wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

God
⌲ Foglalkozás :
• head of the united states secret service
⌲ Tartózkodási hely :
• washington d.c.

Tárgy: Moira Oswald Hétf. Dec. 05, 2016 12:36 pm

Moira Oswald
Fate loves the fearless.

Lakheszisz
Nem számolom
God
Az ember sorsa attól függ hová született.
Ugyan, kérlek. Az ember – és isten és állat és lényegében minden – sorsa attól függ, hogy én hogy s mint osztom a lapokat. A moirák egyikeként az én feladatom életről és halálról dönteni. Ahogy a mai szakirodalom fogalmaz rólunk: „(...) egyenes az istenek fölé rendelik a sors urait.” És... ez valóban így van.
Gemma Arterton
Egyedülálló
Számít ez?
Finom körkörös mozdulatokkal simítok végig a pohár szélén. Az utolsó jégkocka is elolvadni látszik a gin tonicomban. Mélyet sóhajtok. Lassan a számhoz emelem a poharat, kortyolok egyet, majd visszarakom magam elé. Halványan látszik a vörös rúzsom lenyomata a pohár oldalán, de nem foglalkozom vele különösebben.
Furcsa zajra leszek figyelmes az egyik hozzám közeli boxból. Oldalra fordítom fejem, tekintetemmel keresem a hang forrását. Hamar feltűnik a láthatáron egy fiatal lény és egy idősebb, ötvenes évei közepén járó férfi. A lány kihívó, mélyen dekoltált ruhát visel. A férfi öltönyt, nyakkendőt, aranyórát.
Egyből feltűnik, hogy a lány nem tetszését nyilvánítja ki a férfi közeledése iránt. Arrébb húzódik, kérleli a férfit, hogy hagyja békén, de az hajthatatlan. Taperolja, simogatja, magához húzza, ölelgeti. A lány igyekszik kibújni az ölelésből, de nem tud. Szorosan fogja őt a fickó. Már-már erőszakosan.
Ismét kortyolok egyet.
Félrebiccentett fejjel figyelem tovább a párocskát. A lánynak úgy tűnik, elege van. Leönti egy pohár aranyszínű itallal – feltehetőleg whiskyvel – majd amilyen gyorsan csak tud feláll és otthagyja a férfit. Amint a fickó magához tér a sokkból a lány után ered.
Megiszom a maradék italomat, a pohár alá csúsztatom az árát és én is elhagyom a bárt.
Követem a férfit, aki követi a lányt. A lány a táskájában turkál, észre sem veszi, hogy a férfi mögé lép. Belöki egy sikátorba. Rajtuk kívül senki nincs ott. Én tisztes távolból nézem őket. Ők nem látnak engem, én viszont látom őket.
A férfi elkezdi vetköztetni a lányt. A lány sikolt, ellenkezik, de hiába. Senki sem hallja. Legalábbis egy darabig nem. Pont az utolsó ruhadarabtól szabadítaná meg a lányt a fickó, mikor egy fiatal pár lesz figyelmes a sikoltozásra. Azonnal a lány segítségére sietnek. Leszedik róla férfit, akit elhajtanak. Fenyegetik feljelentéssel. A pasas csak fogja magát és ingerülten faképnél hagyja őket.
Jön ki a sikátorból. Közeledik felém. Mikor egész közel ér, megcsap az erős alkohol szag. Nekem jön a vállával. Nyöszörög valamit az orra alatt, de tovább is áll, nem szán rám sok időt.
A földön megpillantok egy apró papír darabot. Ez eddig nem volt ott. Felveszem, megfordítom. Egy névjegykártya. Bizonyára a férfi hagyta el az ütközésnél.
Charles Dancer.

Másnap délután
Begurulok a könnyedén kikutatott címre a kocsimmal. Nem szállok ki. Még a motort sem állítom le.
Charles Dancer telefonál, közben fel s alá járkál. Tökéletesen látom az üvegfalon keresztül.
Ránézek az órámra. Pár másodperc és pontosan négy óra. Ismét a férfira emelem a tekintetem. Magamban már visszaszámolok. Pontban négy órakkor Charles Dancer a szívéhez kap. Elejti a telefonját. Próbál megkapaszkodni a mellette lévő asztalban, de nem tud. Térdre rogy. Aztán végleg összeesik. Vonaglik a földön, kúszni próbál a telefonja felé. De nem tud.
Charles Dancer holtan fekszik a saját nappalija padlóján. Szívinfarktust kapott. Micsoda véletlen.

L. || 20 || 5-6 év || Norah

A hozzászólást Moira Oswald összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 15, 2017 3:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Moira Oswald Csüt. Dec. 08, 2016 1:40 pm

Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Ó, édesem mit is mondhatnék? Mint minden gyerekemet téged is imádlak. Még akkor is, ha a múltkor kérnem kellett, hogy Andrzej fonalát még ne vágjátok el, minden kicsinyem ugyanolyan fontos. Egyébként meg nem volt hiba a történetben, nem is tudom miért problémáztál. Razz
Vissza az elejére Go down

Moira Oswald

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal