wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Amethyst Wecht ~ First Lady is here

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Amethyst Wecht ~ First Lady is here Kedd Dec. 20, 2016 10:22 pm

Amethyst Wecht
Szerelem volt első látásra, utolsó látásra, örökkön-örökké tartó látásra.

Nüx
Kortalan
God
Az éjszaka, és a sötétség istennője
Eva Green
Házas
Hetero
1979 február Lengyelország

Képtelenek voltak megtörni, pedig mindenféle kínzásnak alávetettek, de nem köptem, vagyis a kérdező tisztet igen, egyszer szemen, amiért majdnem eltört az állkapcsom. Mégsem sikerült belőlem kiszedni, hogy hol vannak az antikommunisták. Rosszul kínoznak, azt hiszik majd ezzel jól megfélemlítenek, pedig, ha tudnák, hogy ki vagyok. Jobban belegondolva már én se nagyok vagyok vele tisztában. Ez az állapot jó néhány száz éve tart, amióta kitettem Erebosz szűrét. Innen viszont kijutok, és nem zsákban, a halakkal meg végképp nem fogok vacsorázni. Mosolyt villantok a szovjetre, amikor egy zsíros hajú aktakukac makog neki, bár felrepedt szájjal egészen nehéz mutatvány. El kell engednie így röpke két hét után, mert nem szóltam egy mukkot sem. Legalább ruhát cserélhetek, szerintem, ami rajtam van az már lemászna rólam.
- Figyelni fogjuk, Grabowski kisasszony. – szól utánam érces hangon, nem válaszolok, hagyom, hogy a fejemre zsák kerüljön, mert ugye nem tudhatom, hogy hol van a kis kínzókamrájuk, nem mintha érdekelne, csak kiszeretnék innen jutni.
Ó, igen Livia Grabowski szőke volt, de meghalt másnap, méreg végzett vele. Ennyit arról, hogy normálisan figyelnek.

Vörös rúzs kerül az ajkaimra, szoros kontyba fogott fekete hajam is a tökéletességet sugározza. Nem is kellett volna ennyit készülnöm, de a legújabb lengyel papírok szerint Katarzyna Jablonski előkelő famíliából származott. Mégis inkább a tiltakozásnak szentelte az életét. Ami megdőlt vele együtt, amikor megismerte gyermekei apját. Sosem gondoltam volna, hogy pont egy félisten csavarja el a fejem. Kétszer is, pedig akkor kellett megálljt parancsolni saját magamnak, és az érzéseimnek, amikor megszületett Wawrzyniec. De nem, nekem kellett még egy gyerek tőle. Utána tényleg nem kerestem, sőt azt se engedtem, hogy a fiaim közelébe kerüljön. A saját magam önzősége miatt, nem volt nekik apa. Féltem az elkötelezettségtől, hisz Erebosz elég mély sebet hagyott bennem, nem akartam még egyszer átesni ezen.

2016

Majdnem negyven év után, végül is amellett a férfi mellett kötöttem ki, akibe menthetetlenül beleestem. Persze hiheti bárki, hogy azért mentem hozzá, mert így First Lady lehetek, de azt kell mondjam, hogy bocsánat, ez tévedés. Valóban szeretem, akármennyire hihetetlen ez a dolog, hogy a hatalmas Nüx képes a szerelemre. Ha nem lennék, akkor várandós se lennék megint.

user neve || kora || tapasztalata || multik

A hozzászólást Amethyst Wecht összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 25, 2017 2:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Amethyst Wecht ~ First Lady is here Kedd Dec. 27, 2016 12:25 am

Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Hé, bébi! Ez már pusztán formalitás, de ezen a felületen is nőül veszlek! ;) Örülök, hogy te is beadtad a derekad annak, hogy értelmetlen titkolózni. Várlak az ágyban! <3
Vissza az elejére Go down

Amethyst Wecht ~ First Lady is here

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal