wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Savannah Young Szomb. Dec. 24, 2016 4:04 pm

Savannah Young
ide valami idézet, vagy valami olyasmi

Savi
26
szirén
Énekével képes bárkit elcsábítani.
Nina Dobrev
Eljegyzett.
Hetero
A tükör előtt állok, és lehangolt arccal vizslatom a végeredményt, amit sikerült össze hoznom, ehhez a vacsorához nem sok kedvem van. De apámnak megígértem, hogy ott leszek, a vőlegényemmel együtt. Fontos neki. karácsonyi vacsorát ad a gyerekkori barátja. Mivel támogatni akarom szívesen elmegyek vele és anyával, habár az, hogy egy számomra szinte ismeretlen férfivel és annak családjával töltsem a karácsony estét? Abszolút semmi kedvem hozzá, ráadásul a három napja rúgtak ki, a reklámügynökség akinek dolgoztam egyszerűen létszámleépítés van. Hurrá, boldog karácsonyt. Hosszú, csokoládé színű tincseimet most laza kontyba fogom össze, a szintén kávészínben ragyogó ruhám a térdemig ér. Felkapom a kabátomat és elindulok a nappali felé. lent hallom a beszélgetést, apám és Ezra éppen apám üzlete felől érdeklődik. Anya szerintem még mindig azon gondolkodik, hogy milyen gyöngysort vegyen fel a ruhájához.
-Kislányom,- ölel magához apuhoz, belélegzem ismerős illatát, ami megnyugtat,- sajnálom, Ezra most mesélte, hogy kirúgtak, de ne aggódj tehetséges fotós vagy, idióta az aki nem akar alkalmazni téged. – halványan elmosolyodom, hát igen, ő mégis csak az apám, neki kötelessége valami ilyen cukormázas baromságot mondani, különben… nem is szeretne. – És tudom, hogy semmi kedved ehhez a vacsorához, de olyan ritkán vagyunk együtt, és szeretném, ha Benny megtudná milyen nagyszerű lányom van.- nyom egy atyai csókot a homlokomra. Az ajkamba kell harapjak, hogy nehogy felröhögjek hangosan vagy valami szarkasztikus megjegyzést tegyek. Most komolyan a gyerekkori legjobb barátja előtt, aki szinte a testvére az előtt akar villogni az egy szem lányával akit most rúgtak ki? Hát igen, az apám mindig is az apám marad, ha nem így viselkedne nem is lenne az akit úgy imádok.
-Szerintem keress erre az egy estére valaki mást akivel villoghatsz, hacsak nem akarod elkeseríteni az úriembert. – mondom végül csak megfontoltan. nagyon nehezen sikerül ezt összehoznom, az utóbbi napokban sajnos eléggé cinikus hangulatom van. Ezrával például naponta ötször veszek össze, de hát ő nem érti a helyzetemet, az egyetem óta egyszer sem voltam munkanélküli. Szóval nagyon nehéz kezelnem ezt a dolgot, de ő legalább megérthetné… vagyis próbálja megérteni, csak nem úgy ahogy én gondolom, olyan kis… kedves, hogy már elhányom magam tőle.
-Jajj már Savannah ne ess túlzásba, és azt hiszem Benny örülni fog, hogy láthat, utoljára tíz évesen látott és akkor olyan jó barátok voltatok a lányával. – csak a szemeimet tudom erre forgatni, kezdem megbánni, hogy egyáltalán bele mentem ebbe az egészbe. Végül nagy nehezen beszállunk a kocsiba, hogy a város legpuccosabb részébe hajtsunk, hát mi sem vagyunk éppen szegények, apámnak nagyon jól menő befektetőcége van, és baromira jól ért ahhoz amit csinál. De most érkezünk meg a legfényűzőbb házba amit valaha láttam.
Pár perccel később már a nappaliban ácsorgunk, először egy olyan negyvenhat év körüli hölgy fogad minket, karmazsinvörös fürtjei göndören omlanak a hátára, a korához képest jól tartja magát, finom, elegáns, hűvös, pont olyan amilyennek a ház úrnőjét képzelném. mellette egy körül belül velem egy idős lány áll, nefelejcskék íriszei kedvesen és barátságosan csillognak, látszik rajta, hogy az apja mindent megadott neki, még sem vált ettől valami beképzelt libává, próbálom elképzelni, hogy tíz évesen együtt homokoztunk, de semmi ismerős érzés nem kerülget, úgy hogy pillantásom tovább illan. A ház urára, arra a valakire aki miatt apám akkora hűhót csap, magas, jól szabott öltönye jól kivehető valószínűleg kidolgozott izmai, látszik rajta, hogy kora ellenére sem hanyagolja el magát. Olyan ötvenöt körülire tippelném a korát, d elehet, hogy idősebb, csupán jól tartja magát. Nem bírom elkapni róla a pillantásom, nem tudom mi ütött belém, de ahogy ónix színű íriszei végig futnak rajtam minden porcikám bele bizsereg. Miután megtörténik a bemutatkozások, asztalhoz ülünk, csupán felszínes beszélgetés folyik arról, hogy kivel mi történt az elmúlt több, mint tíz évben, közel másfél óra múlva tudunk csak elszabadulni tőlük. Apám a búcsúzáskor valahogy egész véletlenül sikerül elárulnia, hogy munkanélküli lettem.
-Komolyan?- mér végig Benjamin,- hát mondhattátok volna előbb is, pont most rúgtam ki az asszisztensemet, Savannah reggel várlak az irodában, meglátjuk mit tehetünk – mér végig majd a kezembe csúsztatja a névjegykártyáját. Miért érzem úgy, hogy ez sorsdöntő pillanat az életemben?

-|| - || - || -
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Savannah Young Vas. Dec. 25, 2016 2:57 pm

Warning!
do not enter this game if you're under 18

Ó, drága szirénem, remélem, hogy sínen lesz az életed. Most toltam volna egy morbid humort, de végül letettem róla, elvégre karácsony van. No, a lényeg, szeretem ahogy írsz. Noha az arcot annyira nem csípem, viszont most letettem arról, hogy fikázzam Ninát. Nézd el ezt a vacak elfogadót, a bejgli beszél belőlem.
Vissza az elejére Go down

Savannah Young

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal