HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Gregory Maxwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Gregory Maxwell    Hétf. Jan. 02, 2017 4:42 pm
Gregory Maxwell
Blood on my name

Árész
Kor
Gods
A háború, és vérontás istene.
Sebastian Stan
Nőtlen
Hetero
Óvatosan dörzsölöm a halántékom, az egy dolog, hogy új elnökünk lett, éljen. Mondjuk nem mentem el szavazni, a mocskos sivatagban nem volt rá lehetőség. Meg egyébként is, elvileg demokráciában élünk, tehát jogom volt arra, hogy nem megyek el, hisz így is nyert. Naná, olyan hátszéllel, ami neki volt még én is nyertem volna. Nüx, Thanatosz, haláli páros állt mögötte, szó szerint. Az meg már egy másik dolog, hogy végre vérontás lett volna. De nem. Az én drága fiam diplomatikus úton megoldotta az ügyet, pedig már készítettem a Barettemet, végre érezhettem volna azt, amit olyan régóta. Igen, az esztelen öldöklés az én asztalom, nem pedig az igazságos harc, az a kedves testvéremé Athéné feladata lenne. Erre tessék, nem küldhetem az embereimet a csatatérre, mert mehetnék Hágába a bíróság elé. És apámra mondom, hogy nem szívesen néznék szembe Eunomiával, nem mintha félnék tőle, de véget vethet a csodálatos karrieremnek, amit meg nem akarok.
A misszió legalább sikeres volt, a drága civilek életben maradtak, az értékes ügynök is boldogan mehet haza, szóval jó napot zárhattunk volna. Ám mit ad az ég? Valami suhanc tizedes közelít felém, amikor elhagyom a taktikai szobát.
- Uram! Amíg eligazítást tartott, addig New Yorkból telefonálták. – felvont szemöldökkel pillantok rá.
- Kérem, folytassa most már egészen érdekel a dolog. – szusszanok halkan, de van egy sejtésem, hogy hazarendelnek, túl régóta vagyok már a terepen.
- Holnapután indul haza, uram! Közvetlen parancs a felettesétől, szüksége van Önre, otthon. – intek, hogy mehet, szalutál, mire biccentek, s a kis vackomba sétálok. Legalább nem akarnak leszerelni, mégis mekkora ostobaság lenne egy altengernagyot leszerelni, aki a SEAL egyik legjobbja? Hatalmas, pontosan.

Viszont, ha már egy ideig New Yorkban leszek, mert a jól megérdemelt szabadságom töltöm, akkor meglátogatom a drága gyermekeimet. Főleg Harmoniára vagyok kíváncsi. Bármennyire is tagadnám, imádom a gyerekeimet. S az külön öröm, hogy végre gyereke születik, aki nagy valószínűséggel nem lesz megátkozva. Ellenben, haláli kölyök lesz. Zeusz szakállára, nagyon humoros vagyok.
Ám Deimosz most egy fokkal fontosabb. Nem mintha annyira jó lennék az apa-fia beszélgetésekben, de lehet szüksége van egy-két-három atyai fülesre. Tudja a fene.
Ugyan nincs az irodájában, de beengedtek, végtére is nem holmi kis rangú valaki vagyok.
- Csá, fiam. Most gratuláljak, vagy majd, amikor megszületik? – fordulok felé egy halovány vigyorral, amikor belép az ajtón.

Weapon Master
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Gregory Maxwell    Szomb. Jan. 07, 2017 5:58 pm
Elfogadva, te anyaszomorító!
do not enter this game if you're under 18

Kettőnk között az a különbség, hogy én hátszél nélkül is nyertem volna, aranyapám! (Szoszi, a siker fia vagyok.) De kimondottan örülök neki, hogy törődsz a gyermekeiddel. Rúgd ki Deimoszt a haja alól, kérlek. De most már menj családolni, ez elnöki parancs.
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal