HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Amethyst Wecht ~ First Lady is here

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Amethyst Wecht ~ First Lady is here   Kedd Dec. 20, 2016 10:22 pm
Amethyst Wecht
Szerelem volt első látásra, utolsó látásra, örökkön-örökké tartó látásra.

Nüx
Kortalan
God
Az éjszaka, és a sötétség istennője
Eva Green
Házas
Hetero
1979 február Lengyelország

Képtelenek voltak megtörni, pedig mindenféle kínzásnak alávetettek, de nem köptem, vagyis a kérdező tisztet igen, egyszer szemen, amiért majdnem eltört az állkapcsom. Mégsem sikerült belőlem kiszedni, hogy hol vannak az antikommunisták. Rosszul kínoznak, azt hiszik majd ezzel jól megfélemlítenek, pedig, ha tudnák, hogy ki vagyok. Jobban belegondolva már én se nagyok vagyok vele tisztában. Ez az állapot jó néhány száz éve tart, amióta kitettem Erebosz szűrét. Innen viszont kijutok, és nem zsákban, a halakkal meg végképp nem fogok vacsorázni. Mosolyt villantok a szovjetre, amikor egy zsíros hajú aktakukac makog neki, bár felrepedt szájjal egészen nehéz mutatvány. El kell engednie így röpke két hét után, mert nem szóltam egy mukkot sem. Legalább ruhát cserélhetek, szerintem, ami rajtam van az már lemászna rólam.
- Figyelni fogjuk, Grabowski kisasszony. – szól utánam érces hangon, nem válaszolok, hagyom, hogy a fejemre zsák kerüljön, mert ugye nem tudhatom, hogy hol van a kis kínzókamrájuk, nem mintha érdekelne, csak kiszeretnék innen jutni.
Ó, igen Livia Grabowski szőke volt, de meghalt másnap, méreg végzett vele. Ennyit arról, hogy normálisan figyelnek.

Vörös rúzs kerül az ajkaimra, szoros kontyba fogott fekete hajam is a tökéletességet sugározza. Nem is kellett volna ennyit készülnöm, de a legújabb lengyel papírok szerint Katarzyna Jablonski előkelő famíliából származott. Mégis inkább a tiltakozásnak szentelte az életét. Ami megdőlt vele együtt, amikor megismerte gyermekei apját. Sosem gondoltam volna, hogy pont egy félisten csavarja el a fejem. Kétszer is, pedig akkor kellett megálljt parancsolni saját magamnak, és az érzéseimnek, amikor megszületett Wawrzyniec. De nem, nekem kellett még egy gyerek tőle. Utána tényleg nem kerestem, sőt azt se engedtem, hogy a fiaim közelébe kerüljön. A saját magam önzősége miatt, nem volt nekik apa. Féltem az elkötelezettségtől, hisz Erebosz elég mély sebet hagyott bennem, nem akartam még egyszer átesni ezen.

2016

Majdnem negyven év után, végül is amellett a férfi mellett kötöttem ki, akibe menthetetlenül beleestem. Persze hiheti bárki, hogy azért mentem hozzá, mert így First Lady lehetek, de azt kell mondjam, hogy bocsánat, ez tévedés. Valóban szeretem, akármennyire hihetetlen ez a dolog, hogy a hatalmas Nüx képes a szerelemre. Ha nem lennék, akkor várandós se lennék megint.

user neve || kora || tapasztalata || multik
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Amethyst Wecht ~ First Lady is here   Kedd Dec. 27, 2016 12:25 am
Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Hé, bébi! Ez már pusztán formalitás, de ezen a felületen is nőül veszlek! ;) Örülök, hogy te is beadtad a derekad annak, hogy értelmetlen titkolózni. Várlak az ágyban! <3
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal