wicked games

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Latest topics
» Fabletown
by Vendég Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

» Marvel-Universe Frpg
by Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

» Superhero Academy
by Alice Murray Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

» Partner kereső
by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

by Ashleigh Murray Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

» Ashleigh Murray
by Heather Keeser Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

» Asgard
by Vendég Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

» Nightmares frpg
by Vendég Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

» Liam Sawyer
by Liam Sawyer Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

» Mavis Riona Hazeldine
by Mavis R. Hazeldine Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

» Connor;
by Shaw Fairley Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

» Mrs. Wilder
by Mason Wilder Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

» Mason.
by Jewel Marano Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

» Szexi tanárbácsi
by Heather Keeser Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

» Tristan Thorne
by Tristan Thorne Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

© Credit
Szeretnénk megköszönni mindenkinek a szorgos és kemény munkáját az oldal átalakításával. Dzsininek a csodás diziért, Saya-nak pedig a fenomenális fejlécért. A képek a Google keresőjében mind megtalálhatóak. A leírások, és újítások Jewel és Emmet szellemi tulajdona. Amiben még előfordulhat Dwight ötletei is, melyeket tovább vitt a saját oldalára; Ancients' Haven-re.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Noah Wright Kedd Nov. 01, 2016 11:37 am

Noah Alexander Wright
Ha vezetőnek tartod magad, de senki nem követ, akkor csak egyszerűen elmentél sétálni.

Noah
356
Demigod
Athéné fiaként éles esze van, de ért a fegyverforgatáshoz is. Mégis inkább az eszét használja, hogy túl járjon az ellenfele eszén.
Michael Fassbender
Hm..
Heteroszexuális
A titkárnőm cipőinek a kopogása zavar meg elmélkedés közben, morranva fordulok felé, a cigarettát meg elnyomom. Elvileg nem lehetne bent füstölni, a szabályzat miatt, de kit érdekel? Kint rohadt hideg van, és nem fogok ennyiért kimenni, meg egyébként is valami csoda folytán a füstérzékelő az én irodámban bedöglött. Ez van, ha építész oly sok mindenhez ért, hála az isteni anyjának, Athénének. Apropó anyám, elég régen láttam már, lehet csinálni kéne valami hülyeséget, bár a múltkor is ok nélkül vittek be bilincsbe, aztán találkoztam a drága mami szúrós tekintetével. De ártatlan voltam, nem tudtak belekeverni az ügybe, gyilkosság történt egy üzletben, pont azután, hogy kiléptem. A halandó rendőrkopók meg azt hitték, hogy elkaptak. A nagy frászt, kivételesen közöm se volt szerencsétlen tulajdonoshoz, mert az adósságát már rég rendezte felém. S vagyok annyira tiszteséges, hogy nem ölöm meg utána.
- Mr. Wright, bocsásson meg, hogy zavarom, de egy úr hagyott önnek üzenetet. – Priscilla hangja remeg a félelemtől,  nem szabad zavarni engem ilyenkor, mégis megtette.  
- Mégis milyen úr? – vonom fel a szemöldökömet kérdőn.
- Silverstone, két óra múlva szeretne találkozni a Wellington Hotelben. – válaszolja gyorsan, hümmögök egy sort, majd mosolyogva nézek rá.
- Kisasszony, ma hamarabb hazamehetnek. Szóljon Ms. Thompsonnak is, holnap találkozunk. – intek, hogy távozzon. Amúgy is addig szoktak általában maradni, amíg én, mostanában meg túlóráztam, Snezana új lakásának a terve miatt.

Két óra múlva belépek a hotel ajtaján, kezet fogok az ajtónállóval, pénz üti a markát, pár darab ropogós száz dolláros. Lesz egy kis dolga, körülbelül egy óra múlva. A hullatakarítás nem az én feladatom, persze miattam fog meghalni, ez az idegesítő pojáca.
- Wright, pontos, mint mindig. – Silverstone karcos hangja szól a sötétből, mikor belépek a szobába.
- Sosem szeretek késni, ezt te is tudod. Miben segíthetek? – hűvös arckifejezéssel méregetem. Tudom mit akar, életem értelmének a birodalmát, ez az ostoba azt hiszi, hogy rájátszok a kezére, holott az ő területeit akarom megszerezni. Snezi volt olyan rendes, és ezt a halandót átengedte nekem.
- Az utolsó jelentésed szerint az orosz szuka Berlinbe utazott, de nem volt abban a hotelben ,amit mondtál. – sziszegi fröcsögve.
- Nos, még én is tévedhetek, talán átvert engem is. – vonom meg könnyedén a vállam, majd közelebb sétálok, s mielőtt elővenné a pisztolyát kirúgom alóla a széket, végül könnyedén térdelek rá a mellkasára.
- Tudod, Silverstone, mind végig ezt akartam, hogy azt hidd elárulom Volkovát. – cápa mosollyal pillantok rá, gyönyörűnek mondható kézmozdulattal vágom el a torkát, majd felegyenesedek, s a hörgő alakra nézek fintorogva. – Volkova hozzám tartozik, te szerencsétlen. – lépek ki az ajtón.

user neve || kora || tapasztalata || multik

A hozzászólást Noah A. Volkov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 11, 2017 9:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
it's my own design

Vendég

Tárgy: Re: Noah Wright Csüt. Dec. 29, 2016 9:15 pm

Elfogadva!
Gratulálunk!

Noah, Noah. Kedvenc férfi nevem egyike. nagymosoly De most nem erről van itt a szó. cuki vagyok Mint mindig, lenyűgöző, amit elém társz, megtiszteltetés olvasni a karaktereidet. nagymosoly Nem csalódtam egyik szavadban sem, pontosan ezt a jellemet és küllemet tudom elképzelni Fassbender cuki arcához. cunci Nem is pofázok ovább. Foglald le az arcod, meg mindent, aztán sipirc, mert Snezi türelmetlenül vár rád. Razz
Vissza az elejére Go down

Noah Wright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon