HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Leon Windsor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Leon Windsor   Kedd Dec. 13, 2016 1:00 pm
Leon Windsor
The dice of Zeus always fall luckily.

Zeusz
Halhatatlan
God
Istenek és mindenség királya... nem mellesleg pedig az ég és a villámok ura volnék.
Marlon Teixeira
Házas
Hetero
Mi ez? Szorít a mellkasom... a szívem lüktetését még a fülemben is érzem. Mi ez? Talán eljött a vég? Talán az Isten mégis halandó? Francokat. Kihúzom magamat és a fejemet az ablak hideg üvegéhez érintem. Kicsit hülye látvány nem? Ahogyan Zeusz, a villámok és a világmindenség ura egy pánikrohammal kűzd. Évezredek állnak a hátam mögött, háborúk ezreit néztem és harcoltam végig. Ürességet érzek lelkem maradványainak sivatagában. Kopár, élettelen ürességet. Sok év telt már el azóta, hogy az emberek hozzám imádkoztak... talán túl sok. Neveinket már nem övezi aranyszegélyű dicsőség. Mik vagyunk mi? Egy letűnt kor maradványai. Lehetnék megint az istenük... akihez könyörületért fohászkodnak. De ahhoz előbb pusztítani kellene.. poklot adni nekik amiből már a Google Maps sem vezeti ki őket. Csak én. Nincs több ima... nincs több fohász... mondjuk az kifejezetten isteni, ahogy ez a kis hamiskás szőke térdel előttem.
Szükség lenne rám... máshol... de mit mondhatnék... hányszor mentsem meg még azt a világot, ami szépen lassan a nevemet is elfelejti. A testvéreimnek is más útra kellene lépniük. Amikor lejöttem az emberek közé akkor a hedonizmus utópiáját kerestem. Rá kellett jönnöm, hogy szinte minden hálószobában ott lappang. Nem kell hattyú alak... nem kell felhő alak... fizetsz egy kört a kocsmában és olyan gyorsan dőlnek el a lányok, hogy néha én is nehezen bírom. Ahova fordulok ott gyönyörű nőket és kielégítetlen vágyakat találok. A gyönyör kapujában mégis érzem, hogy Héra haragja valahol a sarokban lappang. Vár... figyel... egy pillanatra sem ereszt még akkor sem ha nem látom szikrázó szemeit. Azok a szemek... mindigis rajongással figyeltem Hérát. Furcsa nem? Emberi alakban szökök előle, de mégis a gyönyör kapujában, amit egy halandó ad nekem az ő szemeire gondolok. Nekem sosem kellett féltékenynek lennem. Ki merne hozzányúlni Zeusz asszonyához? Senki. A természete sem engedi.
Ahogy a többi lánytól innen is még hajnal előtt távozom. Nem kötődöm egyikhez sem... meg egyébként is... nekem feleségem van.
New York koszos utcái sosem unatkoznak, így sétálás közben végre van lehetőségem felméreni és magamban összegezni a világ állapotát. Az embereknek már nem kell a vallás.... legalábbis a legtöbbjüknek.. aki pedig igényt tart rá annak pedig bőséggel elegendő egyetlen Isten. Annak sem tudják feldolgozni és teljes mértékben elfogadni a jelenlétét. Nincsenek már olyan vérmesen elvakult hittérítők, mint az aranykorban, amikor még levágták a kezét annak, aki nem áldozott nekünk isteneknek. Mi változott? Minden... jogokat kaptak a nők, nem a férfi volt feltétlen a család feje... a régi általunk is képviselt értékek eltűntek a világból... kikoptak az évek hosszú sora alatt.
Rágyújtok egy cigarettára és lassan fújom csak ki a füstöt miközben figyelem ahogy a fényes barna hajkorona kilibben egy Upper East Side-i épületből egy lesötétített autóba. Mindigis volt stílusa a nővéremnek... és ezt nagyon bírtam benne.

user neve || 20 || 4-5 év || nincs multi
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Leon Windsor   Kedd Dec. 13, 2016 3:36 pm
Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Megváltoztak az idők, mi is megváltoztunk velük. De van, ami nem változott Nagyapám, te még mindig egy szoknyapecér vagy. Gondolom Nagyanyu továbbra sem örül ennek, ami szintén egyik állandója a létezéseteknek. De ha már kijött Tartaroszból Gombóc Artúr, neki is köszönhetsz.
Nem tartalak fel, hiszen nagyon vártunk már az oldalon! Foglalózz és fektesd meg hódítsd meg a játékteret is.

Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal