HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Isabella Sivec

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Isabella Sivec   Vas. Jan. 08, 2017 8:20 am
Isabella Sivec
Az érzelmek vadlovak. Nem a magyarázatok visznek előre, hanem a bennünk lévő vágy, hogy előrejussunk.

Belle
29
Mortal
Nincs semmi külünös képességem, hacsak az nem, hogy könnyen szót értek másokkal.  
Gigi Hadid
Szingli
Hetero
Nem tudok semmit a születésem körülményeiről. Se arról hogy ki volt az anyám és az apám. Csupán csak egy dátum ami megmaradt. 1987. Május 23. Legalábbis ezen a napon találtak meg egy angliai kórház női mosdójában. Természetesen árvaházba adtak, ahogy ilyen esetekben lenni szokott. Mit mondhatnék? Pokoli szar volt, látni ahogy a társaim lassan nevelőszülöre és otthonra találnak. Én egyedül meg csak várom mi lesz már. 10 éves voltam amikor egy pár először magához vett. Örültem, gondoltam végre nekem is lesz családom. Kezdetben még volt is okom a boldogságra, csak amikor kiderült, hogy a nevelőanyám mégis teherbe tudott esni akkor kezdődtek a bajok. Nem hibáztatom őket, mert persze, hogy egy saját gyerek többet ér, mint akit csak úgy összeszedtek maguknak, de a francba is annyira jó volt valahova tartozni. 12 évesen kerültem vissza a többi gyerek közé. Eltelt pár év mire új esélyt kaphattam. Egy nagyon aranyos idősebb pár vett magához. Sajnos az asszony ideje korán elhagyta e világot. Pedig nagyon bírtam, nagyon finom mákos tésztát tudott csinálni. A férje úgy döntött Amerikába akar költözni, vissza a szülőföldjére. Anno csak a felesége miatt jött Angliába. Így kerültem hát én is New Yorkba.
Jött az egyetem, a bulik na meg a pasik. 22 évesen találkoztam egy nálam 15 évvel idősebb férfivel. Kezdetben csak haverok voltunk együtt jártunk kocsmázni. Nagy alkesz volt, ahogy én sem vetettem meg a piát. Valahogy sikerült egymásra találnunk. Ő volt a mindenem. Viszonylag gyorsan folyt le minden, pár hónap alatt a menyasszonya majd rá 3 évre már a felesége voltam. Egy évvel később teherbe estem tőle és úgy gondoltam innentől kezdve teljes lesz az életem, életünk. De nem így történt. Egy éjszaka pokoli kínokra ébredtem, körülöttem pedig minden csupa vér volt. A kisbabám elment. Nagyon nehezen tudtam feldolgozni, a házasságom is ráment. A párom nem állt ki mellettem, sőt egyfolytában azon volt kiakadva, hogy miért nem lépek már tovább. De én képtelen voltam, elvált tőlem és visszament az első csajához akitől már volt egy kamasz kislánya.
Ezek után már nem sok értelmét láttam az életemnek. Egyedül a munkám maradt, ami végül megmentette az életemet. Már el akartam dobni magamtól mindent, itt akartam hagyni az egészet a francba. Ekkor léptettek elő a klubban ahol dolgozom, hálás vagyok nekik, hogy pont engem választottak, hiszen továbbléphettem és ha voltak is igazán kemény időszakok mára már azt is a hátam mögött tudhatom. Most már csak előre és határ a csillagos ég. Elmondhatom magamról, hogy erős, független nő vagyok, akinek nincs szüksége egyetlen pasira sem a boldoguláshoz.

A || 22 || 1-2 év tapasztalat
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Isabella Sivec   Vas. Jan. 08, 2017 10:57 am
Kedves Belle. Ne haragudj hogy csak így. De a gépem megadta magát most szerelik. De tetszik a történeted. Mint árva lány en is tudom mindenkinek mentél át. Ha van kedved akár össze is futhatnánk. Foglaljon avit és töltsd ki a profilok hiányzó részét és várlak a játéktéren cuki vagyok
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal