HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Finnegan Breckenridge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Finnegan Breckenridge   Kedd Nov. 29, 2016 12:25 pm
Finnegan Breckenridge
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls

Deimosz
Kortalan
Gods
Phobosz ikertestvére, (ógörögül: Δεῖμος) Arész hadisten és Aphrodité fia. A csatákban a félelem megtestesítője.
Rendszerint egy oroszlánfejjel ábrázolják.

Spártában volt nagyobb kultusza testvérével együtt. A modern világban pedig mindenkiben félelmet kelt a közelsége, a halandók nem érzik magukat jól a közelségében és a legegyszerűbb figyelmeztetés is fenyegetésnek hangzik tőle.
Benedict Cumberbatch
Egyedülálló
Heteroszexuális
- Na és... mit fogsz tenni? Mit fogtok tenni? - kérdezem a telefonban, miközben hanyag eleganciával illesztem a cigarettát a számba és gyújtom meg. Nem érdekel különösebben a lakásban nincs füstölési szabálya Eirénének. Nincs itthon és még nem is jön vissza a kiküldetéséről. Az egyetlen oka annak, hogy valamennyire udvariasan érdeklődöm a sógorom és a nővérem felől az az, hogy elvileg mégis a családomhoz tartoznak. Meg persze boldoggá tesz, hogy Erisz mennyire nem kedveli az ő nászukat.
- Felneveljük? - hangzik a válasz a vonal másik végéről, amiben ott feszül a bizonytalanság és a kétely. Talán nem most kellene figyelmeztetnem arról, hogy Harmonia múltja sötétebb és tragikusabb, mint elsőre tűnik, az is csoda, hogy él még és nem végzett magával. Végig kellett néznie minden gyermeke vesztét és a halált, ami körülvette őt. Közben egy mély sóhajjal kezdem el pakolni a könyveimet. - Te mit csinálsz?
- Elköltözöm innen. Megvárom, hogy az az átkozott nőszemély visszatérjen és már itt sem vagyok. Majd hívlak még, Alistair. - köszönök el tőle kurtán és a vonalat megszakítva folytatom azt, amit elkezdtem. Nagyon torz fintora a sorsnak, hogy a béke istennőjével kényszerültem egy fedél alá, de ő lakótársat keresett, nekem pedig nem volt elég pénzem ahhoz, hogy sajátba költözzek. Eddig. Sosem akartam, hogy érzelmeket kezdjen táplálni irányomba, ami nem a félelem. Sosem akartam, hogy dependenciába torkolljon ez az egész ostobaság. Mert ez az, semmi több. Képtelenség úgy létezni, ahogy én most. Nekem a tágas tájak és a végtelen horizontok az otthonom, ahol éppen csata zajlik és én nyugodtan végigmasírozhatok. Most ő csinálja azt, amit nekem kéne és én, amit neki.
Az ingóságaim egyenként kerülnek dobozokba, szinte a halandók obszesszív-kompulzív metodikusságával. Minden dobozon címke, hogy könyvek, munkaügyi dolgok. Nem sok dologgal rendelkezem, leginkább könyvekből áll az egész. A bőröndömbe belefér a szekrényem teljes tartalma. A cipőimnek is kell egy másik doboz. Megkerülöm az értetlenül néző macskát a konyhában és befejezem amit elkezdtem. Valakinek véget kell vetnie ennek. Egy részem üvölt, hogy ne tegyem, a másik részem pedig pontosan tudja, hogy a lehető legjobb döntést hoztam.
A fuvarozók elviszik a dobozaimat, én rendeltem kocsit ide. A macskának adok enni és inni. Nem nézek inkább az állat szemébe, mert mintha szomorúságot látnék benne. A konyhaasztalra egy levelet teszek, amiben röviden kifejtem, hogy miért döntöttem a költözés mellett. Pár óra múlva itthon lesz Eiréné amúgy is.
Én pedig kilépek, bezárom a lakást és bedobom a postaládán a kulcsaim. Nem hagytam meg az új címem.
De talán így is a helyénvaló.

the halo of a street lamp
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Finnegan Breckenridge   Kedd Nov. 29, 2016 4:42 pm
Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Csak fogom a fejem, mert mást nem tudok. Ha képes lennék a migrénre azt is kapnék. Még engem is képes volt maga mellett tartani Harmonia, sőt apát csinál belőlem, szóval te sem vagy reménytelen eset. Mármint tiltakozhatsz az érzés ellen, mert időd az van, viszont felesleges. Úgyis igazam van.  
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal