HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Lorcan Blackheet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Lorcan Blackheet   Szer. Dec. 21, 2016 1:17 am
Lorcan Blackheet
Homo homini lupus

-
3000
Démon

Fehérszemű démon (engedéllyel rendelkezem hogy lehetek )ami azt jelenti hogy az alapvető démoni tulajdonságokon túl, képes elfogyasztani más démonok lelkét is, amik gyengébbek nála, ez veszedelmessé teszi őt. Jelenleg egy fiatal testet szállt meg, olyan harminc éves, életerős férfi bőrébe bújt, aki sejtkutató és genetika tanár egy egyetemen. Mérhetetlen késztetést érez egy fehér lélek bemocskolására, és jelenleg minden figyelmét ennek szenteli. Kísértésbe vinni valakit, aki oly makulátlan... számára ez a szórakozás, és emiatt még a halandó ember életét is hajlandó élni egy ideig.
Gaspard Ulliel
Single
Bi

Hetek óta élem már ennek a szerencsétlen flótásnak az életét, ami a mindennapi rutin elsajátítása mellett azt is jelenti, hogy felvettem egyfajta emberi viselkedés módon, hiszen az elsődleges feladatom az, hogy bele olvadjak a környezetembe és kísértésbe vigyem azt a nőt. Aki annyira tiszta, annyira gyűlöletesen csábító.
A férfi élete nem túl izgalmas, azonban át kellett tanulmányoznom, ahhoz, hogy a helyébe léphessek, és a testét használhassam. Nem mondhatnám, hogy határtalanul izgalmasan teltek egy halandó napjai a születésétől kezdve.
Volt gyerekkora, kellemesen nyugodtan telt, úgy néztem végig az egész életét, mintha csak egy film vetítésen lennék. Volt ami tetszett, volt ami nem, de alapvetően nem volt rossz ember. A csínytevések nem igazán voltak meghatározóak az életében, bár természetesen mindent elkövetett amit a maga fajta gyerekek. Szülei szigorán gyerekes bajkeveréssel lépett túl, és volt olyan is hogy a papucsát tuszkolta a videolejátszóba. Tipikus gyerek volt, a falra is rajzolt egy csomó mindent.
Az iskolai szigor nem tetszett neki, mégis rendületlenül tanult, már már rémesen unalmasnak találtam ezt a fejezetet de mellőzött minden mást, mert arra készült hogy amint vége az iskolának ösztöndíjjal jelentkezik egyetemre és elkerül a szülei mellől, akiket a végén már a háta közepére sem kívánt. Elege lett belőlük, unta a folyamatos prédikálást, mást akart. Valami nagyobbat, valami másabbat saját életet. Kutatásokat és sikereket. Az ambíciói tulajdonképpen még tetszettek is, csak valahogy... hát mindegy, nem kár a lelkéért.
A felnőtt kora aztán rémesen unalmas volt. Az egyetemi évei alatt eret vágnék komolyan. Éjjel nappal tartó magolás, tanulás és kísérletek. Az önpusztítás útjára lépett, és észre sem vette, aztán meg már... Kutató lett, és szíve sajogni kezdett valami után, egy érzésre vágyott, amit azonban már soha nem tapasztalhat meg. A hangom csábító volt, és megígértem neki hogy megadom a vágyát, ha teret enged nekem. Mohó volt, és ez lett a veszte. Bár azt a nőt, akkor is meg fogom szerezni...
Nem érdekel mennyi időbe kerül, és mennyi energiába, végül is egy helyen dolgozunk, és tanítunk. Képtelenség lenne elkerülnünk egymást, még ha akarnánk is.
Reszkess, ártatlan lélek, mert előlem nem menekülsz.

-|| -|| - || Abel
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Lorcan Blackheet   Pént. Feb. 10, 2017 8:45 pm
Elfogadva!
Az elnök küldi a kézfogást is, Kisvirág!

Ayayayay, én sajnálom szegény testet, amit elloptál. Sad Vagyis hát ő akarta, de na... Nem lehetne azt, hogy azt a rendes okos embert ott bent úgy tökre épen hagyod és csak kicsit banzájkodsz? Nem? Oké, menj foglalózz, megint remek lapot írtál! cunci
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal