wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

God
⌲ Foglalkozás :
▲ Burn your kingdom down
⌲ Tartózkodási hely :
▲ New York
⌲ Humor :
▲ Sarcasm. Because beating the shit out of people is illegal.

Tárgy: Russian gang Hétf. Jan. 02, 2017 12:47 pm

Igor [orosz vezetéknév helye]
When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives.

Név: Igor ...
Kor: 35+
Csoport: mindegy
Képesség: rád bízom
Családi állapot: idc
Avatar alany: szabadon választható
Kapcsolatok: velem, és a gang többi tagjával biztosan kapcsolatban állsz; más abszolút hidegen hagy és rád bízom
Történet: már az apád is a gang tagja volt, akárcsak te magad. Soha nem árulnál el engem, sőt, azt is tudod, hogy miféle istenség vagyok. A megrendíthetetlen hűséged okát nem tudom (rád bízom, lehet az apád 'hagyatéka', az anyagi biztonság, az irányomban érzett tiszteleted, a kényelmes - bár veszélyes - élet ígérete, a karácsonyi-, és újévi bónusz, szerelem, stb.), de nem is érdekel, mert tudom, hogy vakon megbízhatok benned és nem fogok csalódni, Lubov.
A feladatod a gangben: amolyan sidekick vagy, tehát minden maffiózós ügyet együtt intézünk, ezen felül te vagy a személyes tisztogatóm. Néha bekattanok, és vehemensen reagálok bizonyos dolgokra, hovatovább nemtörődöm, gőgös módon, nem tűntetem el gyalázatos tetteim, még gyalázatosabb nyomait - te viszont megteszed helyettem, puszta szívjóságból. ♥️
Ki várja?: én nagyon*-*
You're the member of my pack

Aleksandr [orosz vezetéknév helye]
When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives.

Név: Aleksandr ...
Kor: 35+
Csoport: mindegy istenek kíméljenek
Kapcsolatok: velem, és a gang többi tagjával biztosan kapcsolatban állsz; más abszolút hidegen hagy és rád bízom
Történet: nem rég csatlakzotál a maffiához, és a testvéredet is belerángattad a mocskos ügyletedbe. Nos, a testvéred, Aleksei csalódást okozott nekem, és nem is olyan régen megfosztottam a büszkeségétől (ha érted, mire gondolok...), remélem, veled nem kell ugyanezt megtennem. Habár, te már bebizonyítottad, hogy hű vagy hozzám, a vér nem válik vízzé, nem bízok meg benned - adj okot rá, hogy így legyen.
Fogalmam sincs, hogy mit gondolsz Alekseiről, és arról, amit vele tettem, vagy úgy összességében a kis összezördülésünkről.
Minden esetre, remélem, nem hullazsákban végzed majd...
(Nem tudod, hogy miféle istenség vagyok.)
A feladatod a gangben: te foglalkozol a kereskedelem egyik ágával (rád bízom, hogy melyikkel; fegyverekkel, droggal, lányokkal, fiúkkal, egyébbel kereskedsz).

(...) and the others

Név: you & you & YOU
Kor: óvodások kíméljenek nincs megszabva
Csoport: mindegy
Kapcsolatok: velem, és a gang többi tagjával biztosan kapcsolatban állsz; más abszolút hidegen hagy és rád bízom (megbeszélés tárgyát képezi, hogy, amennyiben a maffia tagja akarsz lenni, tudsz-e arról, hogy istennő vagyok, vagy sem)
Történet: nemre, fajra, korra való tekintet nélkül bárkit várok szeretettel a kis csoportba, aki csatlakozni óhajt a new yorki orosz maffiához. Jelentkezni nálam lehet, pm-ben; új és meglévő karaktereket egyaránt várok*-* Gyertek csak, gyertek a sötét oldalra - van sütink is Tüzecske

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Russian gang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal