HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Wyatt Smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Wyatt Smith   Pént. Dec. 23, 2016 12:52 pm
Wyatt Lance Smith
ide valami idézet, vagy valami olyasmi

Héphaisztosz
Kortalan
God
Héphaisztosz, a kovácsisten, aki a vulkánok istene is, így tűzálló, a feneke alá pörkölhetsz, de a nyakadba zúdít egy adag forró magmát. Hála annak, hogy kétszer lökték le az Olimposzról sánta a bal lábára.
Mark Strong
Házas
Hetero
Tulajdonképpen még morgósabban keltem fel, mint általában szoktam. Egyrészt, mert nem szeretem, ha valaki az álmomba piszkál, másrészt meg így is elég nehéz a helyzetem. Erre ez az átkozott boszorkány még jobban megnehezíti. Oké, Héphaisztosz felnőtt férfi vagy, ráadásul isten, történt már veled rosszabb dolog, ezt is kibírod. A tegnapit meg nem lehet rossznak nevezni, még akkor sem, ha cakkosra marták a hátamat, és a nyakamat is kidekorálták. A hideg zuhany után, garbót veszek fel, vékony, de puha fajtát, mert sosem fázok, járhatnék rövidujjúban, ám furán néznének rám a halandók. Amit így sem úszom meg, sánta vagyok az egyik lábamra. Hála Zeusznak, régi história nem is érdekes, csak a kíváncsi tekintetek, amikkel az emberek nézni tudnak cseppet zavar. Pont ezért lettem egy medvéhez hasonló morgós alak, viszont most már nem mehetek le a kovácsműhelybe, hogy a küklopszokkal fegyvereket készítsek, mert az a világ már elmúlt, pedig ott éreztem magam igazán jól.

A cégnél már megszokták, hogy nem szólok olykor egy szót se. Szeretek csendben dolgozni, és gyorsan, főleg, amikor egy rakat melót rám osztanak. Ha tudnák, hogy nem okoz gondot, de itt nem használhatom ki, hogy technopata is vagyok. Ezért szoktam néha hazavinni a munkát, ha pedig nem okoznak nekem álmomban kellemes meglepetést, akkor alvás közben is dolgozom. Aztán megjelenik a boszorkány, még morogni sincs időm már elmondja mit akar. Összehúzott szemöldökkel pillantok rá a hanghordozása miatt, majd magamhoz veszem a lemezeket, hogy letakarítsam neki róla a mocskot. Legszívesebben élőben is megmutatnám, hogy mi tudok a pimaszsága miatt, de nem tehetem, frusztráltan simítok végig a tarkómon. Ez a nő lesz a vesztem, nem is a feleségem, akit a fene se tudja mennyi ideje nem láttam. Tulajdonképpen nem is érdekel, hogy mit csinál Aphrodité, meg, hogy kivel csinálja.

Nem is akarok igazán ráfigyelni, pedig csak ketten vagyunk már. Bosszúsan sóhajtok fel. – Neked is! – morgok, viszont biztos hallja, roppant jó a hallása. De elterveztem, hogy ma a lehető legkésőbb fekszem le aludni, a boszorkány miatt, és amiatt, hogy sok a munkám. Felveszem a kabátom, meg a kalapom, csak aztán indulok haza, hogy folytassam a merevlemezek tisztogatását, mert erre ment rá szinte az egész napom, és remélhetőleg az estém is erre fog.

Dracarys
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Wyatt Smith   Pént. Dec. 23, 2016 8:51 pm
Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Ezek a nők... Megesik, hogy a csiga elesik. De eddig csak álom volt a dolog, igaz? A munka hazavitelét meg megértem, bár én a munkámban lakom. Na mindegy. Csak annyit akartam, hogy vigyázzon azzal a titán hölggyel, mert ha úgy adja a helyzet, lesz az még úgyse. Mert mindig úgy van, nem?

Jahve gyere le a tetőről, ez életem legtrébb elfogadó szövege.
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal