HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
írta: Admin
Szomb. Nov. 10, 2018 5:25 pm

Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Share | 

Siobhan Rosewood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Siobhan Rosewood   Kedd Nov. 29, 2016 12:05 pm
Siobhan Teresa Rosewood
Olykor a béke megteremtéséhez több erő kell, mint a harchoz.

Eiréné
Kortalan
God
A Hórák legkisebbje, ő felel a békéért, legyen az emberi, vagy állati.
Karen Gillan
Bonyolult
Hetero
Az asztalomnál ülök, jelentés várok, miközben én is azt írok, a sors fintora ez. De én voltam ott a túsztárgyalásnál két hete, nem más. Vagyis többen, viszont az akció vezetőjeként nekem kell megírni, hogy is történt a dolog. Úgy, mint mindig, csak ez a vezetőséget nem érdekli. A telefonom képernyőjére pillantok, elkések. Pedig a nővéreim várnak rám, igaz még egy fél órám van, ám még haza kell ugranom, Meow Ce-Tungnak ugyanis szüksége van kajára, ha jól emlékszem csak mára van, vagy a hétre. Mindegy is, megérdemel egy kis finomságot az utóbbi hónapban szinte semmit nem voltam otthon. Mióta századossá léptettek elő még több dolgom lett, az is csoda, hogy most szabad vagyok, na, jó csak leszek, mihelyst leadom a jelentést. Megérdemlem a szabadságot, mostanság sokat tettem az emberekért, még akkor is, ha keveset vesznek belőle észre. A háborút általában egy törékeny békés időszak követi, viszont fogalmam sincs mikor volt hosszabb ideig béke a világban, amikor megveregethettem volna a vállam, hogy igen jól csináltam valamit.
- Rosewood százados! Itt a kért anyag. – Wesson lép hozzám, csupán biccentek, a halandók mindig a legjobb időben tudnak felbukkanni, megzavarni az isteni gondolkodást. Akkor is kellett nekem ez az akta, összekapcsolódik a mostani tárgyalással. Hümmögve nézem a fotókat, végül az én jelentésem is elkészül. Végre mehetek. Kész szerencse, hogy modernizálták a dolgokat, és nem kézzel kellett írnom, elég volt csak bepötyögnöm a számítógépbe, majd elküldeni a tábornoknak.

Vidáman trappolok fel a lépcsőn, aztán megállok a postaládánál. Mi a fenét keres itt Deimosz kulcsa? Nem tetszik ez nekem, nagyon nem. Jó, persze gondolhattam volna, hogy nem marad velem örökre. Mégis..mégis, mintha valami megtört volna bennem. Kettesével szedem a lépcsőfokokat. Lelépett egy szó nélkül! Szinte feltépem a lakás ajtaját, majd az ő szobája felé trappolok.
- Ne..- suttogom erőtlenül, tényleg itt hagyott, kulcsot szorongatva dőlök a falnak, s csúszok le ülőhelyzetbe. Meow meg borítékkal a szájában üget hozzám, néha azt hiszem egy kutya veszett el benne. – Köszönöm kincsem. – veszem el tőle, pár percig csak bámulom a cirkalmas betűt, amivel a nevem firkantotta rá. Mire végzek az olvasással, már vizes a papír, a könnyeimtől. Egy részem, ami a béke után áhítozik megnyugodott, a másik pedig..Nos, éppen az bőg, mint valami halandó, azokban a romantikus filmekben.
- Hamarosan jövök..Így is elkéstem a nővéreimtől. – teszem ki az ölemből a dagasztó macskát, felállok, hogy leporoljam magam. Most nem ülök kocsiba, kivételesen a teleportáláshoz folyamodom.

Nyelek egyet, végül bekopogok a nővéremhez, fogalmam sincs mennyit késtem, talán, ha meglátja siralmas ábrázatomat békén hagy.. Békén..Még viccnek is rossz. A békét lassan hírből se ismerem.

Apfel
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Siobhan Rosewood   Kedd Nov. 29, 2016 9:24 pm
Elfogadva!
do not enter this game if you're under 18

Még hogy a nők titokzatosak és kiszámíthatatlanok... Tessék, itt álljék egy ékes példa a férfiúi makacsságra és arra, hogy mennyire önfejűek is tudnak lenni. De láttam mindkettőtök lapját, tehát a remény nincs elveszve, csak nyaralni ment.
Tesózz egyet, biztosan várnak már rád, utána pedig a lányok tanácsaival felvértezve nézz szembe az átokkal, ami elől senki sem menekül és halálosabb, mint a spanyol nátha annak idején. A nagybetűs SZERELEM. Szurkolunk!
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal