   Szer. Jan. 18, 2017 1:37 am
Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

A mostohafiammal kekeckedni olyan lehet, mint turmixgépbe nyúlni, ahogy elnézem. Na de... *felteszi a napszemüveget* Megtaláltad volna a Végzeted? Engedlek is utadra, vár rád egy fekete mamba, aki remélem jó arc, meg... a Végzet. Ó, szóvicc tárat kaptam a szóvicc ágyúmba, a szóvicc világháborúban!
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal