wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Ladislaus Djordjevic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

it's my own design

God
⌲ Tartózkodási hely :
✕ Itt, ott, amott
⌲ Humor :
✕ Mások szerint eléggé kiakasztó

Tárgy: Ladislaus Djordjevic Szomb. Dec. 03, 2016 1:51 pm

Ladislaus Djordjevic

Kortalan ▬ Tom Hardy ▬ Isten ▬ Szabad életű ▬

Pici idézet eleje  Személyiség
 folytatása!

Pszeudosz a hazudozás és a hamis szó istene volt, ki készségesen segítette anyját, Eriszt a különböző viszályok szításában és kirobbantásában - írják ezt azok a könyvek, amit a jelen kor emberei alkottak, minimális részben támaszkodva csak az ókor feljegyzéseire. Viszont bármennyire is sértő rám nézve az, hogy ilyen szinte fukarkodnak a szavakkal és a dicséretekkel az irányomba, azt el kell ismernem, hogy ebből az aprócska részletből is csak úgy ordít az egész lényem, és vele együtt a képességem is. Mert lételemem a hazugság és a viszály...

idézet eleje Történet
 folytatása.

Hogy mivel is ütheti el az idejét az emberek világában az a görög isten, akinek a hazugságok és a viszály a lételeme? Hogy egy kis túlzással éljek, azt kell mondjam, hogy ezernyi dologgal. Röpke harminc éve már annak, hogy tartósan ebbe a köztes élettérbe tettem a második lakhelyemet, ám legfőképpen az utóbbi tíz-tizenöt évben annyi szórakozásban volt részem, amelyeknek hála igazán egy cseppet sem unatkozhattam. A felgyorsult technikai fejlődés, amelyhez az elején annyira még nem fűlött a fogam, a különböző faji és politikai viszályok, amelyek egy magamfajtának magát a paradicsomot jelentették - hogy egy keresztény közhellyel hozakodjak elő már így az elején... -, tökéletesen játszóteret biztosítottak számomra. És az sem az elhanyagolható tények közé sorolandó, hogy világéletemben feltaláltam magam a halandók között, szinte már otthonosnak vettem a közegüket, így részben ennek hála is mulattam olyan jól az időt köztük. Na meg lássuk be, az emberi asszonyok változatosságot adtak az istennők és múzsák sokaságai után, hogy a többiekről már szót ne ejtsek...
Kezdetben ott volt az a bizonyos orosz konfliktus Európában, az 1980-as évek közepén, a kedvencem az összes kis szórakozásom közül. Mind a mai napig kacagva és élvezettel gondolok vissza azokra az apró, ám végül hatalmassá növő hazugságokra és a bonyolult szálakra, amelyek végül egy egész szép viszályhoz vezettek - és amelyeket természetesen jómagam okoztam egy-egy jókor, jó helyen elhintett kis füllentéssel. Nem tudtam és nem is akartam ellenállni a maffia csábításának, emellett akkoriban elég érdekes politikai helyzet uralkodott a kontinensen, így hát a helyzet szinte ordított azért, hogy kavarjam fel az állóvizet. Én pedig így is tettem. Alig pár hét leforgása alatt egész szép kis kebelbaráti viszonyt alakítottam ki a labilis állapotú családfővel, a maffiák főnökével, és csak mint egy aggódó haver, megemlítettem neki a második nagyobb alvilági család vészesen gyors növekedését. Már csak ez is eléggé betett neki ahhoz, hogy a kelleténél jobban óvatoskodjon velük szemben... Emellett egyetlen, pici lányának az esküvője is pont kapóra jött, akit természetesen kölcsönvettem pár alkalomra - hiába, gyönyörű egy pára volt szerencsétlen, talán kicsit naiv -, mielőtt összeugrasztottam volna a vőlegényével és a másik család örökösének karjaiba nem kergettem volna. Azonban nem mondhatni, hogy olyan nagyon kegyetlen voltam, hiszen attól eltekintve, hogy a család híre a porba hullott és az esküvővel együtt ők is a múlt homályába vesztek, a másik maffia csoportot a legjobbak közé emeltem. Szóval abban az évben meg is volt az egyszeri jó cselekedetem, és habár szívesen maradtam volna még, hogy kitapasztaljam, érdemes-e a másik családot is boldogítani isteni jelenlétemmel, a szívem már kuncsorgott valami más, valami új után. Így hát dobbantottam, az utam pedig egy Egyesült Államok felé vitt, és ott is inkább a nagyobb városokban élvezhették a halandók elragadó személyiségemet; Los Angeles, Las Vegas, New York, Miami...
Hazugságok és viszályok tárháza volt, amit ott megtapasztalhattam és végül ez volt az, ami véglegesen ott tartott. Az első években azonban még nem telepedtem le konkrétan egyik városban sem, inkább ki - és megtapasztaltam a dolgokat, az embereket, akik sokkal másabbak voltak, mint Európában. Az elektronikus dolgok használatába is bele kellett jönnöm, hiszen akkoriban Amerikában már a technikai cuccok kora dübörgött, amit én mélyen elítéltem, hiszen addig is tökéletesen jól elszórakoztam nélküle. De aztán rájöttem arra, hogy nem is olyan utálatos ez a dolog és könnyedén felhasználhatom ahhoz, hogy újabb és újabb játszópajtikat keressek magamnak. Közösségi oldalak, hírportálok jöttek lassan létre, ahogy teltek az évek, és átléptük a kétezres éveket; egyre nőtt az a terület, ami helyet biztosított a szórakozásomnak. Azonban nem csak ezzel ütöttem el végtelen szabadidőmet, ostoba is lettem volna, ha csak a számítógép előtt ülök és mások életének felfordulásán mulatok. Ugyan; én ennél többet is tettem. A való életben sokkal nagyobbat ütött a hazug szó, mint az online felületeken, és mindamellett, hogy erre a kaszinók és különböző, sötét szórakozóhelyek és mulatók voltak a legjobbak, ezekben a klubokban találkozhattam egészen kellemes asszonyokkal is, akikkel eltölthettem pár élvezetes órát. Ezek közül is kiemelkedett az egyik aprócska, new yorki lebuj, ami ocsmány külseje ellenére egy igazán hazug élvezetekkel teli szórakozóhelyet rejtett magában. Pont tökéletes volt egy magamfajta számára, és amúgy is kellett ideje volt már annak, hogy valami munka után nézzek - hiszen sokaknak kezdett feltűnő lenni, hogy dúskálok a pénzben, holott nem tudok felmutatni egy foglalkozást sem -, így hát néhány ismerősi szál megmozgatása után magaménak tudhattam az én csodálatos kis bűnbarlangomat. Legális pénz és hazug játékok, amik viszályt szítanak halandó és halandó között; úgy vélem, még pár évtizedig senki és semmi sem robbanthat ki engem New Yorkból.

User kora 18, Tapasztalat 5 év + keresett vagy saját Saját

Š Halloween de Never Utopia

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Ladislaus Djordjevic Vas. Dec. 04, 2016 7:02 pm

Warning!
do not enter this game if you're under 18

Nézd el nekem, hogy vacak elfogadást kapsz, mert ez az lesz. De el kell, hogy mondjam a nagyi büszke rád. A legszebb szakmát választottad az emberek megrontására, szép munka. Anyád is dagad a melle a büszkeségtől, én tudom. Csók. <3
Vissza az elejére Go down

Ladislaus Djordjevic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal