wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Eirwen Nimue Jameson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Eirwen Nimue Jameson Pént. Jan. 06, 2017 6:58 pm

Eirwen Nimue Jameson
ide valami idézet, vagy valami olyasmi

Wenny
20
Demigod (future)
Anyám képességéhez hasonló az enyém is. Képes vagyok a varázsbeszédre, ám csak azokon hat akik még nem szerelmesek tiszta szívükből.
Alina Kovalenko
Hajadon
Hetero
Örültem a csendben, nem mintha utálnám, amikor zsongás van körülöttem, de vizsgára készülve igen is áldottam, hogy anyáék valami meccsen vannak, vagy a húgom balettezik, fogalmam sincs. Nem figyeltem, csak jó szórakozást kívántam nekik. Az utolsó vizsgám volt a legnehezebb, viszont egy valakit nem érdekelt. Istenien tud időzíteni, mivel az is, ami viszont durcássá tesz, hogy lesöpri a jegyzeteimet az ágyról, hogy elhasaljon.
- Breckenridge, az ég szerelmére, vizsgázom, ha ez nem sikerül megöllek, még nem tudom hogyan, viszont megteszem.  – mordulok a másik vörösre, és mit kapok? Csak vigyorgást.
- Ugyan már Eirwen, kisujjból megvan, meg egyébként is megígérted, hogy ma eljössz velem arra a zártkörű partyra, az új helyre, ami ma fog megnyílni. – hatalmas szemekkel pislog rám Hope, ilyenkor tiszta anyja, Eiréné is tud így nézni, és akkor képtelen vagy nemet mondani, nekem legalább is nem ment, amit arra fogok, hogy fiatal vagyok. Meg isten, mint a lánya.
- Hope, elfelejtettél valamit, két hónap múlva töltöm a huszonegyet. Egyébként is nem fogom a tartalékpénzem valami hülye belépőre költeni. – próbálom lelökni az ágyról, kevés sikerrel, mert ragaszkodik, mint egy pióca.
- Nézz már magadra, te vaksi. Csak kettőt pislogsz, és már bent is vagyunk. Használd ki az istenadta tehetséged. – felvont szemöldökkel nézek rá, néha belőle is előtör az isteni gőg.
- Nem használom a képességem, még akkor sem, ha mindent elérnék, mert a pasik ugranak a szavamra. Csak nézd meg anyáékat..ő se használta a varázsbeszédet. – forgatom meg a szemem, anyánál ugyan gyengébb vagyok, amit egyáltalán nem bánok, mert egy-két óráig is elég, ha véletlenül mégis használom. De fejlődök, legalább a csoporttársamra már nem hat. Talán azért, mert megtalálta az igaz szerelmet.
- Jól van, gyere már, előszülinapi ajándék, nincs kedvem egyedül menni, Lilith is jöhetett volna, de nincs a városban. Jut eszembe, adnál kölcsön valami göncöt? – mire válaszolhatnék már a szekrényemben turkál. Ha nem kedvelném a dili vörös nőszemélyt, már fejbe dobtam volna Freud könyvével.
- Neked nincs a saját szekrényedben? – vonom fel kérdőn a szemöldököm. – Egyébként meg a fekete, a sárga most nem játszik ebben az évszakban. – végül én is kiválasztom a ruhám, van előnye, ha Aphrodité a nagyanyád, a divatérzéked például remek lesz.

És, hogy mi lett a vizsgával? Meglett, mondjuk úgy, hogy kicsit csaltam, amire nem vagyok büszke. De nem foghatom Hopera, mert én mondtam igent a bulizásra.

Godlike Carrot
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Eirwen Nimue Jameson Szomb. Jan. 07, 2017 6:14 pm

Elfogadva, kiscsillag!
do not enter this game if you're under 18

Te vagy az első jövős kari az oldalon, gratula! Nagyon-nagyon bájos lapot hoztál nekünk és sok-sok reményt, hogy a jövő nem lesz sivár, hanem élettel teli és csacska, vidám. Menj te kis isteni répa, tedd boldoggá a családodat!
Vissza az elejére Go down

Eirwen Nimue Jameson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal