HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Aegaeus & Thalassa - Bahamák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Aegaeus & Thalassa - Bahamák   Szomb. Dec. 03, 2016 6:13 pm
Aegaeus & Thalassa

Két napja lassan már annak, hogy Tethys hazajött, ami nem kicsit hozott magával egy furcsa helyzetet, mert bár az elmúlt napokban beszéltünk a problémáinkról, de én még ezek után is kissé feszélyezve éreztem magam.
Az igazat megvallva nem voltam abban biztos, hogy miért is. Talán csak amiatt, hogy nem bírtam még hozzászokni, hogy sokévnyi különélés után ismét életem értelmével tölthetem a napjaim, vagy talán magával a lakással volt a gond. Túl sok emlék fűződött hozzá, ami pedig megnehezítette az újrakezdést.
Ennek hatására döntöttem úgy, hogy talán ideje lenne egy kis változásnak a helyszínt tekintve, amibe végül a kedves nejecském is beleegyezett, bár pontos helyszínt szándékosan nem mondtam neki, meglepetést akartam neki szerezni.
A napjukat korán kezdték, elvégre úgy tervezte, hogy naplemente előtt odaérnek a kijelölt helyre, hogy majd onnan nézzék végig, együtt. Ha minden terv szerint megy, akkor csakis ketten leszünk ott, nem szerettem volna, ha bárki is megzavarja a mi kis idilli nyaralásunkat, remélhetőleg egy ideig ott is maradunk majd.
Szándékosan nem gondoltam ki, hogy mikor jöjjünk haza, elvégre nincs semmi fontos dolgunk itthon, így csak a kedvünktől függ minden. A repülőtérhez egy limuzin vitt minket, még a hajnali órákban, onnan pedig a saját magángépemet, amely egy kissé talán futurisztikusnak is hathat, tekintve, hogy képes a vízre is leszállni, ami pont jól jön az én terveimhez.
A repülőgépen természetesen csak ketten leszünk, én és ő, egyrészt, mert a robotpilóta az út nagy részét megoldja, másrészt már régen megtanultam elvezetni ezt a kis szépségét. Az út nagy része azzal telt, hogy próbáltam kitérő válaszokat adni a kérdéseire, elvégre jól tudom, hogy milyen kíváncsi természet, na meg persze nem szereti, ha nem ő irányítja a helyzetet, így végig azon ügyeskedett, hogy rájöjjön merre is tartunk.
Nagyjából öt óráig tartott az út, ahol egy kis sziget keleti végénél szálltunk le egyenesen a vízre, a parttól nagyjából tíz méterre. Talán kissé vizesek leszünk, de engem nem zavar, ahogy szerintem őt se nagyon fogja.
- Megjöttünk kedvesem, remélem, hogy elnyeri majd tetszésed. – Szólok hátra az irányító fülkéből, miután teljesen leállítottam a gépet, aztán az ajtó felé veszem az irányt, miközben remélhetőleg már azt figyelem, hogy ő is készen áll a megérkezésre. Kilépve egy igazán mesébe illő kis part fogad majd minket, amely gond nélkül benne lehetne a tíz legszebb tengerpart toplistában.
A parton persze már ott vár minket egy igazán szépen kialakított kis faházikó, amely bár kívülről nem egy nagy szám, de odabent már minden megvan, ami számunkra kelhet. Étel, ital és sok egyéb más. Bár ezek nem annyira fontosak most, elvégre a lényeg igazándiból az, hogy kettesben legyünk.

megjegyzés • 418 •
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Aegaeus & Thalassa - Bahamák   Szomb. Dec. 03, 2016 7:23 pm

Oceanos & Tethys

Két nap telt ez az omniózus eset, azaz a visszatérésem óta. Habár szándékomban állt már az elején úgy tenni, mintha mi sem történt volna és sosem hagytam volna el Oceanost, már az első pillanatban rájöttem, hogy ez a megoldás most nem fog bejönni. És így is lett, a helyzet pedig, annak ellenére, hogy a sok sírás és lelkileg kivetkőzés után javult, még mindig nem volt az igazi. Kiváltképp nem aggódtam a jövőnk miatt; éreztem, hogy most már minden rendben lesz, ha jól viselkedem és nem taposok ismét két lábbal imádott férjem lelkébe és szívébe. Mindennek ellenére azonban egy enyhe feszélyezettség vibrált kettőnk között, aminek leginkább Oceanos volt a táptalaja, amiért egyáltalán nem hibáztathattam. És nem is tettem ezt, inkább próbáltam elűzni belőle ezt az érzést, vagy legalábbis minimálisra csökkenteni. Apró gesztusok és tettek, szavak, amelyek elérték őt... Megannyi dolgot próbáltam, a végső megoldást viszont Ő maga ajánlotta fel. A környezetváltozás jónak tűnt - nekem viszont egészen addig eszembe sem jutott, kicsit főtt is a fejem emiatt, mikor beleegyeztem az utazásba. Nem tagadhattam azt, hogy egészen felvillanyozott a dolog; egy romantikus őt, kettesben. Már csak a helyszínt nem tudtam elképzelni, és mikor hatalmas kíváncsiságomnak hála kérdezősködni kezdtem kedves uramnál, csak homályos válaszokat kaptam. Egyáltalán nem állt szándékában elmondani, hova is készültünk és pedig egészen mostanáig nem éppen édes tudatlanságban törtem azon a fejem, hogy hova is szeretne elszállítani mindkettőnket. Persze nem is én lettem volna, ha feladom; oh, dehogy, nem úszhatta meg egykönnyen! Szinte az egész repülőút alatt zaklattam, akár egy-egy romantikus összebújás között is, néha pedig jót kacagtam azon, hogy bosszankodik, amiért megzavartam a tökéletes idillt a számára túlzott kíváncsiságommal. Viszont mindennek ellenére... Eszméletlenül boldog voltam, és tudtam, hogy tudja, hiszen azon kívül, hogy tökéletesen lerítt rólam túlságosan jól ismert ahhoz, hogy örömömet titkolni tudjam előle. Így volt ez akkor is, amikor végre célba ért a gépünk én pedig szavait követően siettem is hozzá előre, sugárzó arccal, hogy végre megpillanthassam tartózkodási helyünket. Egyrészt már tényleg nem bírtam a kíváncsiságommal, másrészt a számomra éveknek tűnő utazás alatt az izmaim igazán elgémberedtek így kiváltképpen örültem annak a pár méternek is, ami a székemtől Oceanosig tartott... Harmadszor pedig, nem volt titok; vártam már a napokat, amiket csak kettesben töltünk majd, a gyönyörű szigeten, amely éppen a szemem elé tárult. Ismét nem kellett csalódnom a férjemben. A hely gyönyörű volt, ámulattal pillantottam végig a zafírkék vízen, a lágy homokú partszakaszon és az aprócska nyaraló paradicsomon, ami csak és kizárólag kettőnk számára volt fenn tartva. A fejembe akaratlanul tódultak be a képek, hogy egy ilyen helyen mit is tudnánk csinálni; szeretni egymás testét és lelkét, úszni a kellemes tengerben, amit mindketten szeretünk, vagy egyszerűen csak pihenni a napernyők adta árnyékban a nap végén, semmiségeket suttogva a másik fülébe. Nem tudtam levakarni a mosolyt az arcomról, ahogy nem törődve azzal a pár fok lépcsővel, ami a lejutást segítette volna, egyszerűen csak leugrottam, majd pedig élvezettel csobbantam a vízbe. Lenge nyári ruhámban nem sok kárt tehetett a sós víz, így az nem is akadályozott meg a szinte gyermeki élvezetben, ahogy kiélveztem az egész helyzetet, majd pedig a boldogságtól sugárzó arccal pillantottam fel a még mindig az ajtóban álldogáló férjemre.
- Oh, ez égre, Oceanos... Hogyan ne nyerné el a tetszésemet?! Ez a sziget gyönyörű! - pillantottam ismét körbe, téve egy apró kört a vízben, hogy még többet érintkezhessek a vele. Le sem tagadhattam volna, hogy a vizek titánja vagyok. Képes voltam órákig élvezni a fürdéseket és a medencéket, és olyan élvezettel lubickoltam a tengerekben, amilyennel még talán a férjem sem. A kellemes érzésre halkan felsóhajtottam, mielőtt ismét a férfire pillantottam volna, hívogatóan nyújtva ki felé a karomat. Szerettem volna, ha ő is lejön ide mellém és velem együtt élvezi ki ezt, és magát az érzést is, hogy ez pillanat a közös, újrakezdő nyaralásunk elsője. - És még jobban tetszene, ha te is kiszállnál végre a gépről, kedvesem, és együtt élvezhetnénk a víz adta csodát. Emellett nem lenne mókás egyedül felfedezni a partot és a házat sem... - vetettem egy futó pillantást az említettekre.

♥♥♥ • 666  szó •
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Aegaeus & Thalassa - Bahamák   Vas. Dec. 04, 2016 10:27 am
Aegaeus & Thalassa

Az igazság az, hogy nem ma láttam először ezt a kis idilli szigetet. Évekkel ezelőtt egy utazásom során itt pihentem meg és már akkor eldöntöttem, hogy egyszer el fogom hozni ide életem értelmét, és lám megtettem.
Hiába, ha én megígérek valamit, legyen az másnak tett ígéret vagy éppen magamnak, akkor biztosan be is tartom. Az út nem volt valami hosszú, bár még öt óra is tud végtelenül hosszú időnek tűnni, ha a feleséged egész úton ki akarja deríteni, hogy hova is tartotok. Na persze nem bántam ezt, sőt élveztem a próbálkozásait és néha egy-egy pillanatra még meg is sajnáltam és már azt gondoltam, hogy talán jobb lenne elárulni neki, de azért végül csak sikerült kitartanom.
Nem is tudom, hogy pontosan mit várok ettől az úttól, de reményeim szerint talán kapcsolatunk újra ugyanolyan lehet, mint régen. Természetesen én vagyok az, aki nem képes szálkák nélkül túllépni a múlton, annak ellenére sem, hogy megígértük magunknak a tiszta lapot.
- Már régen el akartalak ide hozni… de eddig nem volt rá alkalom. – Nem vagyok az az önmarcangolós típus, így remélhetőleg figyelmen kívül hagyja a szavaim. Nem szeretném, ha rossz szájízzel kezdődne a nyaralásunk, elvégre nagy reményeket fűzök hozzá, bár lehet jobb lett volna, ha jobban megválasztom a szavaim.
- Repülök hozzád, kedvesem. – Mondom kuncogva, amikor már panaszkodik amiatt, hogy még nem szálltam ki a gépből. Végül én is beleugrok a vízbe, azonban nem emelkedik ki a vízből, minek is tenném, elvégre gond nélkül lélegzek a víz alatt is, így egészen addig fel sem bukkanok, amíg mellé nem érek.
- Ezen a szigeten sok felfedezni való vár ránk, a part és a ház csupán egy része ezeknek. –
Na persze az sem lenne ellenemre, ha az itt töltött idő nagy részét e kettő közül valamelyikben töltenénk, bár furcsa mód a háztól kissé rettegek. Ugyebár annak ellenére, hogy az utolsó pár napot egy ágyban töltöttük, igazán intim módon, de egy bizonyos dolog még nem történt meg újra közöttünk, ami főleg miattam van így.
Furcsa mód az agyam és a testem vágyta ezt, akár a szomjazó a vizet, de a szívem még mindig konokul ellenállt. Ezen is szerettem volna segíteni ezzel a nyaralással. Közben pedig az arcára csókot adtam, aztán egy amolyan „na ki ér ki előbb” típusú mosollyal elrugaszkodtam mellőle, hogy a part felé vegyem az irányt.
- Tudod, simán el tudnám képzelni, hogy ezen a szigeten éljük le az életünket. Ez lehetne a mi kis saját paradicsomunk ebben a rohanó világban. – Kezdem szavakba önteni a gondolataim, miután a partra kijutva a közelembe ér, én pedig közben alaposabban szemügyre veszem a terepet. Persze, itt nem sok technológia állna rendelkezésünkre, de megvoltunk az emberi ketyerék nélkül több ezer éven át, szerintem talán ezután is menne… vagy talán nem?
- Nos, merre szeretnél először menni kedvesem? Fedezzük fel a házat, vagy inkább lenne kedved velem sétálni egyet a parton? Hamarosan nyugovóra tér a nap is, akár meg is nézhetnénk. – Bár szavaim nem utalnak erre, de a mondat vége felé az arcomon megjelenő ravaszkás mosoly arra utal, hogy valószínűleg így terveztem végig. Hiába, emlékszem a régi időkben tett hosszú sétáinkra, ahogy egymás kezét fogva órákig csak sétáltunk igazándiból cél nélkül és nem bánnám, ha újra felelevenítenénk e szokásunkat.

megjegyzés • 527 •
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Aegaeus & Thalassa - Bahamák   Vas. Dec. 04, 2016 9:12 pm

Oceanos & Tethys

- Viszont most itt az alkalom. Mi pedig ki kell, hogy élvezzük minden egyes pillanatát.
Egy lágy mosoly terült szét ajkamon, ahogy reagáltam enyhe szenvedéssel átitatott szavaira. Pontosan tudtam, hogy mi miatt késlekedett az a bizonyos alkalom, vele együtt pedig a nyaralásunk, és éppen ezért szándékomban állt úgy viselkedni, hogy mindkettőnk számára felejthetetlenné tegyem az itt töltött időt. Minden adott volt hozzá, és valami igazán eget rengető dolognak kellet volna történnie ahhoz, hogy ismét elszúrjam a dolgokat, ezzel együtt pedig újból Oceanos lelkébe tiporjak kegyetlen módon. Ám eldöntöttem, hogy bármi is legyen, ismét olyan leszek, mint évezredekkel ezelőtt, kapcsolatunk elején; egy tökéletes asszony, feleség, aki úgy bánik a férjével, mint ahogy azt Ő megérdemli. S közel sem úgy, mint ahogy én bántam vele hosszú évekig. Így hát próbáltam elnyomni a bennem lassacskán felgyülemlő, sötét és önvádló érzéseket, és csak a felém közeledő férfire koncentrálni, aki gyors tempóban evickélt mellém. Egy hatalmas mosollyal fogadtam, s közelebb húzódtam hozzá, vágyva arra, hogy fizikailag is érezzük egymást - közel sem szexuális értelemben -, azonban nem bújtam izmos testéhez. Annak és az azt követőeknek nem most volt itt az ideje, és tisztában voltam azzal is, hogy kedves uram még nem áll készen arra, hogy ismét a magáévá tegyen. A napokban ezen ok miatt tartottam magam távol tőle e téren, még annak ellenére is, hogy éjszakánként egymáshoz simulva szenderültünk álomba - természetesen pucéran. Habár vágytam is arra, hogy oly' hosszúnak tűnő évek után ismét magamon és magamban érezzem, nem erőszakoltam rá magam, hiszen már a végtelen kedvessége is eszméletlen boldogságokig repített engem.
- Oh, akkor ez a tökéletes hely egy olyan titán számára, mint amilyen én vagyok - kuncogtam fel halkan, miközben élveztem az arcomon cuppanó csókját, s fél karommal izmos vállába kapaszkodtam. Testünk még mindig nem érintkezett, de tudtam, hogy egy kívülálló szemével még így is egy elképesztően idilli és romantikust képet mutatnánk. Ez a tudat pedig csak még inkább tetézte örömömet. Egyáltalán nem volt veszve minden, emellett mindketten a kapcsolatunk újjáépítésén ügyködtünk, szóval... - Hiszen tudod, imádom felfedezni az ismeretlen helyeket - sóhajtottam fel halkan végül, majd egy hosszabb, a szigetre vetett pillantás után - mellyel felmértem a partszakaszon túl elterülő területet -, Oceanosra pillantottam. Annyira azért közel voltam hozzá, hogy érezzem a leheletét, de engem jelen pillanatban inkább a szemei fogtak meg, amiben tökéletesen láttam az összes benne tomboló vagy éppen csak nyugodtan kavargó érzelmet. Képes lettem volna hosszabb ideig is gyönyörködni a gyönyörű párosban, ha nem rugaszkodik el tőlem egy csibészes, sunyi vigyorral az arcán, és iramodik el a part felé. Egy másodpercig csak halovány döbbenettel néztem utána, majd fellobbant bennem a harci tűz, ami ugyanannyira a lényem egy ősi része volt, mint a kicsapongó életmód. Azonban az utóbbival ellentétben ennek nem álltam útját, inkább sebesen a férjem után indultam, engedve a versenyszellemnek. Viszont bármennyire is égett bennem a tűz, hogy lehagyjam őt, már csak a partra mászhattam ki, utána. Hajamból már jócskán csöpögött a víz, lenge nyári ruhám pedig a testemre tapadt, kiemelve testem formáit, de nem zavartattam magamat. Elfoglaltam a "helyemet" Oceanos mellett, majd kissé darabos mozdulatokkal, ám de annál magabiztosabban karoltam alkarjába, miközben kisimult vonásokkal arcomon pillantottam fel rá.  A nap lassan lemenő fényei hatalmas árnyékunkat vetítette ki elénk, a tenger halk zúgása pedig nagyon, nagyon idillivé varázsolta az egész helyzetet - természetesen kiélveztem, ostoba is lettem volna, ha nem teszem.
- Gyönyörű hely, meg kell hagyni. Szívesen töltenék itt el hosszabb időt, akár hónapokat is, de... Úgy gondolod, tudnánk ismét technikai kütyük nélkül élni? Hiszen már annyira hozzászoktunk a használatukhoz, nem így van, drágám? - fogalmaztam meg a bennem felmerülő kérdést, miközben tekintetem ismét körbevezettem a parton, kissé tovább időzve a ház egyszerű külsején. Annyira hangulatos volt, annyira más, mint az a luxus, ami New Yorkban folyton körbevett minket; és talán éppen ezért vett le a lábamról annyira, még ha ezt teljesen nem is mutattam ki Oceanos felé. Ennek ellenére, tudtam, hogy tudja; a legjobb ötlet volt elhozni ebbe a kis paradicsomba. És kérdését hallva bármennyire is szerettem volna már régi jó szokásomhoz híven körbe kutatni és felfedezni a házikó adta lehetőségeket, mégis inkább a sétát választottam - ahhoz sokkalta jobban húzott a szívem. Így hát, viszonozva az arcán megjelenő ravaszkást mosolyt, halkan kuncogva adtam meg neki a választ. De sejtettem, hogy így is-úgy is a séta lett volna a programunk. - A második eshetőséget választom, szerelmem. A ház még várhat, de a napnyugta elrohan előlünk, ha nem vigyázunk - dőltem erős vállának a mondat végén, lábaimmal kissé türelmetlenül topogva, mielőtt ténylegesen elindultam volna, még mindig a karjába kapaszkodva, reménykedve abban, hogy hagyja, hogy én vezessem. Mindeközben élvezve a csendet és a közelségét, felpillantottam rá. - Mondd csak, Oceanos. Ugye nem csak az én fejemben fordult meg egy kellemes éjszakai fürdőzés. Kettesben, vagy akár a tenger állataival... - egy pillanatra elhallgattam, majd egy halk sóhaj után egy aprócska csókot leheltem karjára, szinte belesuttogva bőrébe a szavakat. - Mindennél jobban örülök, hogy elhoztál ide. Boldoggá tettél vele és szavakkal nem tudnám kifejezni, hogy mennyire köszönöm.

♥♥♥ • 827  szó •
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Aegaeus & Thalassa - Bahamák   
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal