wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Partner kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

it's my own design

Admin
⌲ Humor :
➺ fantastic

Tárgy: Partner kereső Pént. Szept. 30, 2016 7:17 pm

Partner kereső!
do not enter this game if you're under 18

El vagy fogadva és le van foglalva az arcod? Akkor tessék keresgélni, játszótárs után. Itt pontosan megteheted. Esetleg van már ötleted? Lehet, valakinek megtetszik! Itt a helyed, hogy találj társat!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://holdonforyourlife.hungarianforum.com

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Szomb. Okt. 29, 2016 7:27 pm

boom boom bang bang
ha kellek, csapj hozzám egy pm-et, mindenre vevő vagyok

ez a parti már teltházas, bocsi

A hozzászólást Silas C. Aaldenberg összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 01, 2016 10:20 pm-kor.

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Vas. Okt. 30, 2016 8:59 am

Bedobom magamat én is a hölgyikével. Kettő-három szálat be tudok vállalni. Ha van kedved játszani velem vágj hozzám egy téglátlevelet. :3

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Vas. Okt. 30, 2016 6:24 pm

Áloháááá!
Szeretném én is berúgni a szuperúj motort, ha már itt leledzem, éppen ezért játékostársam keresem, s remélem, meglelem. Költői rímek vége.
Lelkesítésül/kiábrándításul (kinek mi) már előre jelzem, hogy pont a karakteremhez hasonló nyafkaként lenne néhány elképzelésem, amit szeretnék a soron következő játékok okán tartani, szóval bele is kezdenék Smile
- Szeretnék komoly partnert és szituációt, ismerve magam, a leülünk-és-iszunk-a-barban típusú játékokat csakhamar megunom, ennek pedig a kedves játékostársat sem szeretném kitenni érthető okokból <3
- Nyitott vagyok arra, hogy legyen valamiféle közös előtörténetem a jelenlegi partnerrel, ehhez viszont a kölcsönös ET olvasás fontos, én is szeretnék képet kapni arról, hogy kivel hányadán állok Embarassed
- Ha van konstruktív ötleted arra, hogy mihez kezdenél egy "tökevanamenyasszonyak" kaliberű istenséggel, úgy ne habozz keresni!
- Ha szeretnéd, hogy egy "tökevanamenyasszonynak" kaliberű istenségnek legyen ötlete Veled kapcsolatban, szintén ne habozz, elolvaslak, utánad járok és megpróbálom kihozni magunkból a legtöbbet!
Ha nyitott, izgalmas, hosszan jövedelmező, nyakatekert, dark, adrenalindús játékot szeretnél, kérlek írj!
Ha nem tudod, mit szeretnél, csak szeretnél valamit Embarassed játékot szeretnél, akkor kérlek, gondolkozz kicsit tovább Smile
Elnézést a terjedelmes partnerkereső kritériumokért, én azt szeretném, hogy mindketten valóban jól tudjuk magunkat érezni a játék alatt Smile A postafiókom pedig nyitva!

Update: köszönöm, egyelőre teltházam van Smile

A hozzászólást Shay Cooper összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 01, 2016 1:35 pm-kor.

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Vas. Okt. 30, 2016 6:40 pm

A Sötétség királynője partnert/partnereket keres. Elég nehéz jellem, de talán még segít is neked, ha olyan a kedve.

Send a raven.

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Hétf. Okt. 31, 2016 9:57 am

Ha valakinek lenne kedve egy vadásszal szórakozni -kinek mi -, az vágjon hozzám egy levelet. Nem kötelező az ismerkedés, lehet izgalmasabb is -vagy futsz előlem, vagy én futok-. Ördög

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Hétf. Okt. 31, 2016 11:00 pm

sziasztok Smile Én is beállok a sorba Crazy love Bármire kapható vagyok :Szemöldök húzogatós: Dobj egy üzit és a többit megbeszéljük Pancsi

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Kedd Nov. 01, 2016 1:23 pm

Sziasztok :3

Ha valaki szeretne a szépség és a szerelem istennőjével játszani, akkor egy körre elvihet, ha így gondolod dobj meg egy galambbal. :3

Többszörösen elkeltem. :3

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Kedd Nov. 01, 2016 10:17 pm

ne tévesszen meg a szőrös pofám, Hádész vagyok, nem Cerberus, de ne tévesszen meg a címem sem, mert én magam is depressziós vagyok az Alvilágtól. nem kell tőlem félni, nem harapok (nagyot). Egy picikét piromán vagyok és szeretek sötét sikátorokban bujkálni, de ez inkább szakmai ártalom. Borzasztó humorom van és nehezen vagyok elviselhető. Néha hisztizek, mint egy kislány. BAROMIRA NEM VAGYOK KÖVETKEZETES.

Szóval, ha nem ijedtél meg, akkor te is olyan bolond vagy mint én. Dobálj meg PM-mel, ha szeretnél játszani.
u.i.: a kezdő nem feltétel, de előny ;)

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Szer. Nov. 02, 2016 7:46 pm

Ha már itt vagyok, ne csak szépen nézzek a sarokban nagymosoly kis démonka bevetné magát a játékba, bárkivel, bármit bárhol, kezdek is, ha úgy van. nem vagyok villámreagoló sajnos, de a lelkem is beleadom:3 pm-vagy kapjatok el engem valahol nagymosoly

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Pént. Nov. 04, 2016 3:07 pm

Keresek bárkit és/vagy bármit egy(esetleg több) körre. Azon kevesek közé tartozom, akik nyugodt szívvel írnak kezdőt, és oda meg vissza vannak az ismerkedős/először találkozós játékoktól. De az ezer-éve-ismerjük-egymást szálba is könnyedén belerázódom és tartom a ritmust, amit a partnerem diktál.

Szóval...bárhol,bármikor,bárkivel. És az óradíjam is egész kellemes, a liciteket pmben várom.

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Pént. Nov. 04, 2016 3:53 pm

Általában kellemesen befürdök a másokra ráírok akcióimmal, szóval én is áruba bocsájtom magamat nagymosoly

Ha nincsen ötleted a játékra, akkor is írj nyugodtan, valamit biztosan össze tudunk hozni ;D
De amúgy nem félek összebalhézni senkivel, pl szembenézni egy vadásszal és elporoltatni vele a hátsómat, ha úgy adódik. Épp ennyire tudom élvezni a szájkaratézós, ismerkedős, enyelgős, egyéjszakás, akármilyen játékokat is, szóval várom a vállalkozó szelleműeket!

A hozzászólást Dave Henderson összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 13, 2016 7:44 pm-kor.

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Pént. Nov. 04, 2016 4:24 pm

Én is csatlakozom, minden ötletre nyitott vagyok, Esme személy szerint imád egy kicsit megőrülni és rosszalkodni, amiből sok mindent ki lehet hozni.

• Nyitott vagyok ismerkedős játékra, illetve előre megbeszélt kapcsolatok kitapasztalására is.

Egy pm és a tiéd vagyunk! ;)

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Szomb. Nov. 05, 2016 2:32 pm

Bumm bébi
Volna pár kiadó szálam és szívesen játszanék bárkivel, bárhol, bármit.
Ha van kedved bombázz meg pm-el.

ELkeltem nagyon gyorsan Crazy love

A hozzászólást Elena Tracey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 07, 2016 11:02 am-kor.

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Vas. Nov. 06, 2016 7:44 pm

Üdv. Volna két kiadó szálam azoknak, akiket érdekel egy játék a kedves titánkámmal. Bármiben benne vagyok, kivéve a kráken vadászatot, elvégre kevés van belőlük, így védett állatok a szememben. Smile

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Vas. Nov. 13, 2016 7:43 pm

Dave Henderson írta:
Általában kellemesen befürdök a másokra ráírok akcióimmal, szóval én is áruba bocsájtom magamat nagymosoly

Ha nincsen ötleted a játékra, akkor is írj nyugodtan, valamit biztosan össze tudunk hozni ;D
De amúgy nem félek összebalhézni senkivel, pl szembenézni egy vadásszal és elporoltatni vele a hátsómat, ha úgy adódik. Épp ennyire tudom élvezni a szájkaratézós, ismerkedős, enyelgős, egyéjszakás, akármilyen játékokat is, szóval várom a vállalkozó szelleműeket!

Egy, maximum két játékra ismét vevő vagyok, a fentebb említettek pedig továbbra is érvényesek Smile

A hozzászólást Dave Henderson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 16, 2016 9:19 pm-kor.

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Vas. Nov. 13, 2016 9:38 pm

2x eladó, valaki?

már nem aktuális

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Hétf. Nov. 14, 2016 6:39 am

Nekem is lenne két kiadó szálam, ha valaki szívesen játszana egy angyalkával. Smile

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Hétf. Nov. 14, 2016 7:35 pm

Ahogy angyali énem, úgy most démoni énemnek is kiadó két szála. Valaki biztosan szívesen összefutna az első démonnal. Smile

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Kedd Nov. 15, 2016 6:29 pm

Nem vagyok egy nagy kezdeményezés-huszár, szóval inkább bedobom magam. Ha valakinek van hozzám kedve, csapjon hozzám egy palackpostát. cool

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Csüt. Nov. 17, 2016 11:33 pm

Szóval, én is szívesen kezdenék végre magammal valamit; a leányzó nem antiszoc személyiség, de azért nem könnyű vele szót érteni, kivéve, ha férfi vagy és megadod neki azt, amire vágyik. Akkor nyert ügyed van. Amúgy meg, dobálj privátot a ládikámba. Köszipuszi.

(Béna vagyok az ilyenek írásában, bocsásd meg nekem.)

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Szomb. Nov. 19, 2016 4:52 pm

Nekromantaboszorkányostemetőslélekhajkurászós..Stop. Tehát én keresném vállalkozó szellemű pajtikáimat.
Azt mondják isteni vagyok, szerintem is így van.
Egyes rossz nyelvű történetírók állítanak be gonosznak, pedig csak változékony hangulataim vannak.
Kit várok? Tömött sorokban bárkiket, mondjuk kezdetnek 3 főig.
Jöhetnek egyéb plotok, ötletek, múltbeli események, jövőbeliek, al-túlvilág, istenek, istennők, pohártartók és függönyök. Tehát minden!
Csak két dollár percenként, csak két dollár! nagymosoly

PM-ben megtalálható vagyok! nagymosoly

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Hétf. Nov. 21, 2016 3:27 pm

Én is beállok a sorba cuki vagyok
Ha bárkinek kedve volna halandó személyemmel játszani, az nyugodtan vágjon hozzám egy pm-et izgatott

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Kedd Nov. 22, 2016 7:59 pm

Sziasztok! *-*
Szeretném magam bevetni a játéktér rejtelmeiben. :3 Ha valakinek van kedve velem játszani csak küldjön egy pm-t közösen bármit kitalálhatunk *-*

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Kedd Nov. 22, 2016 8:41 pm

Sziasztok :king:
Ma, illetve holnap nagyon-nagyon szabad vagyok, és sok-sok reagra van időm, így ha kedved szottyanna velem játszani, dobj nekem egy üzenetet, és megbeszélünk mindent! izgatott Csak bátran! ;) cool

it's my own design

Muse
⌲ Foglalkozás :
✕ Képzőművészeti menedzser
⌲ Tartózkodási hely :
✕ Vaughn mellett
⌲ Humor :
✕ A helyén van

Tárgy: Re: Partner kereső Szer. Nov. 23, 2016 3:52 pm

Szépséges napot mindenkinek! :hey:

Nagy beleéléssel vetném be magam a fórum ezen részébe, és keresném első játékostársamat. Ha úgy érzed, hogy szívesen elvinnél egy körre nem kell rosszra gondolni egy aranyos, néha talán kissé hiperaktív múzsát, akkor füst jelezz, küldj galambpostát, vagy egyszerűen csak dobj meg egy Pm-mel. (U.i.; Sok mindenre kapható vagyok, a fantáziám pedig csak úgy szárnyal, ha ötletelésekről van szó.) csillogószemek
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Partner kereső Szomb. Nov. 26, 2016 8:34 pm

Sziasztok szép lelkek!

Keresem játszótársaimat!
Magamról: régi néven Ariadné (fonalas csaj, labirintus őrzős, Dionüszosz felesége..stb.), jelenleg Bethany. Clubtulajdonos vagyok, emellett - viszonylag - fiatal istennő.
Kit keresek? -- Bárkit, kortól nemtől függetlenül. Lehetsz halandó, isten, félisten, angyal, démon...akármi. nagymosoly
Milyen játékra? -- Mindegy. Lehet gyors, dolgozhatsz nálam, köthetünk üzletet, játszhatunk a múltban, netán a jövőben, bármit lehet.
Cuki vagyok és lehengerlő. nagymosoly

Ha úgy érzed van kedved hozzám, dobj egy pm-et bátran! nagymosoly

it's my own design

Hunter
⌲ Kor :
18
⌲ Foglalkozás :
Diák
⌲ Tartózkodási hely :
Itt is... Ott is...
⌲ Humor :
cuki

Tárgy: Re: Partner kereső Csüt. Dec. 01, 2016 3:43 pm

Csóóókolom csillogószemek
kezdő vadász keresi játékostársát egy, esetleg több játékra cuki vagyok Szinte bármire rávehető vagyok, maximum lekenyerezhető étcsokival, szóval öletekkel nyugodtan dobálózhatsz izgatott
nem harapok, de van egy Tigrisem, és ő igen, szóval csak óvatosan Razz
Ha pedig még így is elvállalsz, dobj megy nyugodtan egy féltéglával, papírgalacsinnal, bármivel csillogószemek cunci

it's my own design

God
⌲ Tartózkodási hely :
✕ Itt, ott, amott
⌲ Humor :
✕ Mások szerint eléggé kiakasztó

Tárgy: Re: Partner kereső Hétf. Dec. 05, 2016 4:49 pm

Ahoy!
Első játékostársamat keresném nagy buzgón, lehetőleg olyat, aki jól bírja a strapát, mert mellettem nem egyszerű az élet, élvezettel kavarom és keverem a dolgokat. Razz Bármilyen játékra kapható vagyok, édes hölgyikék előnyben, de előszeretettel keserítem meg a hímnemű tagok életét is, ha azt kell, ne aggódjatok...
Ha kedvet kaptál hozzám, dobj meg egy PM-mel. cunci

it's my own design

God
⌲ Foglalkozás :
• head of the united states secret service
⌲ Tartózkodási hely :
• washington d.c.

Tárgy: Re: Partner kereső Csüt. Dec. 08, 2016 9:28 pm

Hejhó! nagymosoly

Első játékom eladó. cuki vagyok
Ha valakinek kedve támadna - a sorsával, haha - játszani, egy pm-be kerül csupán. cunci

Sponsored content
it's my own design

Tárgy: Re: Partner kereső

Partner kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next