wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

God

Tárgy: Bianca Bulger Kedd Jan. 17, 2017 9:07 am

Bianca Bulger
"You satyrs. You're all in love with Artemis. Don't you get that she'll never love you back?"

Artemisz
Kortalan
God

Artemisz a Hold és a vadászat szűz istennője, ő segít a szülésnél és védelmezi a nőket és a gyermekeket. A vadállatok úrnője is. Melléknevei: Nyilakatontó, Nyílszerető, Zajongó, Vadűző.
Mila Kunis
Egyedülálló
Biszexuális

Keresem még a helyemet. Egy olyan világba csöppentem, ahol minden amit képviselek háttérbe szorult. Oly kínkeserveresen féltett gyermekeim nagy része a kihalás szélére sodródott. Megbuktam volna? Elrontottam volna? Hanyatlásnak indult a természet, amit egykor nekem osztott a sors, hogy védelmezzem. Mindenről lemondtam ezért. A szerelemről, a testi vágyakról, a jövőről. Talán elkéstem és korábban kellett volna végérvényesen leköltözöm az Olimposz havas felhői közül.
-Min gondolkozol?-hirtelen húz vissza a jelenbe mély, édes hangja.
-Hogy mit kellene vacsoráznom.-fintorgok rá egy pillanatra, majd egy újabb pillantást vetek a Nap lenyugvó fényére. Nem fogom gyengének mutatni magam azzal, hogy megosztom vele a gondolataimat... még akkor sem, ha méltatlankodva méregeti jelenlegi állapotomat.
Az igazság az, hogy valószínüleg én vagyok a legnagyobb vesztese az évek múlásának. A vadászaim szépen sorban buknak el az idő vad, zord vizű folyamában. Már nincsenek szűz lányok, akik magasztosabb célt akarnának szolgálni. Nem akarnak ártatlanok maradni.. közben pedig a világ pusztul és ebbe lassan beleszakadok, de ezt Apollón nem tudhatja meg. Nem láthat gyengének egyikük sem.
-Ilyenkor hasonlítasz anyánkra.
-Milyenkor?-vonom fel finoman ívelt szemöldökeimet.
-Amikor aggódsz.-kissé gyűlölöm, amikor belát a színfalak mögé. Neheztelek rá, amiért az ikrem és nem aradhatnak rejtve előtte az érzelmeim.
-Most közhelyes lenne, ha azt mondanám, hogy nem hibáztál?-keze finoman csúszik az enyémre. Csupán egy pillanatig hagyom érintkezni bőrünket mielőtt elhúznám a kezemet.
-Teljes mértékben.-jól esett, amit mondott. Még ilyenkor is támogat, amikor nem találom a helyemet a modern világ sűrűjében.
-De nem baj.. te vagy a fiatalabb. Lehetsz naív..-mondom miközben felkelek a földről és kicsit leporolom magamat. Érzem magamon súlyos tekintetét
-Nem vagy idősebb.
-Hitegesd csak magadat..-villan rá kissé dacosan a tekintetem és megengedek magamnak egy pillanatnyi megkönyebbülést.
Halk sóhaj hagyja el a testemet.
-Mi a baj?
-Dolgom van..-körbefuttatom a tekintetemet a tájon.
-Ma éjjel mire fogsz vadászni?
-Nyúlra...

New York. Upper East Side. Madison Avenue.
Türelmes vagyok. Először csak kopogtatok az ajtón. Nem jön válasz. Akkor már ököllel verek rá kettőt az ajtóra.
-Jól van... jövök már...-közeledő léptek, közben pedig megjelenik a hátamon a tegez és az íj. Kinyílik előttem az ajtó és egy férfi áll előttem, aki éppen köntösbe csomagolja a testét. Könnyedén kapom el a torkánál fogva a halandót. Felemelem a földről miközben beljebb sétálok.
-Iriéna..-szólítom meg a lányt, aki fedetlen testtel jön elő a hálószoba rejtekéből.
-Bocsáss meg...-könnyek folynak a szemeiből, de az anyai könyörület hiányzik az érzelmi palettáról, amit produkálni tudok.
-Tudod mivel jár az árulásod..-mondom miközben a férfi szépen lassan fekete nyúllá válik ujjaim között.
-Kérlek...-térdre rogyott előttem egykor oly hűséges tanítványom.
-Tudtad mit teszel.-mondom miközben elengedem a nyulat a folyosón. Hangosan üvölt a lány miközben kifeszítem az ujjamat és egyetlen lövéssel kioltom szeretője életét.
-Te pedig... megfosztalak mindentől, amit tőlem kaptál... nem vagy méltó, hogy a vadászom légy..-a fiatal test szempillantás alatt válik öreggé. Tőlem kapta az életet. Az oltalmam nélkül még élehet néhány évet. De nélkülem... magányban... öregen.

user neve || kora || tapasztalata || multik
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Bianca Bulger Szer. Jan. 18, 2017 7:14 pm

Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Ó, te csodálatos szépség! Nagyon örülök, hogy itt vagy, és szerintem az ikertestvéred is.. Pont így képzeltem el ezt a hölgyeményt. Artemisz még mindig kemény, és nem tűri az ellentmondást. Ezzel nincs probléma, így vagy jó. cuki vagyok
Vissza az elejére Go down

Bianca Bulger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal