HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Montgomery Ingram

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Montgomery Ingram   Kedd Jan. 17, 2017 11:33 pm
Montgomery Ingram
I'm not taking another dose of your denial today.

Morosz
Kortalan
Istenek
Morosz, a Végzet. Nüx apa nélkül született fia. Míg Thanatosz a békés halált, Kér pedig az erőszakosat viszi el a halandóknak, ő addig szépen a Fonál végére visz mindenkit. Ha van valaki, akivel nem akarsz cseszekedni, akkor az Morosz, mert randizhatsz egyet Káosszal. Ki nem állhatja az emberiséget úgy általában.
Hugh Dancy
forever alone
Heteroszexuális
- Idegesítő vagy. - közlöm a rideg tényeket Iaszóval, még csak annyi időt sem fecsérelve, hogy egyáltalán ránézzek. Mindig ugyanez a nóta, ha ebből a kórházi szárnyból kell valakit megismertetni az útja végével. Elém lép, szinte kitárva a karjait, immár számolatlanul sokadjára, hátha ezzel meg tudna állítani.
- Felépülne. Tudod te is. - a szavaira majdnem fintorgok egyet, de az arcom rideg marad. Minden lánya Aszklépiosznak ilyen, sőt ő maga is. Csak akkor lenne rosszabb lehet, ha nimfa lenne. Á nem. Akkor is az idegeimre menne. Felemelem kissé a fejem és úgy fürkészem őt, némi megvetés táncol a tekintetemben.
- A dolgoknak meg megvan a maga rendje, Iaszó. Megszületik a halandó, él, szaporodik, meghal. Pont. Ha panaszt akarsz benyújtani, akkor Klóthónál tedd. Bár úgy hallottam, hogy mostanában kevésbé ér rá a magadfajta futóbolondokra. - a hüvelykujjam közben a kórterem ajtajához irányítom, mutatva neki, hogy hol távozhat. Megint. Ő pedig nem hajlandó rá. Csak áll előttem mereven, mint aki tényleg azt hiszi, hogy hatalmasabb Zeusznál. De úgy tűnik, hogy emlékeztetnem kell valamire. Egy villanással szorítom sarokba és lehajolok, hogy az emberi alakjával egy vonalban legyen az enyémnek a szeme.
- Tudod nem érek rá arra, hogy még veled is foglalkozzak, van épp elég dolgom. Te is azt hiszed, hogy feddhetetlen vagy, mert jó munkát végzel a halandók között. Megsúgom neked, kicsi Iaszó... Senkik vagyunk. Én pedig nem vagyok hajlandó lenyelni még egyszer azt, ahogyan a Végzettel szórakozol. Még egy ilyen húzás és megnézheted, hogy hogyan kel fel Káosz. - ütök a feje mellett a falba. - Pontosan úgy, ahogy akkor amikor megszületett az a takonypolc és belülről égette fel az anyját. További szép napot.
Amire lehetősége lenne észbe kapni, addigra Thanatosz kezében van a dolog, én pedig az utcán vagyok, szinte füstölögve. Nyugalom, Morosz, nyugalom. Nem borulhatsz ki, minden alkalommal, mikor megkérdőjelez újra és újra.

Este már a láthatatlanabbik formámban gyújtok rá a Fehér Ház tetején brahiból. A testvéreim bent vannak, hátha tudok dobni egyet a család kedélyállapotán, már annak a felének, ami befészkelte magát ide. Mögülem megérzem anyám háborgó jelenlétét. Nem tudom most kit basztam fel, de megelőzöm őt beszédben.
- Tudom. - fújom ki a füstöt. Remélem ennyivel beéri ma.

α The Phantom Pain ω
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Montgomery Ingram   Szer. Jan. 18, 2017 12:16 am
Warning!
do not enter this game if you're under 18

Majd eljön az idő, amikor mondhatom, hogy én megmondtam. Mert tényleg megtettem, az anyád vagyok, és attól függetlenül, hogy én vak voltam negyven évig a saját szerelmi életem illetően, a tiedet még képes voltam látni. Na mindegy, majd rájössz, és nem háborogsz csak elfogadod az érzéseidet, ahogy én is tettem. Nehéz volt, az biztos, de ez van. Te meg jól körbe röhögtél, amikor szembesítettelek. Megérdemeltél volna egy anyai pofont, csak úgy mondom. De ami késik, az nem siet.
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal