HomeHome    CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Be careful making wishes in the dark
● We will be history and you will remember us for centuries ●
Belépés
Chicagoba!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multikapcsoló
új arcokkal...

Szavak
tôled, tôlem.
Nem a neved számít,
csak az, hogy itt vagy...
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Szomb. Okt. 29, 2016 6:34 pm-kor volt itt.
Válaszd meg a nézôpontodat,
és megváltozik a valóság.
Fabletown
írta: Vendég
Hétf. Május 01, 2017 1:31 pm

Marvel-Universe Frpg
Szomb. Ápr. 15, 2017 12:16 pm

Superhero Academy
írta: Alice Murray
Pént. Ápr. 14, 2017 10:46 am

Partner kereső
írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 8:52 pm

írta: Ashleigh Murray
Csüt. Ápr. 13, 2017 4:43 pm

Ashleigh Murray
írta: Heather Keeser
Csüt. Ápr. 13, 2017 3:40 pm

Asgard
Hétf. Ápr. 03, 2017 11:12 am

Nightmares frpg
Hétf. Márc. 27, 2017 6:18 pm

Liam Sawyer
írta: Liam Sawyer
Vas. Márc. 26, 2017 6:46 pm

Mavis Riona Hazeldine
írta: Mavis R. Hazeldine
Pént. Márc. 24, 2017 8:09 pm

Connor;
írta: Shaw Fairley
Pént. Márc. 24, 2017 7:10 pm

Mrs. Wilder
írta: Mason Wilder
Pént. Márc. 24, 2017 6:59 pm

Mason.
írta: Jewel Marano
Pént. Márc. 24, 2017 6:44 pm

Szexi tanárbácsi
írta: Heather Keeser
Pént. Márc. 24, 2017 11:50 am

Tristan Thorne
írta: Tristan Thorne
Kedd Márc. 21, 2017 8:52 pm

Share | 

Darren & Daniel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Darren & Daniel   Hétf. Okt. 31, 2016 7:25 pm
Darren & Daniel
Szörnyű volt akkora szegénységben élni, mint amiben éltünk. Szinte semmit nem engedhettünk meg magunknak. Örültünk ha egyáltalán mindegyikünknek jutott ebéd. Az én szervezetem hamar hozzászokott ahhoz, hogy nem kap sok ételt, de az öcsémé nem. Állandóan betegeskedett szegényke. Segíteni akartam rajta. Eldöntöttem, hogy elvállalok valami munkát. Rengeteg helyen próbálkoztam, de mindegyikről elküldtek, mert nem fejeztem be az iskolát. Nehezen sikerült találnom egy pultos melót egy szoláriumban. Nem kellett csinálnom semmit csak a sok csinos csajt fogadni és megmutatni nekik mit hogy kell. Egyeseknek mást is megmutattam és a főnökömet ez sem zavarta, szóval ez volt a legjobb munkahely. Az első fizetésemből vettem az öcsémnek egy telefont. Nem az volt a legjobb telefon, de legalább volt neki.

Aztán elkövettem egy nagy hibát. Az egyik lányról, akit megfektettem a kabinban, kiderült hogy a főnököm lánya. Másnap már nem kellett mennem dolgozni. Nem akartam sokáig munkanélküli lenni, de nem találtam új állást. Aztán egyik nap egy csaj elvitt a Quiet Ones swinger klubba. Nagyon élveztem az ott töltött időt és megláttam egy álláshirdetést ott. Egyből jelentkeztem és fel is vettek. Először távolinak tűnt az első nap, de hamar eljött. Próbáltam otthon valami elegáns ruhát keresni, de sosem volt szmokingom meg semmi elegáns holmim, hála anyámnak. Ilyenre sose költött. Végül egy mintás inget és egy szürke nadrágot vettem fel. Remélem nem lesz probléma, hogy nem csíptem ki magam nagyon. Felvettem még egy bőrkabátot is, amit anyum egyik szexpartnere hagyott nálunk még régen. Fiú létemre nem szerettem késni sehonnan, így ide is hamar érkeztem. Leültem az előtérbe és ott vártam a főnököt.

remélem tetszik :3: | outfit | xxx | ©
Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Darren & Daniel   Szer. Nov. 02, 2016 2:36 pm
Daddy and his son
Mostanában egészen gyorsan cserélődnek nàlunk az emberek. Vagy Kim-nek nem tetszik a hölgy, mert szerinte túlságosan lenge az öltözéke, bár ez szerintem egy ilyen klub esetén nem hátrány, vagy csak az nem tetszik neki, hogyha rám nyomul valamelyik. De most komolyan, lehet őket hibáztatni, azért mert egy Isten megtetszik nekik? Nem hiszem. De ha nem Kim dobja ki az embereket, akkor én, mivel a férfiakban is válogatok, nem azért, mert esetleg nem elég kigyúrt valaki, vagy testesebb, de nálam munkakör függő a külső. A táncosok, ha épp vannak, legyenek olyanok, akikre csorgatni lehet a nyálat, a biztonsági emberek igenis rendelkezzenek izommal, mert nem lehet kirakni innen egy dulakodó Istent, és egy lényt, ha valakiben nincs annyi erő. Csak emiatt válogatok, amúgy nincsenek nagy igényeim az alkalmazottak terén, de az is fontos, hogy ne akarjanak azonnal rámászni Kim-re. Nem azért mert nem tudja magát megvédeni, bárkit lekoptat, legyen az egy nyikha Isten, vagy valami lény, de még az angyalokat, és embereket is helyből utasítja el. Pedig ez nem tilos neki, vagyis én úgy tudom, hogy az angyaloknak ez nem tilos, főleg, ha egymással csinálják, mert akkor még több angyal lesz, nem csak halál után. Oké, én nem fogom megmondani neki, hogy mit csináljon és kivel, de senki sem tiltja neki, hogy élvezze is egy kicsit ezt a földi életet. Mondjuk nem szeretném, ha Árésszal élvezné ezt, nem egymáshoz valósk, a tesóm sosem volt a monogámia híve, ezt nem rosszból mondom, mert én sem vagyok az, de Kim jobbat érdemel. Én legalábbis így gondolom, de ha ő megelégszik egy olyan Istennel, hát legyen, de biztosan megkapja, hogy Én megmondtam! mikor kiderül, hogy újra Aphrodité keblei, és combjai közt találta meg a helyét.
A karórámra pillantok, ami vészesen jelzi, hogy nana már itt van az új emberke, nyomás kifele, de még egy kicsit várok. Nem azért, mert én szoktam késni, semmi rossz indulat nincs ebben, csak eddig szinte mindenki késett, én pedig állhattam ott, mint egy fasz, mire késéssel beesett az illető. Nem kések tíz percet, vagy ilyesmi, csak lassan, nyugodtan sétálok ki a váróhoz, és tényleg meglepetten tapasztalom, hogy ott van bent már a férfi, vagy fiú(?) nem tudom, hogy nevezzem. - Mr. Hathaway? Én Darren Matthews vagyok, az egyik vezetője ennek a helynek. - nyújtom kezemet felé, ahogy odasétálok hozzá. Rejtetten végignézek rajta, nincs túlságosan kiöltözve, ami nem baj, mert én sem, most az öltönyt elhagytam, de az ing maradt. - Először szeretném körbevezetni, ha a körülmények megfelelnek magának, akkor áttérhetünk a többi részletre. - mondom el neki a tervet, és ha rábólint meg is indulok, az első helység felé ami közös, az pedig a társalgó. Valami van ezzel a gyerekkel, valami nem olyan rajta, mint a sok emberen, de jelenleg nem tudom még mi más.

### || pampampam || lesze z jobb is, ígérem:o

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Darren & Daniel   Csüt. Nov. 03, 2016 12:12 am
Darren & Daniel
Sokszor kellett már várakoznom, szóval már hozzá szoktam, de azt nem gondoltam, hogy egy munkahelyen is várni kell a főnökre. Nem volt baj, mert legalább körbenéztem az előtérben. Nagyon szép volt. Az előtérben lévő dolgok többe kerültek, mint az egész ház, ahol éltem. El sem tudtam képzelni, hogy tényleg felvettek ide. Olyan hihetetlen volt. Bár ez még nem jelent semmit, mert lehet, hogy az első munkanapon ki is rúgnak. Általában elszúrtam az ilyeneket. Reménykedtem, hogy nincs a főnöknek egy csinos lánya, akit véletlenül megfektetnék és utána kereshettem volna új melót. Közben megérkezett az újdonsült főnököm. Nagyon izgultam, de nem mutattam ki.

- Jó napot Mr. Matthews! - köszöntem neki és közben nem túl feltűnően végigmértem. Fura érzés töltött el mikor őt figyeltem. Nem lehetett sokkal idősebb nálam. Azt hittem valami elhízott perverz vénember lesz a góré, mert általában azok nyitnak ilyet. Azon se csodálkoztam, hogy egy fiatal férfi volt a tulaj, elvégre még nagyban élvezhette az életet és tuti, hogy rengeteg nőt ágyba vitt.
- Rendben. - válaszoltam komoran. Egyre jobban izgultam és lehet, hogy ez elkezdett kiülni rám.  

lesz jobb is ;) | outfit | xxx | ©️
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Darren & Daniel   Vas. Nov. 06, 2016 5:26 pm
Daddy and his son
A megszokás nagy úr, nálam még nagyobb, hiszen olyan régóta vannak szokásaim, hogy az valami hihetetlen. Bár az is az, hogy milyen öreg vagyok, de ezt nem kell tudnia senkinek, szerintem több évszázadot is letagadhatok, ha nem többet, mivel a külsőm alapján meg nem mondaná senki, hogy bizony, annyi vagyok, amennyinek tűnök. Szép is lenne, ha korosodnék, mert egy, már jó ideje nem élnék, kettő, szerintem már csontváz sem lenne a sírban, ahova elástak engem. Vajon lenne aki jár a síromhoz? Mármint rokon nem lenne, ha minden Isten öregszik, de gondolom a sírhoz se járnának, ha már áldozatokat sem kapunk, pedig egykoron mindenkinek kijárt egy adagnyi áldozat. Most örülhetünk annak, hogy egyáltalán emlékeznek még ránk. Igaz, sokan azt se tudják mi fán termünk, de egy alap tudásuk van, amit történelem órán megkapnak. Azzal kitörölhetik a seggüket, de több, mint a semmi, néhányan legalább azt tudják, hogy kik a főisenek, és mit tudnak, a többi, már senkit sem érdekel. Én legalábbis ezt vettem észre abból, ami itt folyik körülöttünk. Jó ideje itt vagyunk már, és ha történt furcsaság, ha nem, soha senkinek eszébe sem jut, hogy mi is vagyunk. Mindenki a keresztények Istenét veszi, pedig hahó, vele soha nem léptek kapcsolatba, mi meg itt vagyunk, néhányan, már le is feküdtek velünk, aztán semmi. Csak úgy voltunk, de abban sem hisz mindenki. Kész röhej.
Az ifjúhoz érve bemutatkoztam, csak azután mondtam el neki, hogy mi a tervem vele. Piros pont neki, mert nem késett el, számomra még egy piros pont, hogy nem nyalta ki magát, szeretem, ha nem játssza meg magát az ember csak azért, hogy megkapjon egy állást, akkor se, ha hozzám jön. Mert előttem teszi a jómódú jól nevelt úriembert, aztán másnak meg egy tapló az emberekkel itt. Ez nem kell, és eddig nem gondolom, hogy ez lenne ezzel a sráccal, aztán kitudja, de ez úgyis kiderül a kis séta alatt, mert beszélgetni fogunk, ez lesz az interjú része is, amit lehet egy idő után észre fog venni, de pont azt akarom, hogy ne legyen akkora nyomás rajta.
- Felajánlanám, hogy tegeződjünk, nem vagyok olyan öreg, hogy megköveteljem a magázást, és sokkal barátibb is a helyzet úgy. - ajánlom fel neki, és remélem, hogy belemegy, mert nem szeretem, ha nem tegeznek, úgy olyan öregnek érzem magam, mint még soha. Plusz tényleg barátibb a társalgás, ha nem azon van a hangsúly, hogy kívánja meg az illem a megszólítást.
- Ez a társalgó, az egyik közös rész, ahol többen is lehetnek, van, hogy zene szól, táncolnak, vagy valaki érez magában tehetséget és maga énekel, tehát, itt folynak a közösebb dolgok. - kezdek bele, mikor a társalgó két ajtaját kitárom előttünk, elkezdve a sétánkat az épületben, ami hosszú lesz, de megmutatok neki minden szobát, és az olyan helységeket is, ahova csak a személyzet tagjai mehetnek be, hiszen, neki azt is kell majd tudnia.

469 || pampampam || lesze z jobb is, ígérem:o

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Darren & Daniel   
Ajánlott tartalom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Daniel & Sebastian & Marcus Treadaway
» Daniel & Will Nem mindennapi szerep ((+16))